Terazi Günlük Burç Yorumları

Aslan ayı, geri giden Merkür ve Kayron arasındaki tatlı bağlantı sayesinde uzak ve geniş arkadaşlıklarınızı takdir ettiğinizde yumuşaklığa ulaşmak kolay olacaktır. Bu enerjiyi, kalbinizde iz bırakan sosyal hayal kırıklıklarının ötesine geçmek için kullanın sevgili Terazi, bunun yerine her gün hayatınızı dolduran iyiliğe odaklanın. Aşk bu kozmik koşullar altında da çiçek açabilir, ancak aynı zamanda çöpçatan rolünü oynamaya da meyilli olabilirsiniz. Venüs bu öğleden sonra Kader Düğümleri ile aynı hizaya geldiğinde iyi hisler akmaya devam ediyor ve sizi kişisel bakım ile romantizm arasında denge bulmaya teşvik ediyor.
Sevgili Terazi, bugün ve önümüzdeki günler motorunuzun uğultusunu artıracak. Aslında evrenden son derece nadir bir seksi sinyal alıyoruz! Seks ve tutku gezegeni olan kudretli Mars’ın güneşin etrafında dönmesi iki yıl sürüyor, dolayısıyla diğer gezegenlerle bağlantıları diğer gök cisimleri kadar sık ​​olmuyor. Şimdi ve önümüzdeki günlerde altmışlık açıyla elektrikli Uranüs’e gülümserken, bir felaketi pişirmeye hazır olacaksınız! Kişisel ve romantik yaşamınızda oldukça kolay ve akıcı bir şekilde tezahür edebilecek değişiklikler yapma cesaretiyle canlanacaksınız. Bu iki güç merkezi, uyumun ilahi bir yönü olan altmışlık bir şekilde dans ederken, menüde eğlence, tutku ve macera yer alıyor.
Terazi, kariyer yolunuzda ilerlemek için neyi taahhüt etmek istiyorsunuz? Ortaklıklarınız, sözleşmeleriniz ve sorumluluklarınız aklınızın ön saflarında olabilir. Şans eseri, Koç’taki Venüs Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve burcunuzdaki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında önemli bir fırsat doğabilir. Artık karşılıklı olmayan taahhütlere ve uyumsuz ortaklıklara odaklanmayın. İş hayatınızda çok daha iyisini hak ediyorsunuz! En yüksek hayrınıza olacak profesyonel düzenlemelere uyum sağlamak için bu kozmik enerjiyi kullanın. Bunu yapmak başarılı olmanıza yardımcı olabilir.
Sanki kendi çevreniz gibi, insanlar vardığınızda her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için önünüzden koşuyormuş gibi görünebilir. Onlar sadece senin mutlu olmanı istiyorlar, o yüzden bırak gitsinler!
İş iştir. Bu yüzden para el değiştirdiğinde haydut gibi sevişme konusunda endişelenmeyin. Diğer prensipler ise sizin kadar kendi başlarının çaresine bakmaktır. Rahatlayın ve kazanmanın tadını çıkarın.
Boyut bugün gerçekten önemli olacak, bu nedenle hayatın küçük zevklerinin kıymetini bilin. Basit bir iyilik, güzel bir gün doğumu, minik bir kedi yavrusu veya İtalyan makarna puttanesca’nızı bu kadar canlı kılan enfes küçük kapariler gibi şeyler bugün hayattan daha büyük görünecek!
Stilinizle ilgili tüm konularda nihai otorite sizsiniz! Yani en iyi arkadaşınızın tavsiyesi genellikle doğru olsa bile durum her zaman böyle değildir. Bunun yerine içgüdülerinizle hareket edin ve kulağa çılgınca geliyorsa muhtemelen öyledir.
Bu gün için büyük planlarınız var ve bunları hayata geçirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Siz ve arkadaşınız hiç şüphesiz parkta veya alışveriş merkezinde yeni ve alışılmadık bölgeleri keşfedeceksiniz. Siz ikiniz nereye giderseniz gidin, bu bir partidir. O halde gösteriyi yola çıkarın!
Hamaklarda sallanmayı, su savaşlarını ve kamp ateşlerini düşünün. Bugün kaygısız fantezilerin, kışkırtıcı flörtlerin ve tundrayı ateşe verebilecek kadar yüksek enerjinin hoş bir birleşimisiniz.
Suyun yumuşak sesi sinirlerinizi yatıştırır. Evinize bir konuşma parçası da eklemek istiyorsanız seçenekleriniz arasında havalandırıcılı bir akvaryum ve su çeşmesi yer alır. Gürültülü bir çalar saat yerine dere, dalga ve hafif yağmur seslerinin olduğu bir CD sizi uyandırabilir.
Bugün bir tartışmayı çözmek için cesur bir hamle yaparsanız, hiçbir kin tutulmayacak.