Yengeç Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç, Aslan ayı geri giden Merkür ve Kayron’la aynı hizada olduğundan, bugün çok fazla enerji olacak sevgili Yengeç. Mevcut engellerin etrafında yeni yollar varsayarak, ileriye doğru yeni bir yol çizmenize yardımcı olması için geçmişteki hataları kullanarak bu enerjiden yararlanın. Ayakta durmak, özellikle mesleki durumlar söz konusu olduğunda, zorluklarla veya çatışmalarla karşı karşıya kaldığınızda size avantaj sağlayacaktır. Bu öğleden sonra Venüs Kader Düğümleri ile aynı hizaya geldiğinde, kendinizi daha iyi iş/yaşam dengesi geliştirmek için sınırlar koymaya teşvik ettiğinde kendinizi yükselmiş hissedeceksiniz. Luna, Jüpiter ve Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde cihazlarınızla bölgenizden ayrılmaktan kaçının, aksi takdirde şimdiki anın izini kaybedebilirsiniz.
Sevgili Yengeçler, bugün ve önümüzdeki günlerde utangaç olmayın. Bazı anlarda çekingen bir burç olabilirsiniz, ancak günümüzün kozmik yıldızları sizi cinsel hisler konusunda tamamen özgür ve küstah olmanız için ateşliyor. İster bekar ister kararlı olun, bugün aşırı cinsel keşifler için beş yıldızlı bir gün. Tutkuya saatler ayırırken inlemelerin sizden duyulmasına ve çığlık atmasına izin verin. Eğer bir ilişkiniz varsa, şehvetli ve vahşi olmak için programınızı temizleyin. Bekarsanız, bir uygulamada gezinerek seksi bir bağlantı bulun veya gelip birbirinizi daha iyi tanımak için tanıdığınız birine ulaşın!
Sahip olduğunuz mesleki itibarla gurur duyuyor musunuz Yengeç burcu? Başarılarınız, bağlantılarınız ve daha fazlası, kariyer yolunuzda sizi gölgede bırakır. Durumunuz önemli olduğundan, Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında, onu güçlendirmek için neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Kader enerjisi ortaya çıktıkça, bu, kiminle bağlantı kurmak istediğinizi ve neyle ilişkilendirilmek istediğinizi belirlemenize yardımcı olabilir. Taahhütleriniz ve ortaklıklarınız konusunda seçici olun! Mesleki itibarınız üzerinde önemli bir etkisi olacaktır.
İnanılmaz empatinizin ve duyarlılığınızın bir dezavantajı var. Bazen kolayca üzülürsün ve diğerleri bunu bilir. Bugün birisi sizi sinirlendirmeye çalışırsa içgüdülerinize güvenin. Uygun şekilde cevap ver.
Bugün her küçük şey sizi harekete geçiriyor. Bu, stresli durumlardan, özellikle de parayla ilgili durumlardan kaçınmak için iyi bir gün demektir. Yasal bir belgenin veya basit bir el sıkışmanın beklemesi gerekecek.
Bugün detay odaklı görevler için sabrınız veya zamanınız olmayacak. Bu nedenle gününüzü basit ve düzenli tutmak için elinizden geleni yapın. Öğle yemeği seçimlerinizi de aynı derecede kolay tutun. Bir fincan lacivert fasulye çorbası ve jambonlu peynirli sandviç, bugün işler olması gerektiği kadar karmaşık olacak.
Kaynağı ne olursa olsun, iyi tavsiye iyi tavsiyedir! Bu nedenle ister 85 yaşındaki büyükannenizden, ister bir moda dergisinin test sonuçlarından gelsin, bunu ciddiye alın. Biliyorsun orada bir yerlerde bir parça doğruluk var.
Bu yüksek enerjili bir gün, ancak kendinizi şımartırsanız daha da fazlasına sahip olacaksınız. Bir parti verin, vitrinlere alışveriş yapın ya da kendinize bir güzellik bakımı yaptırın. Daha sonra ne kadar tazelenmiş hissettiğinize şaşıracaksınız.
Bugün ebeveynlerin veya kardeşlerin istilasından biraz rahatsız olacaksınız ve onlar da aldıkları gösterişli karşılamaya kızacaklar. Yalnızlığı arayın! Kapınızı kilitlemek kurallara aykırı olsa bile yine de yapın.
Devlet sanat müzesindeki Rönesans ustalarının sergisini veya ücretsiz bir modern bale resitalini ziyaret ederek ruhunuzu kültürle besleyin. Başkalarının yaratıcılığı ilham perinizi uyandıracak.
Bugün yaptığınız her şeyi bir kez daha kontrol edin; gözden kaçan küçük ayrıntılar sizi yanıltacaktır.