Yay Yıllık Burç Yorumları

Evinizi düzene sokmanın zamanı geldi Yay, çünkü ciddi Satürn bu yıl duygusal, düşünceli Balık burcundan ve dördüncü evinizden geçerken odak noktası ev hayatınıza ve aile sorunlarınıza kayıyor. Bu ciddi enerji ev içi görev ve yükümlülüklerinizin yanı sıra evinizle ilgili her şeyi etkilediği için 2024 yılında kendinizi oldukça dolu bir yapılacaklar listesiyle karşı karşıya bulabilirsiniz! Yaşlı veya hasta akrabalarla ilgilenmekten büyük DIY veya yenileme projelerine kadar çeşitli şeyler boş zamanınıza hükmedebilir, ancak artan empati, şefkat ve sabır duygunuz, bu potansiyel olarak stresli iş yüküyle başa çıkmanıza yardımcı olur.
Maceracı lideriniz Jüpiter, hem istikrarlı, pratik Boğa’da (yılın başından Mayıs sonuna kadar) hem de açık fikirli, çok yönlü İkizler’de (Mayıs sonundan Aralık sonuna kadar) neredeyse eşit miktarda zaman geçirir ve Hayatınızda çok fazla denge var. Yılın ilk yarısı sabır ve içsel güç sağlarken, ikinci yarısı dünya hakkında yeni bakış açılarına, bakış açılarına ve görüşlere yol açan yeni keşfedilen bir merak sunar.
Jüpiter tüm Kasım ve Aralık ayı boyunca geri harekette olacak ve size yıl boyunca olanları düşünmeniz için önemli bir zaman verecek. Sizi mutlu eden ve tatmin eden şeyleri ciddi şekilde düşünmek kadar, önceliklerinizi yeniden değerlendirmek de bu dönemde önemli olacaktır. Yılı, içini araştıran bir notla bitirmek, 2025’te bazı şaşırtıcı şeylere yol açabilir.
Bir yangın burcu olarak, genellikle hararetli bir aşk hayatınız var ve bu yıl da farklı değil! Seksi Mars, Ocak ayının ilk birkaç gününde maceracı enerjinizle birleştiğinde kesinlikle sıkılmayacaksınız. Şu anda gerçekten tek eşli, uzun vadeli ilişkiler havasında değilsiniz, ancak ilişkilerinizden biriyle gerçekten iyi vakit geçiriyorsanız, bir süreliğine akışa devam edebilir ve bunun nereye vardığını görebilirsiniz. Bu süre zarfında dünyayı dolaşıyorsanız Sag, birlikte olduğunuz gezginlerle tanışmak oldukça kolaydır, ancak uzun mesafeli bir ilişki aramadığınız konusunda açık olun (ancak emin olun) gelecekte bir noktada fikrinizi değiştirmeniz durumunda iletişim bilgilerini almak için).
Kızgın ateş burcu Koç, Mart sonundan Nisan sonuna kadar güneşi etkiler, sizi agresif, “önce ben” ruh haline sokar ve sizi neredeyse anında pişmanlığa yol açabilecek spontane romantik kararlar almaya teşvik eder. Bu kaotik kozmik kombinasyon sırasında mümkün olduğunca dikkatli olun, aksi takdirde sizin veya gerçekten önemsemeye başladığınız birinin kalp ağrısına neden olması neredeyse kaçınılmaz olan bazı feci durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.
Taze ay enerjisi altında yeni romantik bağlantılar kurmak mümkündür ve ağustos ayının başlarında karizmatik Aslan burcundaki yeni ay evresi size çoğu insanın görmezden gelmesi zor olan büyüleyici bir cazibe verir. Kalabalığın arasından sıyrılmak ve birisinin dikkatini çekmek istiyorsanız, bu ay bunu yapmanın tam zamanı. Partinin hayatı olmayı seviyorsunuz ve varlığınız her türlü toplantının özel hissettirmesini sağlıyor. Pek çok insan seninle birlikte olmak isteyecek ve bu egon için harika bir şey ama sonunda doğru kişi seninle ilgilenecek mi? Hepsini riske atın.
Sevgili Yay, hayatınız bu yıl kaotik ama bu, aşk hayatınızın hâlâ devam edemeyeceği anlamına gelmiyor. Başlangıçtaki bazı yalnızlıklara veya mevcut durumunuzu sorguladığınız anlara rağmen, aşk hayatınız bu yıl size her şeyden daha fazla mutluluk sunuyor. Bu çocuk oyuncağı olacak anlamına gelmiyor ama çabalarınızın kesinlikle karşılığını alacaksınız.
Ocak ayının sonunda, ilişkinize kendiliğindenlik ve heyecan katan ve fırtınalı bir durumdan bulutları kaldırmanıza yardımcı olabilecek eğlenceli, şakacı Aslan dolunayı var. Bu büyüleyici ay havası, işler biraz fazla ağırlaştığında ruh halinizi hafifletmenize ve kötü anıları daha iyileriyle değiştirmenize yardımcı olabilir. Birbirinizin bir süredir görmediğiniz çocuksu taraflarını ortaya çıkarmak için bu eğlenceyi seven aydan yararlanın.
Maceracı, sosyal bir Yay burcu olarak muhtemelen ilişki içinde olan birçok arkadaşınız vardır ve bu yıl ikinizin de bir şeyler öğrenebileceği diğer çiftlerle zaman geçirmek önemlidir. Ortaklık odaklı Terazi’deki dolunay ve ay tutulması, Mart ayı sonlarında arkadaşlık alanınızı vurguluyor ve bu, işe yaramayan mevcut arkadaşlıkları sona erdirmek ve sosyal çevrenizi yeni yönlere genişletmek için ideal bir zaman olabilir. Bir şekilde ekip olarak büyümenize yardımcı olabilecek diğer çiftleri arayın. Ünlü bir çift gibi olmayı veya etkileyici bir çiftin sosyal medyada yaptıklarını kopyalamayı istemenin tuhaf olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Tam olarak değil. Bazen öğrenmenin en iyi yolu örnek olmaktır.
Satürn’ün bu yıl dördüncü evinizdeki konumu, geçmiş kariyer seçimleriniz hakkında derinlemesine düşünmenin ve gelecekte yeni ve iyileştirilmiş kararlar almayı düşünmenin zamanının geldiğini gösteriyor. Sevgili Yay, bu yıl parayla ve diğer faydalar veya ikramiyelerle ödüllendirilmekle pek ilgili değil. Daha çok tatmin edici, duygusal ve zihinsel olarak ödüllendirici, her gece başınızı yastığa koyduğunuzda gurur duyabileceğiniz işi bulmak ve yapmakla ilgilidir.
İyi bir şey, bu yılki Satürn yerleşiminin kesinlikle kariyerinizle ilgili olarak kendinizi daha sorumlu hissetmenizi sağlamasıdır; bu, mevcut bir işte bir sonraki seviyeye geçmenize veya yeni bir iş bulmanıza (belki tamamen farklı bir alanda) yardımcı olabilir; bu da doğrudan bir sonuçtur. artan çabalarınız nedeniyle. Bu aynı zamanda aile üyeleriyle iş kurmak veya büyütmek için de iyi bir yıl, ancak yalnızca yüzde 100 güvendiğiniz kişilerle. İşi kişisel ilişkilerle karıştırmak her zaman işe yaramaz, bu nedenle her zaman işleri yasal ve yasal tuttuğunuzdan ve işlerin kötüye gitmesi durumunda bir “ortaklığı sona erdirme” planına sahip olduğunuzdan emin olun.
Finans söz konusu olduğunda, bazen sonradan pişman olacağınız spontan satın alımlara büyük harcamalar yapmayı sevdiğiniz bir sır değil. Yay, büyük bir tasarrufçu olarak da tanınmıyorsunuz, ancak Satürn’ün dördüncü kök evinizi ve erken ev yaşamınızı ziyaret etmesiyle, bu yıl bu şeylere daha yakından bakmanızdan mali durumunuz kesinlikle faydalanabilir. Ailenizden para hakkında ne öğrendiniz? Büyüme şekliniz kendi mali durumunuzu idare etme şeklinizi nasıl şekillendirdi? Bunlar, derinlemesine incelemeye ve mevcut mali durumunuza uygulamaya değer konulardır.