Terazi Günlük Burç Yorumları

Ay, Mars ve Kuzey Düğümü ile karşı karşıya gelirken, sevdiklerinizin sizden çok fazla şey talep ettiğini hissedebilirsiniz sevgili Terazi. Özellikle başkalarını ilk sıraya koyma alışkanlığınız varsa, kendi ihtiyaçlarınıza öncelik verme konusunda kendinizi suçlu hissetmeyin. Bu öğleden sonra Boğa güneşi ve Neptün aynı hizaya geldiğinde temizleyici ve düzenli bir enerji ortaya çıkıyor ve sizi dağınıklıktan kurtulma havasına sokuyor. İster istenmeyen eşyalardan ister ağır duygulardan kurtulmaya hazır olun, evi temizlemek için bu kozmik iklimi kullanın. Chiron bu gece tedirgin olduğunda huzursuz bir enerji yayılıyor, bu nedenle yatma vakti rutinlerinize ekstra kişisel bakım eklediğinizden emin olun.
Herkes bugünün uğurlu enerjisinin tadını çıkaracak Terazi. Günümüzün kozmik havası kesinlikle zenginlik, varlıklar veya yatırımlarla ilgili iyi haberler getirebilirken, aynı zamanda sizi aşk moduna da sokacak! Kudretli güneş, bizim büyük aydınlatıcımız, güneşle ilgili sekizinci evinizin çiçek tarlalarında cızırdıyorken, görkemli Neptün’e altmışlık bir açıyla bağlanacak. Bu, uzun vadede kendiniz ve yakınlarınız için hayatınızı inşa etme planlarınızı tartışacağınız beş yıldızlı bir gün olabilir. Yürekten konuşun ve sevgilinizin fikirlerine açık olun.
İşyerinde kimsenin saçmalıklarını alma Terazi! Koç’taki Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaparken burcunuzdaki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında iddialı olun. Genellikle inanılmaz derecede düşünceli ve iyi bir iş arkadaşısınız. Ancak bazıları iş hayatınızda nezaketinizden faydalanmış olabilir. İş ilişkilerinizde gelecekte yaşanabilecek sorunlardan veya kırgınlıklardan kaçınmak istiyorsanız sınırlarınızı belirlemeniz gerekir. Kader kozmik enerjisi sizi yerinizde durmaya teşvik edecektir. İş ilişkilerinizi geliştirmek için kendinizi savunmanız yıldızlara yazılmıştır.
Güne hazırlıklı ve her şeye hazır başlayın. Yolunuza çıkan herhangi bir ateşli kızla sohbet etmeye hazırsınız, ancak birisi planlarınıza İngiliz anahtarı atabilir. Sizi çok uzun süre durdurmasına izin vermeyin.
Geçmişinizle ilgili bir şeyleri kaçırıyorsunuz; eğer bu bir kişi ya da bir şey olsaydı, başa çıkmak çok daha kolay olurdu, ama bu sizin eski durumunuzdur. Hayattaki yeriniz değişti ve bir zamanlar keyfini çıkardığınız kolay parayı özlüyorsunuz. Hiç sevmemektense sevip de kaybetmek daha mı iyidir?
Aile üyelerinin bu geceki akşam yemeği seçimleri konusunda anlaşmazlığa düşmesi nedeniyle savaş hatları çizilebilir. Kendinizi limon kapari soslu tavuk pirzolası isteyen daha sağlıklı blokla aynı hizaya getireceksiniz, ancak gizlice pizza için lobi yapan tarafta olmayı diyeceksiniz.
Şimdi olaylara daha geniş bir açıdan bakın. İhtiyacınız olan parti kıyafetlerini düşünmek için planlayıcınızın önümüzdeki altı ayını gözden geçirin. Ya da banyodan çıkıp kıyafetinizi boy aynasında bir kez daha kontrol edin.
Siz ve küçük çocuğunuz bugün harika bir ortaklık kuracaksınız. Onlar damlatmaz bardaklarını atarlar, sen onu alırsın. Sen leziz bir piknik öğle yemeği hazırlıyorsun, onlar da her lokmayı yiyorlar. Ne harika bir takımsınız!
Bugün silahlarınıza bağlı kalmak için iyi bir nedeniniz var. Etrafınızdaki insanlar fikirlerinizin ve çözümlerinizin biraz daha popüler hale geldiğini düşündükleri için pratikliği teşvik edebilirler. Ne bekliyorlar? Sen bir hayalperestsin ve hayalperestler rüya görür!
Bugünlerde evde bir ağırlık var gibi görünüyor. Belki de giriş yolunu dolduran paltoların ve yağmur botlarının varlığıdır? Bu ihtiyaçları saklamanın daha iyi bir yolunu bulun ve bulutun gözden ve gönülden silinişini izleyin.
Gündemlerinizin şu anda hiçbir önemi yok. Bazen güçten ödün vermek güçlendirici olabilir.