Terazi Burç Yorumları 18 Mayıs 2024

Terazi burcunun 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunun 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Mayıs 2024 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Başak ayı bu sabah erken saatlerde Satürn’le karşı karşıya gelirken, en iyi planlara bile meydan okurken gününüz sallantılı bir başlangıç ​​yapabilir. Öğleden sonra geldiğinde ve Ay, Venüs ve Uranüs’e açı yaptığında, karşılaştığınız herhangi bir hıçkırıktan kurtulmak için kendinize yer açın, kapıları hızla kedere, strese ve size hizmet etmeyen diğer her şeye açın.
Terazi burcunun Günlük yorumunun devamını okuyun


18 Mayıs 2024 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Terazi, sabrınız kesinlikle bugün ve yarın test edilecek. Bunun nedeni, gezegensel yöneticiniz, tatlı Venüs’ümüz, Küçük Benefik’imiz, bir kasırgayla yüzleşmek üzere! Venüs genellikle güzel olsa ve flört hayatınıza iyi bir enerji getirse de, şimdi güneş enerjisinin sekizinci samimiyet ve cinsellik evinizde dönen elektrikli Uranüs ile mükemmel bir birliktelik içinde birleşecek.
Terazi burcunun Günlük Aşk yorumunun devamını okuyun


18 Mayıs 2024 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Terazi, yapmaktan keyif aldığınız bir şeyin peşinden gitmekten neden korktuğunuzu anlatın. Boğa burcundaki Merkür Kova burcundaki geri giden Plüton ile kare açı yaptığında açılmanın zamanı geldi.
Terazi burcunun Günlük İş yorumunun devamını okuyun


18 Mayıs 2024 Cumartesi Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Parayı ve eşyaları kullanma şeklinizde bazı değişiklikler yapmanın tam zamanı. Kendini ciddi ve yetişkin hissediyorsun, bu yüzden dünyanın dikkatli olması gerekiyor.
Terazi burcunun Günlük İlişki yorumunun devamını okuyun


18 Mayıs 2024 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Takviminizi ve büyük bir silgiyi çıkarın; bazı program değişiklikleri gerekli olabilir..
Terazi burcunun Günlük Bonus yorumunun devamını okuyun