Oğlak Günlük Burç Yorumları

Ay, Başak burcundaki yolculuğuna devam ederken, sevgili Oğlak burcunda, gözlem gücü ve zihin yolculukları aracılığıyla ufkunuzu genişletmenizi isterken açık bir perspektife sahip olun. Ayrıca evrenin size rehberlik etmeye çalıştığının bir göstergesi olabilecek garip kalıpları veya eşzamanlılıkları da fark edebilirsiniz. Hayatınızın bulanık görünen alanları varsa, yıldızlardan netlik sağlamalarını isteyerek meditasyon yapmayı düşünün. Bugün ilerleyen saatlerde Ay ve Mars aynı hizaya geldiğinde evinizin konforuna çağrıldığınızı hissedeceksiniz, ancak muhtaç ev arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz kendinizi tükenmiş hissetmenize neden olabilir.
Oğlak burcu bugün ve yarın kayalık dalgalar göklerde esecek. Zihinsel Merkür, gerçek aşkla ilgili solar beşinci evinizden geçerken, şu anda gelirle ilgili solar ikinci evinizde yörüngede dönen Plüton’la kare açıda çarpışacak. Bu, sevgiliye, hoşlandığı kişiye, arkadaşa ya da eski sevgiliye borç verme dönemi değil. Muhtemelen yüksek ve kuru kalacaksınız. Bununla birlikte, kişisel yaşamınızda geçmişte teklif edilen önceki para, kaynaklar veya mallar hakkında büyük bir tartışma içinde olabilirsiniz. Bu bir gerilim dalgasına neden olacaktır, o yüzden ayağa kalkıp saldırmadan önce saklanmak için elinizden geleni yapın.
Tutkularınızın peşinden gidin ve nereye vardıklarını görün Oğlak. Genellikle iş yerinde denenmiş ve doğrulanmış bir şeyi tercih eden ciddi bir toprak burcusunuz. Ancak Boğa stelyumu sayesinde daha keyifli, yaratıcı bir yol izleme konusunda tarafsız olabilirsiniz. Boğa burcundaki gezegenlerin birden fazla olması nedeniyle iş hayatınızda bir yeteneğin, hobinin veya fikrin peşinden gitme konusunda kendinize daha fazla güvenebilirsiniz. Ayrıca Boğa burcunun enerjisi sayesinde bu süreç muhtemelen istikrarlı ve sağlamdır. Takip etmeye değer olabileceğinden, yaratıcı bir girişimin nereye gidebileceğini görmek için bu kozmik enerjiyi kullanın!
İlk buluşmalar veya temaslar için iyi bir zaman, iş yapmaya başladığınız her şey. Belki de merak ettiğiniz o flört uygulamasına göz atmanın zamanı gelmiştir.
Her ne kadar işler sandığınızdan daha yavaş ilerlese de, başarı umudunuzu yitirmemişsiniz. Siz de öyle boş bakışlı ve idealist değilsiniz. Seni idare edecek kadar yedekte var. Nihai sonuçlara olan bağlılığınızı sürdürün.
Bugün gidişat pek de düzgün değilse endişelenmeyin. Birkaç zorlu gün geçirmeniz kaçınılmaz, bu yüzden endişelenmeyin. Çin yemeği öğle yemeği için iyi bir seçim olabilir, ancak zencefilli soslu zencefilli tavuk veya çömlekçileri tercih edin. Zencefil, denizler bugün ilerleyen saatlerde gerçekten sertleştiğinde karnınızı dinlendirmenize yardımcı olabilir.
Güzellik disiplinine ekstra önem verin. Elbette, ayrı bir göz kremi kullanmayı, güneş koruyucuyu düzenli olarak yeniden uygulamayı veya tırnak etlerinizi nemlendirmeyi hatırlamak zordur, ancak alacağınız sonuç buna değecektir!
Bu, işte ve iş dışında perde arkasında çalışılacak bir gün. Tyke’ın okul oyununun veya müzik resitalinin sahne arkası işlerini yönetmeye gönüllü olabilirsiniz. Kültürün iç işleyişinin bu kadar ilginç olabileceğini kim bilebilirdi?
Bir otorite figürü – bir ebeveyn, bir öğretmen, belki bankadan biri – bugün biraz tuhaf davranacak ve siz bu konuda ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Hiçbir şey yapmamalısın. İyisin.
Eviniz bugün yenileme projesi üzerinde çalışıyor olabilir, ancak tuhaf bir şekilde kendinizi kopuk hissediyorsunuz. Belki de bu fırsatı değerlendirmeniz ve biraz perspektif kazanmak amacıyla arkadaşlarınızla konuşmak için kendi başınıza biraz zaman ayırmanız gerekir. Değişiklikler için acele etmeye hazır değilsiniz.
Her zaman objektif olamazsınız. Duygularınızın eylemlerinizi yönlendirmesine izin vermekten korkmayın.