Terazi Aylık Burç Yorumları

Çalış ve oyna
Yaşam tarzı sektörünüzdeki ihtiyatlı Satürn Terazi, ister başkalarının çabaları nedeniyle ister kendinize baskı uyguladığınız için çok çalışacağınızı gösteriyor. Aynı zamanda hayati önem taşıyan Koç burcundaki güneş, sizi başkalarıyla birlikte çalışmaya ve belki de belirli görevleri devrederek hayatınızı kolaylaştırmaya teşvik eder. Önümüzdeki haftalar ağ oluşturmak, önemli ilişkilere katılmak, yardımsever insanlarla aynı hizaya gelmek ve genel olarak bağlantılarınızdan ve bağlantılarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel bir hafta.
Keyifli Venüs 4 Nisan’da Koç’a taşınıyor; bu nedenle, özellikle pazarlık yapmanız, biraz diplomasi gerektiren bir sorunu çözmeniz veya aşk hayatınızı iyileştirmeniz gerekiyorsa ek bir avantaja sahip olacaksınız.
Koç’taki yeni ay, sekizinci evdeki Şiron’un iyileşmesiyle aynı hizada, bu nedenle bu, herhangi bir ilişki sorununu çözmek ve önümüzdeki daha iyi zamanların önünü açmak için büyük bir şans.
19 Nisan’da güneş Boğa burcuna ve haritanızın daha yoğun bir sektörüne giriyor, bu da önümüzdeki dört haftanın değişimi başlatmak için harika olduğu anlamına geliyor. Mali durumunuzu ve ticari ilişkilerinizi nasıl geliştirebileceğinize ve büyümeyi nasıl artırabileceğinize dair içgörüler, ölü odunlardan kurtulmanıza ve böylece yeni fırsatlar ve yeni projeler için açık bir alana sahip olmanıza yol açabilir.
Yirmi üçte birinde Akrep burcundaki dolunay finansal ekseninizde meydana gelir, bu nedenle mali durumunuzu doğrudan etkileyebilir. Aynı zamanda Kova burcundaki güçlü Plüton ile kalıcı bir bağ kuruyor, bu da inatçı güçlerin para akışını zorlaştırabileceğini gösteriyor. Ayrıca gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeye para harcayabileceğiniz ve belki daha sonra pişman olabileceğinize dair bir öneri de var.
Nihayet 29 Nisan’da tatlı Venüs Boğa burcuna giriyor, bu da arzularınızın her zamankinden daha güçlü olabileceği anlamına geliyor. Bir şeyi yeterince istiyorsan, onu elde etmek için kendi yolundan çekilebilirsin.
1 Nisan’da Merkür (dürtüsel Koç burcunda) gerileme döngüsü başlıyor ve bu, aceleci kararlara ve yanlış anlamalara neden olabilir. Eğer sevgiliniz varsa, önümüzdeki haftalarda hem kendinize hem de onlara karşı sabırlı olun. Bir ilişkinin yeni aşamalarındaysanız, özellikle şüphe veya kıskançlık olmak üzere duygularınız konusunda açık ve dürüst olun, ancak sert suçlamalardan kaçının.
Güzellik ve zevk gezegeni Venüs, dördüncüde Koç burcunun ateşli arenasına ve ilişki bölgenize giriyor, bu da aşk hayatınızda kıvılcımlara neden olabilir. Ancak bu geçişin hızlı enerjisi çoğu zaman heyecanı duygusal yakınlığın önüne koyar, bu nedenle şehvetinizin sağlam bir temel oluşturma ve güçlendirme fırsatını gölgelemesine izin vermeyin.
Merkür 25 Nisan’da Koç burcunda ileri gidiyor, bu da iletişim hatlarının yeniden açılmasına ve yeniden normal hissetmeye başlamasına yardımcı olacak. Son birkaç haftada gözden kaçan bağlantılar veya yanlış anlaşılmalar olduysa bunları ele alın, özür dileyin ve yolunuza devam edin. Bunları tekrar tekrar gündeme getirmeye gerek yok.
Romantik Venüs, yirmi dokuzuncuda sabırlı dünya burcu Boğa burcuyla görüşüyor ve beklentinin yavaş yavaş yanmasını hissetmenize olanak tanıyor. Bu yön yavaş bir danstır, baştan çıkarma ve kızdırma zamanıdır. Artık acele yok Terazi. Duyularınız yüksek alarmda, Bae’nin parfümüne karşı konulmaz ya da hoşlandığınız kişinin güzelliğini akıl almaz hale getiriyor. Seks inanılmaz derecede hoşgörülü bir deneyimdir.
1 Nisan’da Merkür Koç burcunda gerilemeye başlayacak. Yol boyunca yaşanan aksaklıklar nedeniyle işleri zamanında bitirmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu süre zarfında, bir kulak verilmesine ve belki de iş tavsiyesine ihtiyacı olan başkalarına karşı ekstra empatik olacaksınız. Ortaklarla ittifaklar geliştirerek veya ortak girişimlerle ilgilenenleri arayarak başarıyı bulacaksınız.
Yönetici gezegeniniz Venüs dördüncü ayda karşıt burcunuz Koç’a giriyor. Ortaklıklar ve işbirlikleri konusunda başarılı olmanız muhtemeldir. Ortak hedeflere ulaşmak için başkalarıyla iyi çalışacaksınız. Nisan ayı sizi olumlu iş ilişkileri geliştirmeye ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için ekip çalışmasını kullanmaya teşvik edecek. Bu ay işteyken çatışmalar ortaya çıkabileceğinden ihtiyaç duyulacak diplomasi ile tanınıyorsunuz.
Ayın sonu, 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri gitmesi umut verici. Venüs yirmi dokuzunda Boğa burcuna giriyor. Bu, profesyonel ilişkileri geliştirmek ve bu hedefleri belirlemek için bir fırsattır.
Ahh! Bu ay aşk hayatınız için pek de iyi bir ay değil çünkü 1 Nisan’da Merkür geri gitmeye başladığında romantik tutku hayatınızı kolaylıkla yerle bir edebilir. Sevişin, savaşmayın. En iyi randevu geceniz, dördüncü ayda Venüs’ün Koç burcuna girmesi ve sizi iyi ya da kötü, eşinizle tanışmaya hazırlanmaya teşvik etmesi olacaktır.
Tutulma mevsimi, 8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında, işleri bir sonraki aşamaya taşımaya veya bitirmeye karar verdiğinizde ilişkilerinizde ya var ya yok anlarına yol açabilir. On dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girdiğinde aşk giderek artan sancılar yaşamaya devam ediyor. Samimi değişiklikler ve tutkuyla bağ kurabilirsiniz.
23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında partnerinizle daha açık olmaya çalışırken, paylaşmak şefkatlidir. Neyse ki, yirmi beşincisinde Merkür ileri harekete geçtiğinde aşkta huzur ve uyumu bulabileceksiniz. Ünlü cazibeniz Terazi’yi kullanarak çitleri onarın.
29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde Nisan ayını şehvetli bir notla bitiriyorsunuz. Aşk, samimi ve duygusal bir bağlantıyla gerçekten çiçek açabilir. Otuzuncu ayda Mars Koç burcuna girdiğinde savaşlarınızı akıllıca seçin. Ne için savaşmaya değer olduğunu bilin.