Yay Haftalık Burç Yorumları (27 Kasım – 3 Aralık Haftası)

Yay burcunun 27 Kasım – 3 Aralık haftası için burç yorumları neler? Yay burcunun 27 Kasım – 3 Aralık haftası neler bekliyor? Yay burcunun 27 Kasım – 3 Aralık haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 27 Kasım – 3 Aralık haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 27 Kasım – 3 Aralık haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 27 Kasım – 3 Aralık haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 27 Kasım – 3 Aralık Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başlamaya hazırsınız. Hafta, 26 Kasım Pazar günü, kendi Yay burcunuzdaki ve güven evinizdeki Merkür’ün Koç’taki Kuzey Düğümü ile üçgen açı yaptığı zaman başlıyor.
Yay burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu 27 Kasım – 3 Aralık Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yay, bu hafta maceraya bir adım daha atmanın zamanı geldi. Karşıt burcunuz İkizler burcundaki dolunay bu hafta size iyimserlik ve eğlence vaat ediyor.
Yay burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu 27 Kasım – 3 Aralık Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Ne yaratmak istiyorsun Yay? 26 Kasım Pazar günü burcunuzdaki Merkür Koç’taki Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yaptığında yaratıcı enerjinizin akmasına izin verin. Ateşli üçgen ortaya çıktıkça, eğer yeni bir şey yapmak için can atıyorsanız, tutku projelerinizle ve yaratıcı girişimlerinizle uyumlu hale gelmenize yardımcı olabilir.
Yay burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu 27 Kasım – 3 Aralık Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi meşgul olun. Eğer hareket etmeye devam etmezseniz, düşük enerjili bir yere sürüklenmeniz çok kolay olacaktır.
Yay burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun