Yengeç Aylık Burç Yorumları

Başarıya Hazır
Yengeç burcu, 19 Nisan’a kadar kariyer bölgenizdeki güneş, ön plana çıkma ve yeteneklerinizi geliştirme zamanının geldiği anlamına geliyor. Dünyayla paylaşacak bir mesajınız varsa, elinizden gelenin en iyisini yapın ve geri adım atmayın. Bu tam olarak terfi, daha fazla iş veya ulaşmak istediğiniz diğer büyük hedefler için zorlamanız gereken zamandır.
Ancak ilkinde Merkür geri gitmeye başladığında, başa çıkılması gereken birkaç gecikme olabilir. Önümüzdeki üç hafta, özellikle de önemli belgeleri imzalayacaksanız ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Kesinleşmiş gibi görünen şeylerin yeniden müzakere edilmesi veya gözden geçirilmesi gerekebilir. Ancak gecikseniz bile, bu yine de sizin lehinize olabilir.
8 Nisan’da Koç burcundaki yeni ay, Chiron’un iyileşmesiyle bağlantılıdır, bu nedenle gelecekteki ilerlemenize yardımcı olabilecek bir ilişkiyi düzeltmeniz gerekiyorsa, bu, devam etmek için harika bir zamandır. Aynı şekilde, işler umduğunuz hızlı başlangıca gitmese bile kartlarda yeni bir başlangıç ​​olabilir. Sabırlı olun ve her şey yerine oturacaktır.
On dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna doğru süzülürken sosyal sektörünüz parlıyor. Enerjilerin olumlu bir karışımı, yaşamınızın bu alanında işlerin hızla geliştiğini gösterir. Güneşin buradaki varlığı, uzun vadede sizin için iyi olabilecek muhteşem bağlantılar kurma fırsatlarını vurguluyor.
Ve sezgilerinize güvenin, özellikle de başka bir ülkeden veya kültürden biriyle ya da hayata ilginç bir bakış açısına sahip biriyle bağlantı kurarsanız. Yaptıkları bir teklif tam da aradığınız şey olabilir.
Ancak Akrep burcundaki dolunay, 23 Nisan’daki güçlü Plüton’la kalıcı bir bağ oluşturuyor, bu nedenle dikkatli bir şekilde ele alınması gerekebilir. Herhangi bir şeye veya herhangi birine taahhütte bulunmadan önce zaman, para ve diğer kaynaklar açısından potansiyel maliyeti düşünün. Kaybedecekmiş gibi görünüyorsan hayır demen yeterli.
Yılın ilk korkunç Merkür gerileme döngüsü 1 Nisan’da Koç’ta başlıyor, onuncu evinize enerji veriyor ve kariyeriniz ile aşk hayatınız arasında ince bir rekabet yaratıyor. Denge artık çok önemli (özellikle de bir ilişki içindeyseniz), böylece hayatınızın bir alanı diğeri lehine ihmal edilmez.
Venüs dördüncüde Koç burcuna geçtiğinde, kariyerinizi destekleyen biriyle birlikte olmanız gerekir. Bekarsanız, başarılarınızı ve iş bağlantılarınızı kıskanan birini değil, mesleki hedeflerinizi tamamlayan bir ortak arayın. İşinizi bırakan ve size bu konuda ültimatomlar veren mevcut bir ortak, büyük tehlike işaretlerine neden olur.
Duygusal açıdan destekleyici lideriniz olan ay, 8 Nisan’da bir güneş tutulması yaratarak aşk hayatınızda yeni bir tutku ve hırs duygusunu ateşlediği için kızgın Koç burcunda yeni. Mevcut bir ilişkiye daha fazla enerji harcama veya iş yerinde ilginizi çeken biriyle bir sonraki adımı atma dürtüsünü hissedebilirsiniz. Bu neşeli ay sırasında ne yapıp ne yapamayacağınızın söylenmesinden kesinlikle hoşlanmıyorsunuz.
Yirmi üçüncüsünde sabırsızlıkla beklenecek, duyguları yoğunlaştıran ve dönüşümü teşvik eden bir Akrep dolunayı var. İşleri bir sonraki seviyeye taşımak için bu büyülü enerjiyi kullanın Yengeç. Artan duygusallık ve fiziksel yakınlık bu güçlü ay evresinin doğal sonuçlarıdır.
Bu ay sizin için içe dönük ve stratejik bir ay. Uzun vadeli hedefleriniz ve istekleriniz aydınlanacak. Takiplerinizi değerleriniz ve hırslarınızla uyumlu hale getirmek için güçlü bir arzunuz olacak. Gelecekteki başarınız için güçlü bir temel oluşturmaya odaklanın. Bu, ders almak veya ağları genişletmek anlamına gelebilir.
1 Nisan’da Merkür gerilemeye başlıyor. Bu, arka planda bırakılan projeleri bitirmek için iyi bir zaman veya bu aynı zamanda derslerde becerilerinizi geliştirmek veya sadece çevrimiçi videolar izlemek için de iyi bir zaman olduğu anlamına gelebilir. İletişim zorluklarını aşmak için sezginizi kullanın. Başkalarının şu anda neye ihtiyaç duyduğuna dair doğru anlayışa sahipsiniz. İşletmenizin sahibi sizseniz duygusal zekanızdan yararlanın ve müşterilerle ve ortaklarla ilişkilerinizi geliştirin.
Venüs yirmi dokuzuncuda Boğa burcuna geçiyor. Bu, ilerleme söz konusu olduğunda doğru ilişkileri yaratmak için doğal empatinizden yararlanmanın harika bir zamanıdır. Nisan, özgünlük yeteneği ile uzun vadeli planlara öncelik vermenizi sağlayacak.
Bahar çiçek açıyor, ancak 1 Nisan’da Merkür’ün geri hareketine girmesi nedeniyle flört hayatınız donmuş durumda. Mesleki hayatınız stresli hale gelirken, dördüncüde Venüs Koç burcuna girdiğinde kariyer hedeflerinize odaklanın. Sevgili Yengeçler, bir ofis aşkıyla itibarınızı riske atmayın.
Neyse ki, 8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında zehirli ilişkileri geride bırakacaksınız. Onların sayısını engelleyin ve kendinize daha iyi bir romantik gelecek inşa etmeye odaklanın. Özellikle on dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girdiğinde kabuğunuzdan çıkabilecek ve sizi sosyalleşmeye teşvik edebileceksiniz.
En iyi randevu geceniz 23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında olacak ve bahar kaçamağı mevsimi gerçekten ısınırken yoğun aşk ilişkileri için harika bir gece olacak. İlişkinizi kamuoyuna açıklamak için iyi bir zaman Merkür’ün yirmi beşinde ileri hareket ettiği zamandır. Sevginizi göstermeye hazırsınız.
Hala aşkı arıyorsanız, 29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde o flört uygulamalarını indirin. Gerçek aşk yalnızca bir kaydırma uzaktadır. Öyleyse birkaç çarpıcı selfie çekin ve Mars otuzuncu ayda Koç burcuna girdiğinde daha iyi yarınızı bulun. Uzun sürecek bir maç bulabilirsin.