Terazi Haftalık Burç Yorumları (27 Mayıs – 2 Haziran Haftası)

Terazi burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 27 Mayıs – 2 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta planı olan kişi sizsiniz. Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor.
Terazi burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında doğrudan yaratıcı enerjiyle dolusunuz ve sanatı veya romantizmi eşit tutkuyla keşfedebilmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmak için de iyi bir zaman.
Terazi burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta uyum ve romantizmle dolu; sizin için ne kadar heyecan verici! Partnerinizle olan etkileşimlerinizde denge ve güzellik arzuluyorsunuz. 27 Mayıs’ta Oğlak burcundaki Ay’ın Uranüs ile üçgen açı yapmasıyla, onlarla bağlantınızda bir estetik yaratmak isteyeceksiniz.
Terazi burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, iş hayatında neyi inşa etmek istiyorsun? 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaparken, iş hayatınızda ne yaptığınızı ve istemediğinizi hesaba katın. Kozmik enerji sizi işyerinde hangi alışkanlıkları, rutinleri ve daha fazlasını istediğinizi düşünmeye teşvik edecektir.
Terazi burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun