Oğlak Yıllık Burç Yorumları

Sen hayatı ciddiye alan, yetenekli, kararlı bir dünya burcusun, Oğlak. Bu yıl, hırslı gezegen lideriniz Satürn, zamanını algısal Balık burcunda ve iletişim bölgenizde geçirirken, dikkatiniz insanlarla etkileşim şeklinize kayıyor. İş sorumluluklarınızı hâlâ her zamanki cesaret ve kararlılıkla yerine getiriyorsunuz, ancak kişisel ilgi alanlarınız gelişiyor ve kendinizi daha az çekingen ve daha sosyal hissetmenize olanak tanıyor.
Yenileyici Plüton, Ocak ayının büyük bölümünde ciddi Oğlak burcu enerjinizi üstlenecek ve bu, kişisel yaşamınıza dair değerli bilgiler edinmenize yardımcı olabilir. Bu güçlü geçiş sırasında başkalarına dair inanılmaz bir farkındalığınız var ve diğer insanlar da sizi anlamaya başlıyor olabilir. Bu iki ucu keskin bir kılıç gibi ama biraz daha açık olmayı öğrenmek bu yıl sana iyi gelebilir. Önemli değişiklikler küçük adımlarla başlar.
Satürn’ün gerileme döngüsü haziran sonundan kasım ortasına kadar gerçekleşir ve yılın ikinci yarısında size biraz rahatlama ve akışa devam etme şansı verir. Daha duyarlı, şefkatli bir doğayla karşılaştırıldığında doğuştan gelen disiplinli, katı (A tipi!) doğanızdan vazgeçmek, gözlerinizi önemli yeni deneyimlere açabilir. Bu geriye dönüş aynı zamanda size yılın başındaki ve sonrasındaki sorunları tekrar gözden geçirme ve özellikle ailenizle ilgili eski yaraları iyileştirme şansı verir.
Oğlak burcu, sakin, soğukkanlı ve kendine hakim dış görünüşünüze rağmen, çok az insanın gördüğü ateşli, tutkulu bir yanınız var. Bu yıl iletişimi geliştirmek isteyeceğiniz için duygularınızın daha fazla gösterilmesine izin vermek bir hedef olacaktır. Tanıştıktan sonra beş dakika içinde(!) birine onu sevdiğinizi söylemenizi söylemiyoruz, ancak bu kadar geri durmamaya çalışın. Bu yıl çoğu romantik durumda, kalbinize kendini ifade etme izni verdiğinizde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.
Dönüşümcü Plüton yılın başında iddialı burcunuzda, bu da size hemen hayatınızı değiştirecek bazı aşk hedefleri belirleme şansı veriyor. 2024 için yeni yıl kararlarınız neler ve bunlar aşk hayatınızı nasıl etkileyecek? Nihayetinde sevişmeyi öncelik haline getirmek, geçmişteki romantik mücadelelerin üstesinden gelme konusunda ciddi olduğunuzu ve geleceğe baktığınızı gösterir. Bu geçiş, romantik mutluluğa doğru çalışırken size sabırlı ve ayakları yere basan kalmanızı hatırlatır.
Yoğun, cinsel Mars, Kasım ayının çoğunu ve Aralık ayının tamamını dışa dönük, dramatik Aslan burcunda geçirerek aşk hayatınıza eğlence ve oyun getiriyor. Bu cüretkar geçiş sırasında seks son derece ateşli olabilir, çünkü size fizikselliğinizi kontrol altına alma ve bir sevgiliyle duygusal olarak ifade edici düzeyde bağlantı kurma şansı verir. Ve egonuz artık cinsel performansınızla yakından bağlantılı olsa da, işler ters gittiğinde kendinize gülebilmek, pek çok tuhaf anı hafifletmeye yardımcı olacak sevimli bir niteliktir.
Oğlak burcu bu yıl iletişim konuları önemli. Bir ilişkideki stresli konular hakkında ciddi, bazen zor konuşmalar yapmak hiçbir zaman kolay değildir, ancak bu yıl bu “konuşmamız gerekiyor” konuşmalarını adanmış, kararlı bir tavırla halledebilirsiniz. Birinizin diğeriyle tartışmak istediği önemli bir konu olduğunda, dikkatinizi dağıtacak şeyleri bir kenara bırakıp bu konuyu tam olarak ele almak için gününüzde biraz zaman ayırın. Partnerinizin yaşadıklarına karşı daha sempatik ve şefkatli olmak (veya tam tersi) birbirinizle iletişim kurma şeklinizi geliştirmenize gerçekten yardımcı olur.
İletişim sorunları, bu yılki Merkür gerileme dönemlerinde kaçınılmaz olarak test edilecektir (1-25 Nisan Koç’ta, 4-28 Ağustos Aslan ve Başak’ta ve 25 Kasım-15 Aralık Yay’da). Ateşli dramlar ve yanlış anlamalar, hazırlıksız alınan kararların doğrudan sonuçları olsa ve bu yıl sağlıklı iletişimin önünde durma tehdidi oluştursa da, bunlara izin vermek zorunda değilsiniz. Bu zorlu Merkür gerileme döngüleri sırasında ilişkinizi stres değil, bir güç kaynağı olarak kullanabilmeniz için sakin kalmak için doğal olarak dünyevi kişiliğinize güvenin.
Güneş, Ekim ayının sonundan Kasım ayının sonuna kadar Akrep burcuna girdiğinde güven sorunları bir sorun haline gelebilir ve partneriniz normal rutininden en ufak bir sapma bile gösterdiğinde şüpheler gelişmeye başlar. Artık çok dikkatli bir gözlemcisiniz, bu nedenle şüpheciliğinizi destekleyecek bilgi toplamak o kadar da zor olmayacak. Bae’ye yüzde 100 güvenmek güzel olurdu, ancak sözlerini ve eylemlerini doğrulamak için adım atmakta yanlış bir şey yok. Eğer hatalıysan özür dile. Ama eğer haklıysan, haklı çıktın.
Güç gezegeniniz Satürn Balık burcundadır ve tüm yıl boyunca mantık ve mantık bölgeniz Oğlak burcundadır, bu nedenle iş yerinde öne çıkıp kendinizi kanıtlamak için birçok fırsata sahip olursunuz. Sorunlara çözüm bulmak artık sizin için nispeten kolay, özellikle de tüm dikkatinizi dağıtan şeyleri bir kenara bırakıp sadece elinizdeki göreve odaklandığınızda. İletişime de önem verildiği için fikirlerinizi duyurmanın yeni yollarını ve çıkış noktalarını bulmak, mevcut veya potansiyel bir çalışan olarak sizi güçlendirecek ve başarıya giden yola koyacaktır.
Asi Uranüs, değişimi ve yeniliği teşvik eden gezegendir ve bu yıl yine finans dehası Boğa burcunda seyahat ederken, büyük bir gelir artırıcı olabilir. Gelişen iletişim becerilerinizle uyumlu olarak, bu paraya güvenen geçiş, maaşınız veya saatlik ücretiniz, zamlarınız veya ikramiyeleriniz, komisyonlarınız ve sosyal yardımlarınız dahil olmak üzere mali tazminat konusunda hak ettiğiniz şeyi istemenize yardımcı olabilir. Bu artışlar için acele etmenize gerek yok, ancak tüm alanlardaki maaşlarda istikrarlı artışlar birikiyor ve sistemi tam avantajınıza göre çalıştırırsanız, yıl sonuna kadar önemli bir maaş artışı fark edeceksiniz!
Hırslı Mars, Kasım başı ile yıl sonu arasında ateşli Aslan burcunda zaman geçirdiğinde, aşk hayatınız ile birlikte finansal fırsatlarınız da kızışıyor! Tıpkı flörtte olduğu gibi Oğlak burcu, oraya çıkıp seçeneklerinizi keşfetmenin zamanı geldi! Finansal hedefleriniz ne kadar yüksek olursa, bu kararlı ve cesur dönemde o kadar fazla risk almanız gerekecektir. Artık masada hiçbir şey bırakmayın. Büyük ikramiyeyi kazanmanın tek yolu hepsini girmektir.