Oğlak Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta geleceğinizi tasarlıyorsunuz.
Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor. Ev hayatınızı etkileyecek bir kariyer kararı verebilirsiniz. Belki ofise geri çağrıldınız ya da farklı bir yerde çalışma fırsatınız oldu. Ayrıca iş değiştirmeyi ve bunun aileniz üzerindeki etkisini de düşünmeniz mümkündür.
27 Mayıs Pazartesi günü, Boğa burcundaki Merkür, Balık burcundaki Satürn’le ve plan ve programlarla ilgili evinizde altmışlık açı yapacak. Bugün bir usta planlayıcısınız, geleceğinizin mimarısınız. Kısa vadeli planlara ve uzun vadeli hedeflere bakmak için iyi bir gün. Oğlak burcu, kendinize beş yıllık bir plan yazmayı ve farklı dönüm noktalarını takviminize koymayı düşünün.
30 Mayıs’ta Balık burcundaki Ay, Merkür’le kare açı oluşturarak, sevdiğinizle vakit geçirip geçirmediğinizi sorgulatıyor. Onlarla birlikte çalışarak hayal ettiğiniz sağlam temeli oluşturun. Bu, gelecek için plan yapmak ve partnerinizle yaşayabileceğiniz her türlü tartışmayı ortadan kaldırmak için harika bir zamandır. Onlarla zorlukların üstesinden gelmek yalnızca bağınızı güçlendirecektir. Güven ve sadakat, her ikinizin de her türlü fırtınayı atlatmasına olanak tanıyacak şekilde yol gösterecektir.
Bekarsanız ilgilendiğiniz kişilerin güvenilir olduğundan emin olmak istersiniz. Ayrıca çalışkan ve kendini başarıya adamış insanları bulmak isteyeceksiniz. Gelecek için geçerli bir planı olan birini istiyorsunuz. Bu hafta sabırlı olun çünkü kağıt üzerinde iyi görünebilecek bir şeye hemen geçmek isteyebilirsiniz.
Bir eylem planı oluşturun Oğlak. Bir fikir hakkında güçlü hissediyorsanız, 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaptığında planlamaya başlayın. Kozmik enerji sizi tutkularınızı, yeteneklerinizi ve düşüncelerinizi ciddiye almaya teşvik edecektir. İş yerinde neyin büyük bir hit olabileceğini asla bilemezsiniz! Fikirlerinizin nereye gittiğini görün ve onları ortaya çıkarmak için bir plan oluşturarak en iyi atışınızı yapın.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, Koç’taki Mars Koç’taki Chiron ile kavuşum yaparken, kendinizi daha güvende ve kendinden emin hissetmeye çalışmanız gerekebilir. Kavuşma sırasında geçmiş işlerden ve eski iş arkadaşlarınızla ilgili anılar ortaya çıkabilir. Öfke ve hayal kırıklığı gibi olumsuz duyguları bile tetikleyebilir. Sıkıntılarınızla oturmak yerine, her şey ortaya çıktıkça akışına bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. İş geçmişinizden daha iyi odaklanmanız gereken şeyler var.
Çalışma haftanızın sonuna doğru Balık burcundaki son çeyrekte planlarınız konusunda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hatta 31 Mayıs Cuma günü Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında beklenmedik bir indirmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sonuç olarak, içgörülerinizi iş yerinde yaratıcı bir girişime yön vermek için kullanabilirsiniz.
Bu haftanın başlarında tüm planlarınızın mükemmel şekilde sonuçlanmasını beklemeyin. Aslında, kara bulutlar uzaklaşıncaya kadar daha büyük şeylerden bazılarını beklemeye almak isteyebilirsiniz. İnsanlar hafta ortasında tepkisiz olabilir, ancak siz sanata, müziğe ya da başka yaratıcı işlere o kadar odaklanacaksınız ki pek umursamayabilirsiniz. Rutinlerinizin sizi hafta sonu boyunca taşımasına izin verin, çünkü spontanlık durumun kontrolden çıkmasına yol açabilir. Pazar, insanlarla vakit geçirmek ve oynamak için mükemmel bir zaman.