Terazi Haftalık Burç Yorumları (13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası)

Terazi burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta değerli bir şey kazanacaksınız. Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü güneşin Boğa burcundaki Uranüs ile kaynak ve güç evinizdeki kavuşumuyla başlıyor.
Terazi burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, bu hafta paranızda beklenmedik değişimler meydana gelebilir. 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında para sıcak bir konu olacak.
Terazi burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Dünyanızda hızla yayılan ciddi pozitif sosyal enerji sayesinde Pazartesi ve Salı sizin için güzel günler olacak. Eğer arıyorsanız birkaç yeni arkadaş edinebilirsiniz.
Terazi burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 13 Mayıs – 19 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

17 Mayıs’ta Merkür ve Plüton arasındaki açı kendinizi daha şehvetli ve daha özgür hissetmenizi sağlıyor. Bu, partnerinizle yatak odasında denemeler yapmaya istekli ve istekli olduğunuz anlamına gelir.
Terazi burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun