Yengeç Haftalık Burç Yorumları (15 Nisan – 21 Nisan Haftası)

Yengeç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 15 Nisan – 21 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aradığınız cevabı bulacaksınız. Hafta 14 Nisan Pazar günü Koç burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Jüpiter’le yarı sekstil yapmasıyla başlıyor.
Yengeç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta sizin için uyumlu bir senfoni gibi hissedilecek Yengeç burcu. 19 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna girmesi, romantik bağlantılarınızı istikrar ve derinlikle güçlendirebilir.
Yengeç burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, çalışma haftanızın başında mesleki korkularınızı ve güvensizliklerinizi ele alın. 15 Nisan Pazartesi günü, Koç burcundaki geri giden Merkür Koç burcundaki Chiron ile kavuşum yaptığında, kariyer yolunuzu çevreleyen duygusal yaralar ve tetikleyiciler üzerinde düşünmeniz gerekebilir.
Yengeç burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü tüm ilgi sizin üzerinizdedir ve zamanınızı ayırarak yapmayı seçtiğiniz hemen hemen her şey konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Eğer dışarıdaysanız veya hafta ortasında çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, parayı yatırmadan önce cazip görünen herhangi bir şeyi satın almaya gücünüzün yettiğinden emin olun.
Yengeç burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun