Oğlak Günlük Burç Yorumları

Aslan ayı, geri giden Merkür ve Kayron’la güçlerini birleştirerek, ileriye dönük yeni bir yol görmenize yardımcı olmak için sizi duygularınızla temasa geçirir. Bu enerjiyi duygusal bedeninizi, Deniz Keçisini dönüştürmek için kullanın ve size hizmet etmeyen şeylerden uzaklaşarak kendinizi nasıl besleyebileceğinizi düşünün. Ayrıca evde değişiklikler yapmaya çağrıldığınızı hissedebilir, bu da size dağınıklığı ortadan kaldırma, mobilyaları taşıma veya yer değiştirmeyi düşünme konusunda ilham verebilir. Bu arada Venüs, Kader Düğümlerine açı vererek modası geçmiş yapılardan kurtulma fırsatı sunuyor. Ay, Uranüs ve Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinde yaratıcı yönünüzü kucaklayın ve içinizdeki dehayı genişletin.
Bir dünya burcu olarak romantizmde denenmiş ve doğrulanmış yöntemlerinizi takip etmeyi seviyorsunuz Oğlak. Ancak bu haftanın kozmik enerjisi sizi yeni ufuklara doğru harekete geçirecek güzel enerjiler hazırlıyor. Şimdi arkadaşlarınızla spontane bir şeyler yapmak için mükemmel bir an, özellikle de konfor alanınızın dışına çıkabiliyorsanız veya seyahat edebiliyorsanız! Bunu yaparsanız, harika yeni yolculukların ayaklarınızın önünde uzandığını ve sizi büyüleyici ve hayranlık uyandıran yeni yönlere iteceğini göreceksiniz. Arkanıza yaslanıp hayatın neler sunabileceğini merak etmeyin. Gidin deneyimleyin!
Oğlak burcu, iş dışındaki kişisel hayatınıza daha çok odaklanın. Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında, yeni bir iş-yaşam dengesi kurmanın zamanı geldi. Genellikle kariyer yolunuzda odaklanmış ve kararlısınızdır. Ancak iş dışındaki hayatın tadını çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir. Kadersel yönler sizi kişisel hayatınıza, sevdiklerinize ve hedeflerinize öncelik vermeye teşvik edecektir. Neyse ki bunu, iş-yaşam dengenizi işten ziyade hayata odaklanacak şekilde değiştirerek başarabilirsiniz.
Son zamanlarda çok sayıda yeni fikir ve görüşle karşılaştınız ve hangilerinin önceliklerinize uygun olduğunu dikkatlice hesaplamanız gerekiyor. Uzun vadeli planlama becerileriniz her zamankinden daha önemli.
Kaba kuvvet seni ancak bir yere kadar götürür. Güce ihtiyacınız var ama çok daha önemlisi organize olma ihtiyacı. Alttan başlayın ve kaslarınızı esnetmeye çalışmadan önce yukarıya doğru ilerleyin.
İnsanlara ulaşmanın en iyi yolu midelerini kullanmaktır, bu nedenle arkadaşlarınızı ve potansiyel arkadaşlarınızı bu akşam yemeğe davet edin. Karidesli makarna, salata ve taze meyveden oluşan sağlıklı bir yemek çok az çaba gerektirecek ve canlı kişiliğinizle özellikle bir misafirin gözlerini kamaştırmak için size bolca zaman bırakacaktır.
Bazı düzenli güzellik bakımı programınızın kölesi haline geldi ve bir kenara düştü. Köklerinizin görünmesine ve tırnaklarınızın çirkin görünmesine şaşmamalı. Bu herkesin başına gelir; en kısa sürede yolunuza devam edin.
Bugün bilinçsizce ışık hızında hareket ediyor olabilirsiniz. Üstlendiğiniz her şey bir anda tamamlanır ve bu da size aileniz için bolca zaman bırakır. Ancak yola çıktığınızda daha yavaş gidin.
Bir ilişkiyi suladıktan, besledikten ve güneş ışığı sağladıktan sonra yapabileceğiniz tek şey arkanıza yaslanıp neyin büyüdüğünü görmek. Bugün denemeye ara verin ve kökler yerleşirken kendi arkadaşlığınızın tadını çıkarın.
Yerel Kaşer şarküterinin pasta tezgahı gurme lezzetlerle doludur. Damak zevkinize hitap eden bir şekerleme tepsisiyle ofisinizde veya müşterinizin ofisinde sürprizin iyi niyetini yayın.
Gerçeklerin size söylenenlerle çeliştiğini görüyorsunuz. Yatarak almayın.