Yengeç Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta bir engeli aşacaksınız.
Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor. Kendiniz için bir şeyler yapmakla aileniz için bir şeyler yapmak arasında bir seçim yapmak zorundasınız. Artık varsayılan ayarınız ailedir, ancak bu her zaman yapmanız gereken seçim değildir. Uçakta ne dediklerini unutmayın: Önce oksijen maskenizi takın, sonra başkalarına yardım edin.
27 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Satürn ile seyahat ve macera eviniz arasında altmışlık açı yapacak. Macera harikadır ancak bazen biraz kaotik gelebilir. Bu yüzden plan faydalıdır. Yengeç burcu, seyahat düzenlemeleri yapıyor, uçakta koltuk rezervasyonu yapıyor veya konaklama rezervasyonu yapıyor olabilirsiniz. Birlikte bir seyahat planı hazırlıyorsunuz.
Bu hafta romantik ilişkilerinizde duygusal derinlik ve yakınlık dolu. 28 Mayıs’ta Kova burcundaki ay, İkizler burcundaki güneşe üçgen açı yaparak sizi partnerinizle daha derin bağlantılar kurmaya, onun varlığında rahatlık ve güvenlik aramaya yönlendiriyor. Bu, samimi konuşmalar yapmak ve duygularınızı açıkça ifade etmek için harika bir zamandır. Aranızdaki bağın gücüne güvenin ve kırılganlığın bağlantınızı daha da derinleştirmesine izin verin.
Bekarsanız, besleyici bir doğaya sahip ve şefkatli potansiyel ortaklara karşı güçlü bir çekim hissedeceksiniz. Sezgilerinizin size rehberlik etmesine izin verin ve açık fikirli olmayı unutmayın. Denemeniz için yeni deneyimler var. Evren size ince ipuçları verecek ve doğru kişiyi doğru zamanda hayatınıza getirecektir. Bu hafta, sizi en çok önemsediğiniz kişilere yaklaştıracak sevgi ve duygusal tatmin için mükemmel.
Hangi konuşmalar daha fazla şeye yol açabilir Yengeç? 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaptığında, görünüşte basit bir konuşma profesyonel yolculuğunuzda olasılıklara yol açabilir. Kozmik enerji, olasılıklarınızı keşfetmeniz için sizi tartışmayı açmaya teşvik edecektir. Eğlenmeye değer bir fırsatı olan bir meslektaşınızla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca profesyonel bir hayali gerçeğe dönüştürme sürecine başlamanıza da yardımcı olabilir.
Önümüzdeki birkaç gün ilerledikçe, Koç’taki Mars Koç’taki Chiron ile kavuşum yaparken, kariyer yolunuzda bazı korkular ve acılarla yüzleşmeye hazır hissedebilirsiniz. Kavuşma sizi iyileşmeye teşvik edecek. Geçmiş deneyimlerin, kendini sınırlayan zihniyetlerin veya herhangi birinin başarınıza engel olmasına izin vermeyin. Uzaklara gitmek için gerekenlere sahipsiniz, o yüzden kendinize inanın!
Çalışma haftanızın sonunda Balık burcundaki son çeyrekte profesyonel yolculuğunuzda denge yaratmaya hazır olabilirsiniz. Ay, nerede olduğunuz ve nereye gideceğiniz konusunda daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.
31 Mayıs Cuma günü, Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında bir meslektaşınızla beklenmedik bir etkileşim yaşayabilirsiniz.
Bu haftanın başlarında insanlara saldırmak cazip gelebilir, ancak soğukkanlı kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Duygularınız her yerde ama zihniniz oldukça keskin ve net olmalı. Çarşamba günü sakinleşeceksiniz ve pozitif enerji akışı bazı şeyleri halletmenize yardımcı olacak, muhtemelen hayatınızdaki büyük meseleler hakkında düşünmeye başlayacaksınız. Bu hafta sonu toplantılar tuhaf olacak. Ağzınız beyninizden çok daha hızlı çalışacak, bu nedenle durum gerektiriyorsa geri adım atmaya hazır olun.