Terazi Yıllık Burç Yorumları

Terazi, bu yıl Satürn’ün uyarlanabilir Balık burcuyla ve altıncı ayrıntılar eviniz ve günlük ritüellerinizle ortaklık kurmasıyla hayatınızda ciddi bir hava var, bu da daha etkili ve verimli olmanın yollarını bulmak için çok zaman harcayacağınız anlamına geliyor. Sağlığınız (zihin, beden ve ruh) da 2024’teki öncelik listenizin başında yer alıyor ve kendinize iyi bakmanız genel yaşam kalitenizde büyük iyileşmelere yol açacak. Kulağa hoş geliyor, değil mi?
Ve heyecan verici haber şu ki, havadar burcunuz iki büyülü tutulmaya ev sahipliği yapıyor (Mart sonlarında bir ay tutulması ve Ekim başında bir güneş tutulması), hem ilk evinizi etkiliyor hem de yeni başlangıçları ifade ediyor. Evren bu dramatik ay dönemleri sırasında işleri karıştırmaya kendini adamıştır, ancak bu drama sizin lehinize çalışmalıdır. Beklenmeyeni beklemek abartılı görünebilir, ancak bu özel tutulmaların amacı aslında budur.
Özel aylardan bahsetmişken, hırslı toprak burcu Oğlak burcunda ve kişisel yaşam alanınızda Temmuz ayı sonlarında, dikkatinizi evde, işten ve diğer sorumluluklardan uzakta olup bitenlere odaklayan bir dolunay var. Bu zamanda sağlıkla ilgili bir endişe ortaya çıkabilir, ancak bu sabit ay enerjisi her türlü acil durumda toprakta kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu yıl bazı durumlarda kaya olmanız gerekebilir, bu yüzden başınızı dik tutun ve size ihtiyaç duyduklarında başkalarına yardım etmeye hazır olun.
Bu yıl aşk hayatınızda biraz heyecan peşindeyseniz Terazi, dışadönük Aslan burcundaki ilgi çekici dolunay ve Ocak ayının sonundaki arkadaşlık bölgeniz olaylara büyük bir başlangıç ​​yapıyor! Bu dramatik ay, insanların romantik hayatınız hakkında konuşmasına neden olur ve en yakın arkadaşlarınız, onlara tam bir gizlilik içinde anlattığınız samimi flört ayrıntıları hakkında çay dökebilir. WTF gibi mi? Her ne kadar ilgi odağının üzerinizde olmasını isteseniz de, muhtemelen aradığınız türden bir ilgi bu değildir. İlk düşünceleriniz intikam almak olacaktır ama dikkatli olun. Ateşe ateşle karşılık verme girişimleriniz sizi oldukça kötü bir şekilde yakabilir.
Yılın başlarında platonik bir arkadaşlığı romantik bir durum ilişkisine dönüştürme şansınız olabilir, çünkü Venüs Şubat ayının sonundan Mart ayının başına kadar sosyal Kova burcunda seyahat ettiğinde, eskiden olmayan bir kıvılcım ortaya çıkar. Hımmm. Bu havadar geçiş sırasında fiziksel olarak yakınlaşmaya tam olarak odaklanmasanız da, bu belirli kişiyle kurduğunuz elektrik bağlantısı göz ardı edilemez. Neden dallanıp arkadaşlığı başka bir seviyeye taşımayı denemiyorsunuz? Eğer işler tuhaflaşırsa her zaman eski halinize dönebilirsiniz. Sağ?!
Ekim ayının başlarında, ilişki odaklı burcunuzda yeni bir ay geliyor ve size yıl sonuna kadar uzun vadeli aşk konusunda yenilenmiş bir umut veriyor. Eğer istikrarlı, tekeşli ve uyumlu bir ilişkinin peşindeyseniz, bu umut dolu ay enerjisi size “o kişiyi” aramaya sevk eden “sen ve ben birlikte” havası sağlar. Yalnız gitmek sorun değil, ancak aşk hayatınızın kontrolünü elinize almanız ve istediğiniz şeyin peşinden gitmeniz gerektiğine dair bir sinyal arıyorsanız, işte bu kadar.
Bu yılki aşk yolculuğunuzdan bir şeyler öğrenmek ve büyümek istiyorsanız yüzeyselliği aşıp daha derin duygusal bölgeye geçmeniz gerekecek, Terazi, ancak dengeyi temsil eden burç olarak muhtemelen her dakika bunun farkındasınızdır. Efor sarf ederek harcıyorsanız, birlikte stres atmaya ve eğlenmeye de eşit miktarda zaman ayırmalısınız.
Adil görüşlü burcunuz denge ve ilişkilerle ilişkilidir, bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz Ekim ayının başlarında yargısız burcunuzda güneş tutulması eşliğinde yeni aydan yararlandığınızdan emin olun. Bu rahat zaman, diğer kişinin nereden geldiğini anlamanıza olanak tanır ve uzun zaman önce yapılması gereken tavizlere yol açabilir. Bu ay sırasındaki mükemmel havanız, herkesin iyi geçinmesini ve birlikte huzur içinde yaşamasını sağlamaktır!
Tanrıça Venüs’ün çeşitli buluşmaları bu yıl ortaklığınızdaki romantizmi artırmaya yardımcı oluyor, ancak onun Ağustos ayının büyük bir bölümünde pratik Başak burcunda ve sezgi evinizdeki yolculuğu sırasında normalden daha fazla çalışmanız gerekebilir. Birlikte vakit geçirmek eğlenceli olmalı, ancak diğer insanların sosyal medya akışlarına ne kadar yakından dikkat ederseniz, sizin ve bae’nin neler olup bittiği (ya da yapmadıkları) konusunda o kadar eleştirel olursunuz. Muhtemelen aşırı tepki veriyorsunuz, ancak tepki vermiyorsanız, sıkıcı aşk hayatınıza ilişkin yorumunuz muhtemelen inanılmaz derecede yüksek standartlarınızla yakından bağlantılıdır. Şu andan itibaren biraz gevşemeyi deneyin ve sahip olduklarınızı diğer insanlarla karşılaştırmayı bırakın. Eşsizliğiniz gülümsenecek bir şeydir Terazi.
Terazi, sen genellikle iş yerinde mantığın sesisin; işleri düzeltmeye çalışan ve herkesin iyi geçindiği tek kişisin ama bu yıl biraz farklı. Temel zarif, hoş kişiliğiniz aynı kalsa da, altıncı evinizdeki Satürn, organizasyon ve verimlilik gibi diğer şeylere öncelik vermenize yardımcı olur, bu da sizi önceki yıllarda olduğu kadar popüler yapmayabilir. Artık biraz daha eleştirelsiniz ve gerektiğinde diğer insanların sorunlarına işaret etmekten öteye geçmiyorsunuz, her zaman herkesin iş arkadaşı olamayacağınızı kanıtlıyorsunuz. Üzgünüm üzgünüm değil!
İşyerinde sağlıklı yeni rutinlere girmek, Balık burcundaki Satürn’ün ve altıncı evinizin bu yıl sizin için kolaylaştıracağı başka bir şeydir ve daha organize olmak, işyerinde size çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. Bu yıl bir iş arıyorsanız, özgeçmişinizin bir kopyasının güncellenmiş ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanıma hazır olması büyük bir fark yaratabilir. Dışarıda çok sıkı bir rekabet var ve birlikteliğinizi sürdürmek (ya da en azından öyle görünmek) sizi sıranın en önüne koyabilir!
Sıcak, kendine güvenen güneş, Mayıs ayı sonlarında sosyal medya meraklısı İkizler burcuna geçiyor ve bu da bazı kazançlı iş yatırım fırsatları bulmanıza yardımcı oluyor. En yeni sosyal medya trendlerine göz atmak artık size oldukça kazanç sağlayabilir Terazi, bu yüzden konuşulanları ve viral hale gelenleri yakından izleyin ve dinleyin. Zaten bir etkileyiciyseniz ancak markanızın yenilenmeye ihtiyacı varsa, bunu yapmanın tam zamanı. Doğru insanları etkilemek ve o çantayı almak için elinizdeki tüm araçları kullanın!