Yengeç Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç burcu, Terazi ayı Mars ve Kuzey Düğümü ile karşı karşıya gelirken, bir kenara attığınız sorunlar aniden gündeme gelebilir sevgili Yengeç. Güçlü ve zarafet dolu bir yerden konuştuğunuzda yeni başlangıçların ortaya çıkabileceğine güvenerek, ilişkilerinizdeki sorunları nasıl ele aldığınıza dikkat edin. Bu enerji aynı zamanda otoritenizi geri kazanmak ve geri çekilmenize neden olan kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmak için de mükemmeldir. Toros güneşi eterik Neptün’e bir öpücük gönderdiğinde canlandırıcı bir enerji sizi bulur ve sizi ruhsal topluluğu kucaklarken endişelerinizi unutmaya teşvik eder.
Sevgili Yengeç, tatlı ve şekerli bir gün için kemerlerinizi bağlayın. Evrenle kozmik düzeyde temas halinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Şu anda solar onbirinci evinizin yüksekliklerinde yörüngede dönen kudretli güneş, genişlemeyle ilgili solar dokuzuncu evinizde dönen görkemli Neptün’e bakacak. Bu, bugün sevgilinizle özellikle manevi bir bağ hissetmenizi sağlar, özellikle de felsefeyi, büyüyü veya dini uyumunuza ve rutininize katmaya istekliyseniz. Ruh bağlantınızı genişletmenin yollarını düşünün; bu organik olarak gerçekleşebilir.
Daha fazla beklemeyin Yengeç. Koç’taki Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaparken Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında ne yapmanız gerektiğini merak ederek zaman kaybetmeyin. Ne istediğini biliyorsan peşinden git! Eylem odaklı kozmik enerjinin kadersel bir havası vardır, bu nedenle eylemleriniz daha büyük bir şeyin yolunu açabilir. Ancak yolunuza karar vermeli ve ona bağlı kalmalısınız. İlerlemek için her türlü kararsızlığı, yargılanma korkusunu veya sahtekarlık sendromunu bırakmalısınız. Başarı, harekete geçmenin diğer tarafındadır!
Şu anda zaman ve ilgi açısından kısıtlı hissetseniz bile, dünyanızdaki herkese karşı hâlâ bolca sevginiz var. Bu yüzden gününüzün birkaç dakikasını check-in yapmaya ayırın. Harikalar yaratacak!
Başkalarıyla nasıl karşılaştığınızın farkında olun. Kendi çabalarınızla kendi ayağınıza kurşun sıkıyor olabilirsiniz. Aslında hissettiğiniz şey çok daha dengeliyken, aşırı bir şeyi yansıtıyorsunuz.
Bugün istediğin kadar rahatına düşkün olacaksın, sonuçlarına kahretsin! Brunch için bisküvi ve sos ile ev yapımı patates kızartması olacak ve kalori ve yağ konusunda endişelenmenize bile gerek kalmayacak! O zaman tamamen delireceksiniz ve tatlı olarak bir düzine taze pişmiş kurabiye yiyeceksiniz. Büyük yaşadığınızı düşünebilirsiniz, ancak böyle devam ederseniz buradaki etkili kelime ‘büyük’ ​​olacaktır.
Enerjiniz biraz sıkışmış gibi mi görünüyor? İlerlemesine yardım et! Saat başı esneme hareketleri yapın, hafif, taze bir parfüm sürün ve her zaman övgü toplayan bir kıyafet tercih edin; sonuçta dalkavukluk bilinen bir enerji yükselticidir.
Küçük ahmaklarınız bugün projeler üzerinde çalışırken, çeşitli fikirlere karşı duyarlı olduğunuzdan emin olun. İşleri hızlı bir şekilde (kendi yönteminizle) yapmaktansa, kendileri adına düşünmeyi öğrenmeleri daha önemlidir. Esnek ol.
Bugün bir arkadaşınız ölçüsüz bir şey yaptığında sadakatiniz sorgulanmaya başlayacak. Onların yanında mı kalıyorsun? Yoksa bir yetişkine söylemek mi, yoksa ona neyin ne olduğunu söylemek mi doğru olanı yapıyorsunuz?
Bugün evden çıkmanıza gerçekten gerek yok; alışveriş yapmanız gerektiğini düşünseniz de ihtiyacınız olan her şey zaten buzdolabınızda! Artıklarla deney yapın ve yumurta ve ıspanakla karıştırılmış patates püresinin kızartılarak güzel bir patates krepi haline gelip gelmeyeceğini görün.
Bugün sevdiğiniz kişiye onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak için bir telefon görüşmesi yapın.