Yengeç Yıllık Burç Yorumları

Altın kalpli, duygusal, karamsar bir su burcu olan Yengeç, bu yıl biraz kabuğunuzdan çıkmanın zamanı geldi. Her zaman içe dönük biri olacaksınız ama 2024, geçen yıla göre daha fazla macera ve öğrenme deneyimine sahip olacak.
Bilgelik arayan Satürn, akraba su burcu Balık ve genişleme bölgenizle eşleşerek sizi dışarı çıkıp daha fazlasını keşfetmeye teşvik ediyor. Mümkünse, dünya seyahati veya en azından bir ton küçük günlük gezi ve yerel geziler yapılacaklar listenizde bulunmalıdır. Çevrenizdeki dünya hakkında sağlıklı bir meraka sahip olmak, hayatınızın her alanında bilgi tabanınızı, inançlarınızı, görüşlerinizi ve bakış açılarınızı genişletebilecek ve bu yıl kapsamlı bir şekilde büyümenize yardımcı olabilecek yeni ve heyecan verici deneyimler sağlar.
Kozmik lideriniz olduğu için hassas ayın çeşitli evreleri sizi diğer birçok burçtan daha fazla etkiliyor ve bu yılın özel ay dönemleri arasında iki dolunay ve ay tutulmaları (Mart sonlarında Terazi burcunda ve Eylül ortasında Balık burcunda) ve iki yeni ay yer alıyor. ve güneş tutulmaları (Nisan başında Koç burcunda ve Ekim başında Terazi burcunda). Bunlar, gerçekleşmekte olan evrensel değişimlerden yararlanmanız için size mükemmel fırsatlar sunacaktır. Bu büyülü ayların daha yüksek bilinç seviyelerini teşvik ettiği söylenir, bu nedenle bu olağanüstü ay olayları sırasında artan duygularınızı, doğuştan gelen sezgisel duygularınızı ve psişik vizyonlarınızı takip etmek için kullanın.
Şefkatli, besleyici bir Yengeç bu yıl tek bir Yengeç olarak mutlu ve tatmin olabilir mi? Elbette! Ancak bekar olmanın muhteşem anları olsa da, derinlerde bir yerde muhtemelen partner olmaya hazırsınızdır, tbh.
Bu, Satürn’ün yaratıcı Balık burcundaki seyahatlerinden başlayarak, sihirden payınıza düşeni almayacağınız anlamına gelmez. Flört hayatınız hakkında ne kadar yaratıcı olursanız o kadar iyi olur ve sanat, maneviyat ve astroloji gibi şeyleri bir araya getirmek sizi pek çok ortak noktanızın olduğu benzer düşüncelere sahip insanlara doğru bir yola koyacaktır. Sevgili Yengeçler, aşkın sunduğu olasılıklara açık olmak bu yıl hayatınızı tamamen değiştirebilir.
Tutkulu Mars, Ocak ayının büyük bir bölümünde ve Şubat ayına kadar ciddi derecede hırslı Oğlak burcunda ve ortaklık bölgenizde, size güç ve kararlılıkla neyin ve kimin peşinden gitmeniz için güven ve dürtü veriyor. Bir plan yapın ve ona göre hareket edin. Başarısız olmanızı destekleyen birileri olabilir, bu da başarılı olmanız için daha fazla nedendir. Bu geçiş sırasında sizin için yapacak çok şey var ve bu, gelecekte sizinle aynı tür şeyleri (aile, benzer kariyer vb.) isteyen birini çekmek için iyi bir zamandır.
Dolunay ve ay tutulması hassas Balık burcuna inecek ve sonbaharda genişleme eviniz bazı ilginç romantik fırsatlar yaratacak. Bu, geçmişteki bir ilişkiye son vermek için harika bir zamandır, çünkü öyle hissetmese bile, eski sevgilinize olan hislerinizi sürdürmek, gelecekte yeni birini bulmanızı engelleyebilir. Bu dolu dolu ay, bagajınızı bırakmak için mükemmeldir, böylece kendinizi hafif, tazelenmiş ve yeni bir şeye (ve birine) hazır hissederek devam edebilirsiniz.
Hayatınızda özel birinin olması, siz Yengeç gibi çoğu duygusal su burcu için önemlidir ve bekar olmanın kendine has anları olsa da, muhtemelen bunu 2024’te kaçırmayacaksınız. Bu yıl kıvılcımı canlı tutmak için çaba gösterdiğiniz sürece. , ortaklığınız gelişecek.
Satürn bu yıl keşif ve bilgi evinizi etkiliyor, bu nedenle kabuğunuzdan çıkacak ve her zamankinden daha fazla macera yaşayacaksınız, bu da ilişkiniz için harika! Ateş veya hava burcuna sahipseniz, partnerinizin bu yeni versiyonunuzu kesinlikle kucaklayacağından emin olabilirsiniz! Toprak ve su burcu ortakları, tutumunuzdaki değişikliği benimsemekte zorlanabilirler, ancak bunu yaptıklarında, ikiniz dünyaya karşı çıkacaksınız. Uyumlu bir ekip olarak çalıştığınızda birlikte yapabileceklerinizin, öğrenebileceklerinizin veya başarabileceklerinizin sınırı yoktur.
Ay’ın konumu bu yıl ilişkinizi güçlü bir şekilde etkiliyor ve Haziran ayı sonlarında ciddi Oğlak burcunda ve ortaklıklarla ilgili yedinci evinizde dolu olduğunda, bağlılık ve güvenlik aklınızda olacak. Partnerinizin sizin ne kadar kararlı olduğunuzu bilmesini sağlamak artık bir önceliktir; bu, nişanlanmak, bir taahhüt töreni düzenlemek veya yıldönümünüz için her şeyi yapmak anlamına gelebilir. Birbirinize, birbirinize ne kadar çok şey ifade ettiğinizi bildirmenin büyük ve küçük yollarını bulmak, bu ay sırasında büyük bir fark yaratabilir.
Güneş Eylül sonundan Ekim sonuna kadar ortaklık odaklı Terazi’de ve evinizde ve ailenizde vakit geçirdiğinde, müzakere ve uzlaşma en büyük önceliğe sahip olur ve açık fikirli olmanın ve olaylara birbirinizin bakış açısından bakmanın ne kadar önemli olduğunu vurgular. olası. Eğer ilişkiniz çocukları da içeriyorsa, evinizin herkesin duygularını sevgi dolu ve yargılayıcı olmayan bir ortamda ifade edebileceği güvenli bir yer olduğundan emin olun.
Bu yıl, Satürn’ün yaratıcı Balık burcuyla çalışkan ortaklığı ve genişleme bölgeniz, hem kariyeriniz hem de mali durumunuz açısından dallanma anlamına geliyor. Sevgili Yengeçler, temel değerlerinize dikkat etmek bu yıl bu alanlardaki mutluluğunuzun büyük bir anahtarı olacak, çünkü ilerlemek için ahlak ve inançlarınıza karşı çıkmak size hiç yakışmayacak. 2024’te kelimenin tüm tanımlarında başarının önemli bir anahtarı, inançlarınızla uyumlu olarak çalışacağınız insanları ve çalışacağınız veya yatırım yapacağınız şirketleri bulmaktır.
Güneş, Nisan sonu ve Mayıs sonu arasında para odaklı Boğa burcuyla ve ağ oluşturma bölgenizle ortaktır, bu nedenle en büyük para kazanma fırsatları, sanatsal yeteneklerinizi, sizi dünya tarafından görülmesini sağlayacak satış noktalarına bağlayabilecek insanlarla birleştirmekten gelir. Yetenekleriniz konusunda utangaç olmanın zamanı değil Yengeç. Bu transitin hatırı sayılır bağlantılarını ve kaynaklarını kullanarak kesinlikle oldukça şaşırtıcı şeylere başlayabilmelisiniz.
Öngörülemeyen Uranüs arka planda ve tüm yıl boyunca para meraklısı Boğa burcuyla eşleşerek sizi bazı yatırımlarınızı çeşitlendirmeye çağırıyor. Paranızla her zamankinden biraz daha fazla deneme yapmak harika sonuç verebilir, ancak aynı zamanda dolandırıcılığa düşmenize de yol açabilir. Bir şey gerçek olamayacak kadar iyi geliyorsa, muhtemelen öyle olduğunu unutmayın. Yalnızca bildiğiniz bilgi kaynaklarına güvenin ve şüpheye düştüğünüzde, zorlukla kazandığınız parayı yatırmadan önce biraz araştırma yapın. Çabuk zengin olmak yerine log vadeli büyümeyi düşünün!