Yay Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinizi özgür bırakıyorsunuz.
Hafta, 16 Haziran Pazar günü İkizler burcundaki Venüs’ün Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Ve o günün ilerleyen saatlerinde Venüs, 11 Temmuz’a kadar kalacağı Yengeç burcuna giriyor. Yay, genellikle sınırları zorlamayı seversin ve şimdi birisi seninle galaksinin en uzak noktalarına gitmeye istekli. Bugün, daha önce düşündüğünüzden daha büyük bir şeyin hayalini kuruyor olabilirsiniz. Büyük bir değişiklik yapmaya birkaç adım uzakta olabilirsiniz.
17 Haziran Pazartesi günü Merkür Yengeç burcuna girecek ve burada 2 Temmuz’a kadar kalacak. Daha sonra Merkür, Yengeç burcundaki Venüs’le ve başkalarından gelen kaynaklarla dolu eviniz ile birleşecek. Bugün alabileceğiniz bilgi yolunda ihtiyacınız olan her şey. Bilmeniz gerekenleri size söyleyebilecek bir video, web sitesi veya kişi var. Bir soru sorun ve cevap görünecektir.
Ayın on yedincisinde, Ay Merkür’e karşıt açı yaptığında, heyecan biraz bunaltıcıdır ve sizi kavgacı hale getirebilir, bu yüzden sözlerinize dikkat edin. Ayın Mars’la üçgen açı yaptığı yirmi saniyede bu karamsarlık azalıyor ve beraberinde sosyal olma ve biraz eğlenme dürtüsü geliyor. Artık o kadar beceriklisiniz ki, yaratıcı problem çözme size kolayca geliyor. Karşılaştığınız herkese gerçeğinizi söyleme cesareti.
Şimdi evinizi yeniden düzenlemek veya yeni bir kat boya uygulamak için harika bir zaman, ancak kendinizi geliştirmeniz de tavsiye edilir. Kişisel bakım her zaman diyet ve egzersiz gibi daha zorlu şeyler anlamına gelmez; Bazen sadece uzun bir banyoya zaman ayırmak olabilir, o yüzden yukarı çıkarken bunu aklınızda bulundurun. Ancak egzersiz, zihinsel berraklığa yardımcı olabilecek endorfin üretir, bu da zarar vermeyebilir.
Sevgili Yay, mesleki düzenlemeleriniz hakkında net bir bakış açınız var mı? 16 Haziran Pazar günü İkizler burcundaki Venüs Balık burcundaki Neptün ile kare açı yaptığında beklentilerinizi, anlaşma şartlarınızı ve mesleki taahhütlerinizde daha fazlasını netleştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Kozmik sürtüşme, düzenlemelerinizde kör noktalara işaret edebilir. İş ilişkilerinizde nerede durduğunuzu bilmiyor olabilirsiniz veya bir taahhütten ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikriniz olmayabilir. Ancak bunun sizi en iyi şekilde etkilemesine izin vermeyin. Havayı temizlemek için bu kozmik enerjiyi kullanın.
Ertesi gün Venüs ve Merkür Yengeç burcuna girdiğinde finansal açıdan daha dikkatli hissedebilirsiniz. Venüs, varlıklarınıza ve tasarruflarınıza odaklanarak finansal durumunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir. Mercury finansal okuryazarlığınıza yardımcı olabilir, böylece finansal açıdan daha akıllı olabilirsiniz. Her iki geçiş arasında mali durumunuz değişebilir.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, güneş Yengeç burcuna girdiğinde mali durumunuzu güvence altına almak için giderek daha fazla motive olabilirsiniz. Varlıklar, borçlar, miraslar ve daha fazlası Yengeç mevsiminde birincil odak noktanız olacak. 21 Haziran Cuma günü Oğlak burcundaki dolunay sırasında finansal bir getiri elde edebilir veya finansal bir dönüm noktasına ulaşabilirsiniz.
Pazartesi günü, bir kez olsun söyleyecek söz bulamayabilirsiniz, ancak bu ciddi bir şeyin işareti değildir. Hafta ortasında her şey büyük bir şekilde gelişiyor ve arkadaşlarınız, arkadaşlık ve yeni sosyal düzen hakkında bazı ipuçları için her yerde olacak. Hafta sonunuz biraz farklı olacak, ancak alışveriş yapmak veya eşyalarınızı yeniden düzenlemek için harika bir zaman olabilir. Pazar günü yaratıcı yönünüzü her ne şekilde olursa olsun keşfedin. İhtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yeni bir sanat formu icat edin.