Terazi Haftalık Burç Yorumları (10 Haziran – 16 Haziran Haftası)

Terazi burcunun 10 Haziran – 16 Haziran haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunun 10 Haziran – 16 Haziran haftası neler bekliyor? Terazi burcunun 10 Haziran – 16 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 10 Haziran – 16 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 10 Haziran – 16 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 10 Haziran – 16 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 10 Haziran – 16 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harika bir fikriniz olabilir. Hafta, 9 Haziran Pazar günü İkizler’deki güneşin Balık burcundaki Satürn’e ve sağlık ve esenlik evinize kare yapmasıyla başlıyor.
Terazi burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 10 Haziran – 16 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, uzun vadeli hedeflerinize dikkat edin. 9 Haziran Pazar günü İkizler burcundaki güneş Balık burcundaki Satürn ile kare açı yaptığında, uzun vadeli profesyonel hedeflerinize ulaşmak için alışkanlıklarınız ve rutininiz üzerinde çalışmanız gerekebilir.
Terazi burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 10 Haziran – 16 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hayatı fazla ciddiye almadığınız veya ağır işlere bulaşmadığınız sürece Pazartesi siz ve insanlarınız için harika bir gün olmalı. İçinize biraz daha derinlemesine bakma ihtiyacı nedeniyle hafta ortasında birkaç gün kendi başınıza takılmak isteyebilirsiniz.
Terazi burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu 10 Haziran – 16 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

En derin samimi arzularınızı açığa çıkaracağınız ve onlarla uyumlanacağınız çok yoğun bir hafta olacak. Dokuzuncu ayda güneş Satürn’le karşı karşıya geldiğinde size kim olduğunuzu gösteren romantik bir bağlantınız bile olabilir.
Terazi burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun