Yay Aylık Burç Yorumları

Yaşam Tarzı Değişiklikleri
Yay ve oklarınızı hazırlayın Yay, çünkü bu ay hedefi birden fazla yolla vurabilirsiniz. İş ve sağlıklı yaşam sektörünüze güçlü ve olumlu bir odaklanma ile bu alanda işler iyiye gidiyor, özellikle de ilerleme kaydetmeye hazırsanız. Strese veya kaygıya katkıda bulunan aktiviteleri bırakmak ve bunların yerine keyif aldığınız, daha mutlu, daha tatmin edici bir yaşam sürmenize yardımcı olabilecek aktiviteleri koymak için bu fırsatı kullanın.
7 Mayıs’ta Boğa burcunda yeni bir ay var, dolayısıyla bu, rutinlerinizi değiştirmek ve günlük programınızı yeniden şekillendirecek kozmik bir değişiklik yaratmak için mükemmel bir fırsat. Doğuştan maceracı olmanıza rağmen günlük yaşamınızda istikrarı takdir ediyorsunuz ve bu ay bu hedefe ulaşmak için çalışabilirsiniz.
Ateşli Mars, Koç burcundaki yolculuğuna devam ediyor, bu nedenle boş zaman aktiviteleri bu dinamik enerji için bir çıkış noktası olabilir ve bu süreçte birkaç risk almaya hazır olacaksınız.
Güneş dört haftalık bir konaklama için yirminci ayda bu keyifli bölgeye adım attığında, odak noktası yavaş yavaş İkizler burcuna ve ilişki sektörünüze kayıyor. Bağlanmaya ve etkileşime girmeye hazırsınız ve bundan birçok yönden kazanç elde edeceksiniz. Besleyici konuşmalar yaparken kalbinizi takip ederek ağ kurdukça fırsatlar bol miktarda bulunur.
23 Mayıs’ta burcunuzdaki dolunay duyguları artırıyor ve gömülü konuları açığa çıkarıyor. Genellikle geri duran biri değilsiniz, bu nedenle yakın zamanda sizi sarsan bir şey varsa endişelerinizi paylaşmak için zaman kaybetmezsiniz.
Heyecanlı Jüpiter, yirmi beşincisinde İkizler burcuna ve yaklaşık bir yıl boyunca orada kalacağı ilişki bölgenize girerken, kalkışa hazır olun. Arkadaşlıklarınız, derin bağlarınız ve diğer birliktelikleriniz bol fırsatların ve güzel zamanların kaynağı olabilir.
7 Mayıs’ta Boğa burcundaki yeni ay yeni bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olabilir mi? Mümkün. Son zamanlarda birisini unutmaya çalışıyorsanız, yeni bir ay evresi her zaman umut ve iyimserlikle doludur ve bu evre günlük ritüeller evinizde parladığı için sıra dışı bir şey yapmak iyileşmenize yardımcı olabilir.
On sekizinde, sabit Boğa burcundaki Güneş-Jüpiter kavuşumu, arzularınızı takip etmenizi ve yol boyunca size doğru yolda olduğunuzu gösteren iyi bir işaret veren küçük işaretlere dikkat etmenizi teşvik eder. Olumlu bir akışa girdiğinizde her şey yolunda gidiyormuş gibi hissedersiniz ve bu gerçekleştiğinde aşk sizi bulacak veya yoğunlaşacaktır.
Güneş 20 Mayıs’ta Boğa burcundan İkizler burcuna geçerken ve ilişki bölgenizde bir huzursuzluk hissi yaratırken, dünyadan havaya büyük bir güneş değişimi meydana geliyor. Şu anda birisiyle ilişkiniz varsa ve bir sonraki adımı atmayı düşünüyorsanız, bazı şeyleri yeniden düşünmek isteyebilirsiniz. Bekar Yaylar, durumunuzun tadını çıkarın!
Yirmi üçte birinde, bilgi arayışı burcunuzda bir dolunay varacak ve işleri sarsmanıza yardımcı olacak. Aşkın sıkıcı olmaması gerekiyor, bu yüzden tekdüzeliğe takılıp kalırsanız bundan kurtulmanın bir yolunu bulun. Şu anda flört ediyorsanız yalnızca sizi heyecanlandıran davetleri kabul edin. Hayat, gördüğünüzde veya düşündüğünüzde size kelebekler vermeyen biriyle vakit geçirmek için çok kısa!
Bu ay size profesyonel yaşamınızda geniş fırsatlar sunacak. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna giriyor ve ofiste daha sosyal olmanızı sağlıyor.
Bu, kariyerinizde önemli bir büyüme ve keşif zamanıdır Yay, özellikle de Jüpiter’in yirmi beşinci ayda İkizler burcuna girmesiyle. İyimserlik, coşku ve risk alma isteği gibi özellikleriniz bu ay boyunca iş dünyasında size iyi hizmet edecek. Yeni girişimler peşinde koşmak, ağınızı genişletmek veya uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu yeni fırsatlar aramak için ilham alacaksınız.
Ancak maceracı ruhunuz ile pratikliğiniz arasında bir denge kurmanız çok önemli. Değişikliklere uyum sağlayarak hedeflerinize odaklanın. Doğal karizmanızdan yararlanarak profesyonel yaşamınızda önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenmenin, yeni zorlukları kucaklamanın ve önünüze çıkan fırsatları yakalamanın zamanı geldi.
Yaz kapıda ve eğer sıcak bir aşk ilişkisi yaşamak istiyorsanız, 7 Mayıs’taki Boğa burcu yeniayı sırasında harekete geçmeniz gerekecek. Kendinizi ortaya koymadan önce kişisel gelişim üzerinde çalışın. Ancak ayın on beşinde Merkür Boğa burcuna girdiğinde iş yerinde biriyle tanışabilirsiniz, ancak şimdilik bunu gündelik tutun.
20 Mayıs’ta güneş İkizler burcuna girdiğinde baharı yeni bir ilişkiyle bitirebilirsiniz. Sizi zihinsel seviyeye getirecek daha iyi yarınızı bulma ihtimaliniz çok yüksek. Daha azına razı olma Sag.
En iyi randevu geceniz, Venüs’ün İkizler burcuna girdiği ve yirmi üçüncüde dolunayın burcunuzda olduğu zaman olacaktır. İster ilk görüşte aşk olsun, ister bir süredir görüştüğünüz biri olsun, zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu harekete geçiren biriyle anlaşmanız güçlü bir ihtimal. Aşık olmaya hazır olun.
25 Mayıs’ta Jüpiter İkizler burcuna girdiğinde yılın geri kalanı ilişkiler için ideal olacak. Bu, bir ilişkiye başlamak ve işleri kilitlemek için harika bir zamandır. Sosyal medyayı resmi hale getirebilir ve hatta düğün çanlarını bile duyabilirsiniz.