Terazi Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta planı olan kişi sizsiniz.
Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor. Bir ilişki hakkında karar vermeniz gerekebilir. Yazı tura atabilirsiniz ama yine de kararsız hissedebilirsiniz. Kendinize sevgili bir arkadaşınıza ne yapmasını tavsiye edeceğinizi sorun. Duruma objektif olarak bakarak doğru cevabı bulabilirsiniz.
27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Satürn ile iş ve rutinler eviniz arasında altmışlık açı yapacak. Terazi, bugün yapılacaklar listesini tamamlama konusunda güçlü bir güçsün. Daha üretken ve verimli olmanıza yardımcı olacak sistemleri uygulamaya veya planlar oluşturmaya hazırsınız. Bugün uzun zamandır yaptığınızdan daha fazlasını başarabilirsiniz.
Bu hafta uyum ve romantizmle dolu; sizin için ne kadar heyecan verici! Partnerinizle olan etkileşimlerinizde denge ve güzellik arzuluyorsunuz. 27 Mayıs’ta Oğlak burcundaki Ay’ın Uranüs ile üçgen açı yapmasıyla, onlarla bağlantınızda bir estetik yaratmak isteyeceksiniz. İster sanat, ister müzik, ister kültürel aktiviteler olsun, sizi birbirinize yaklaştıracak ortak deneyimlerin keyfini çıkarın. İletişim kurarak birbirinizi anlayacak ve bağınızı derinleştireceksiniz.
Bekarsanız, sizinle aynı çekiciliği ve inceliği yayan insanlara ilgi duyduğunuzu göreceksiniz. Kendinizi birlikte görebileceğiniz birinin üzerine sağa kaydırma zamanı. İnce zevklere ve sosyal zarafete sahip olanları takdir edersiniz. Sürece güvenin, yeni romantik bağlantılar kurmaya açık olacaksınız. Her zaman olduğu gibi, kimsenin onu etkilemesi için değişmemeyi unutmayın. Kendinizin olabileceğiniz en iyi versiyonu olun.
Sevgili Terazi, iş hayatında neyi inşa etmek istiyorsun? 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaparken, iş hayatınızda ne yaptığınızı ve istemediğinizi hesaba katın. Kozmik enerji sizi işyerinde hangi alışkanlıkları, rutinleri ve daha fazlasını istediğinizi düşünmeye teşvik edecektir. Başka bir yere başvurmayı düşünmenizi teşvik edebilir. Bunun yanı sıra, altmışlık finansal alışkanlıklarınızı ve rutininizi geliştirmenize yardımcı olabilir.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, Koç’taki Mars Koç’taki Chiron ile kavuşum yaparken taahhütlerinizden ve ortaklıklarınızdan emin olmayabilirsiniz. Her ne kadar stresli olsa da duygularınızla yüzleşmeniz faydalı olabilir. Uzun vadede profesyonel taahhütlerinize yardımcı olabileceğinden, bazı şeyleri özetlemekten korkmayın.
30 Mayıs Perşembe günü Balık burcundaki son çeyrekte iş hayatınızda sahip olmak istediğiniz alışkanlıklar ve rutinler konusunda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Ay enerjisi, temelinizi bulmanıza yardımcı olabilir. İş hayatınızı dengelemek için iç sesinizi dinleyin.
Ertesi gün, Boğa burcundaki Merkür, Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, mali konularınızla ilgili beklenmedik bir içgörüye sahip olabilirsiniz.
Bu haftanın başlarında doğrudan yaratıcı enerjiyle dolusunuz ve sanatı veya romantizmi eşit tutkuyla keşfedebilmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmak için de iyi bir zaman. Çarşamba günü biraz yavaşlayın. Birkaç gün boyunca yeni bir şey veya yeni bir kişi almamaya çalışın. Şu anda, gerçekten dikkat edemeyecek kadar arkanız dönük durumdasınız. Bu hafta sonu randevularınızda en iyi durumdasınız, bu yüzden son zamanlarda ezildiğiniz o tatlı kızla biraz yüz yüze görüşmeye çalışın.