Terazi Haftalık Burç Yorumları (3 Haziran – 9 Haziran Haftası)

Terazi burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 3 Haziran – 9 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta oldukça kararlısınız. Hafta, 2 Haziran Pazar günü, İkizler’deki Jüpiter’in Kova burcundaki Plüton’a ve yaratıcılık ve buluş evinize üçgen açı yaptığı zaman başlıyor.
Terazi burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta aşk hayatınızla ilgili cevaplar almak için içe bakıyorsunuz. Bu hafta düşünceli bir iç gözlem ve derin bağlantılar içeriyor.
Terazi burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında havayı temizleyin Terazi. 2 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaptığında iş hayatınız konusunda açık ve dürüst olun.
Terazi burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta başında hayat siz ve halkınız için oldukça ilginç ve Pazartesi günü gelecek ağır haberler, en azından Çarşamba gününe kadar herkesin sincaplar gibi gevezelik etmesine neden olacak. Konuyu canlı tutun çünkü çözmek isteyeceğiniz pek çok açı var.
Terazi burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun