Yay Günlük Burç Yorumları

Ateşli Aslan ayı, geri giden Merkür ve şifa veren Chiron arasındaki destekleyici değişim sayesinde, en özgün benliğiniz olduğunuzda daha fazlasını kazanacaksınız. Gerçek ilgi alanlarıyla tatmin arayın Yay ve ışığınızın sönmesine neden olan durumlardan veya insanlardan uzaklaşın. Bu öğleden sonra Venüs Kader Düğümlerine açı yaptığında havayı sevgi dolu bir enerji dolduruyor ve yatırım yaptığınız ilişkilerin gelecekteki yolları nasıl değiştirdiğini daha iyi anlamanıza neden oluyor. Ağırlaştırılmış durumların üstesinden gelme zamanının geldiğini düşünüyorsanız, bu enerjiyi zarif bir şekilde ilerlemek için kullanın. Luna, Jüpiter ve Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde aşırı uyarılmaya dikkat edin ve merkezleme yapmanız gerekiyorsa maneviyatınıza yaslanın.
Evren dönerken, ateşli tarafınızı Yay burcunu serbest bırakmanın zamanı geldi. Seks ve tutku gezegeni güçlü Mars’ın elektrikli Uranüs’e altmışlık açıyla bağlanmasıyla herkes eğlence ve maceraya ateşlenecek. Bu, ister spontane bir gezi ister sevgilinizle erotik oyuncaklar patlatmak olsun, özellikle canlandırıcı bir şey yapmak için ideal bir zamandır. Bununla birlikte, eğer bekarsanız, bu, genellikle sık sık gitmediğiniz bazı benzersiz mekanlara gitmek ve normal tipinizin dışındaki insanlarla tanışmak için ideal bir andır. Bu, daha fazlasını istemenize neden olacak bir kıvılcıma yol açabilir.
Bir inanç sıçraması yapın Yay! İş hayatınızda yaratıcı enerjiniz onurlandırılmalıdır. Yetenekleriniz, becerileriniz ve vizyonunuzla uyumlu fırsatları takip etmeyi hak ediyorsunuz. Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaparken ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaparken, yeni bir tutku projesinin peşinden gitmenin zamanı gelmiş olabilir. Yeni ve heyecan verici bir şey ortaya çıktığında geçmişteki yaratıcı girişimlere odaklanmaya gerek yok. İş yerinizde yeni bir tutku projesine tüm kalbinizi ve ruhunuzu koymaktan korkmayın.
Doğru yönde ilerlemeye başlamanın zamanı geldi. İmkanınız varsa büyük ve uzun vadeli düşünün. En azından hayatınızda olmasını istediğiniz bir sonraki büyük şeyi çözebilmelisiniz.
Bugün alışılmadık derecede utangaç hissediyorsun. En küçük sosyal etkileşimler bile yalnız kalma isteği uyandırır. Endişelenmeyin, bu sadece geçici bir durum değil, aynı zamanda büyüleyici bir durum. Bu sayede önemli bir iş anlaşmasını kazanabilirsiniz.
Bugün yeni yiyeceklerin heyecanını yaşayın ve ufkunuzu yeni mutfak lezzetleriyle dolu bir dünyaya açabilirsiniz. Bu ruhla aşılanmış olarak bu gece macera dolu bir şeyler deneyin. Osso buco rosto hazırlamak sandığınızdan daha kolay olacak ve lezzetli tatları daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemeyecek.
İlk izlenimler şu anda çok önemli. Bu nedenle, büyük bir toplantınız veya yaklaşan bir randevunuz varsa, önceden görünüşünüzü gözden geçirin. Küçük bir moda hatasının sizin için mükemmel bir fırsatı mahvetmesine izin vermeyin.
Arkadaşınız dikkatli olsa iyi olur; bugün onları neyle şaşırtacağınızı bilemezsiniz. Kreplerinin üzerinde meyvelerden yapılmış gülen bir yüz olabilir. Ya da onları kreşten alıp plaja gidebilirsiniz. Asla bilemezler.
Bugün bir grupta konuştuğunuzda zincirleme bir reaksiyon meydana gelecektir. Kabulünüz herkesin benzer duyguları itiraf etmesine neden olacaktır. O zaman lider ve akıl hocası rolünde olacaksınız. Neyse ki bunu kolaylıkla halledebilirsiniz.
Beyin gücünüzü artırmak için mükemmel bir gün. Çocukken ezberlemek muhtemelen kolaydı. Sevdiğiniz bir şiiri veya sizin için anlamlı olan birkaç alıntıyı seçin ve bunları hafızanıza kaydedin veya sevdiğiniz bir şiiri çerçeveleyip ilham almak için banyonuzun duvarına asın.
Bugün bazı insanlar size huzur verirken, bazıları da sizi çılgına çevirebilir.