Kova Yıllık Burç Yorumları

Kova burcu, yönlendirilen dış gezegen Satürn’e bu yıl Balık burcu eşlik ettiğinden, dikkatler para evinizde ve size öz değer duygunuza ve mali durumunuza odaklanma fırsatı veriyor. Hayatınızın bu alanlarında daha ciddi ve organize olmak 2024’teki ana hedefinizdir ve havadar, asi burcunuz aşırıya kaçmayı severken, “temellere dönüş” yaklaşımı, şu anda aşırı yaratıcı olmaya çalışmaktan daha iyi sonuç verir.
Bu duyguyu desteklemek için, yenilikçi ana gezegeniniz Uranüs’ün bu yıl yine topraklanmış Boğa burcundan etkilendiğini fark ediyoruz, bu da değişiklikleri küçük artışlarla teşvik ediyor. İleriye doğru birkaç adım atmaya çalıştığınızda sabrınız gerekecek, çünkü bu dünyevi enerji olumlu bir etki olsa da hızlı hareket etmez.
Yavaşlamalardan bahsetmişken, Uranüs’ün gerileme döngüsü eylül ayının başından yıl sonuna kadardır ve size yıl içinde şimdiye kadar neler olduğunu düşünmeniz ve nerede yanlış yapmış olabileceğinizi veya yapmış olabileceğinizi yeniden düşünmeniz için önemli bir iç gözlem zamanı verir. farklı şeyler yaptı. Sıra dışı, işleri yapmanın farklı yollarını bulma konusunda çok iyisiniz, ancak yine de sabrınız gerekiyor. Yavaş ve istikrarlı olan bu sene yarışı kazanıyor.
Ağustos ayında benzersiz burcunuzda, özellikle doğal sonlarla bağlantısı nedeniyle dikkate alınması gereken bir dolunay döngüsü var. Yapışkan veya aşırı duygusal bir işaret değilsiniz, bu nedenle bu ay sırasında sona eren şeylerin kesinliği muhtemelen sizi rahatsız etmeyecektir, özellikle de uzun vadede. Kaybettiklerinizden çok kazandıklarınıza odaklanmak, potansiyel olarak stresli olan bu dönemi pişmanlık duymadan veya acı çekmeden atlatmanızı sağlar.
Bir hava burcu olarak özgürlüğünüzün gerçekten tadını çıkarırsınız ve bunu gizlemezsiniz. Biriyle bir şeye başlayacaksanız, onun size yer açmakta hiç sorun yaşamayan biri olduğundan emin olun. Yengeç ve Aslan gibi yapışkan veya dikkat çekici işaretler bu yıl (veya herhangi bir yıl) ideal eşleşmeniz değil.
Her zaman yılın erken zamanlarına denk gelen doğum günü ayınız, başka hiçbir burcun eşi benzeri olmayan bir benzersizlik ve çekicilik yaymanıza yardımcı olur. Yani sevgili Kova, Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar, kendinize olan güveniniz, özel gününüzü birlikte ve belki de ötesinde kutlamak için başka sıra dışı stil sahibi bekarlar bulmanıza yardımcı olur. Şu anda sosyal açıdan en iyi durumdasınız, bu nedenle uzun vadeli potansiyele sahip olabilecek veya şimdi biraz eğlenebileceğiniz insanlarla tanışmak için birçok fırsatınız var. Kişiliğinizin parlamasına izin vermek bazı muhteşem romantik anlara yol açar!
Ağustos ayının başında ilişki bölgenizdeki Aslan yeni ayı ateşli enerjiler yayar, aşk hayatınızı drama ve heyecanla ateşler! Her ne kadar yeni biriyle fiziksel ilişkiye girmekte genellikle hızlı olmasanız da, bu ay çok hararetli karşılaşmalar yaratabilir. Artan cinsel isteğinize alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olsa da, bu aşk hayatınızı gerçekten yoğunlaştırabilir. Kova burcu, dürtülerinle savaşmayı deneyebilirsin ama bu yoğun ay olayının etkileri çok güçlü. Peki iyi haber? Bu çok aşk dolu enerjinin önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk hayatınızı güçlendirmesini bekleyebilirsiniz!
Aşka alışılmadık ve bazen beklenmedik bir yaklaşım sergilemeyi seviyorsunuz Kova ve bu yıl da farklı değil. Bununla birlikte, bu yıl para bölgenizdeki kararlı öğretmen Satürn ile, istediğinizden biraz daha geleneksel bir şekilde ele alınması gereken finansal konulara çok fazla vurgu ve dikkat var. Satürn’ün hassas Balık burcuyla eşleştirilmesi şefkatli bir yerleşimdir, ancak bu sizin itici olacağınız anlamına gelmez. 2024’te para meseleleri ciddidir ve sizin ve partnerinizin ekstra ilgisini hak ediyor.
İletişim de önemlidir ve Mayıs ortasından Haziran başına kadar bilgilendirici, hızlı düşünen Merkür inatçı toprak burcu Boğa ile ortak olur; bu noktada her zamanki rahat, havadar havanız her zamankinden daha muhafazakar ve daha az açık fikirli hale gelebilir. Bae bu süre zarfında inançlarınıza veya düşüncelerinize meydan okuduğunda gerilim artar. Onlara şahsen söylemeyeceğiniz bir şeyi mesaj olarak gönderme dürtüsüne direnin. Geri alamayacağınız bir şey söylemeden önce öfkenizin dinmesine izin verin.
Tutkulu Mars, sıcakkanlı Aslan burcuyla ve Kasım ayının büyük bölümünde ve Aralık ayının tamamında bağlılık eviniz ile bağlantılı olduğunda ilişkiniz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, bu nedenle bazı havai fişek gösterilerine hazır olun. Ne kadar süredir birlikte olursanız olun, bu ilk tanıştığınızda sahip olduğunuz kıvılcımı yeniden canlandırmak için harika bir şans. Cesur ol. Cesur ol. Spontane olun. Birbirinizi sahip olduğunuz her şeyle sevin ve hiçbir şeyi geri tutmayın.
Hırslı Satürn’ün bu yıl ikinci evinizde, kendi değeriniz hakkında ciddi şekilde düşünmenize neden olan Kova burcunda olduğunu unutmayın. Kariyerinizle ilgili olarak kendinizden daha fazlasını talep ettikçe, olumlu tavrınız size oldukça karlı ödüller kazandırabilir. Bu yıl da daha fazla profesyonel saygı talep ediyorsunuz ve bu da daha kazançlı iş teklifleri, promosyonlar, ipuçları, ikramiyeler vb. ile sonuçlanabilir ve sonuçlanmalıdır. 2024 için ana hedeflerinizden birinin finansal güvence olması nedeniyle, artan kazanç potansiyeliniz önemli bir faktördür.
Para tanrıçası Venüs, Nisan ayının büyük bölümünde hırslı, agresif Koç burcuyla bağlantı kurarak sizi mevcut işinizde terfi etmeye veya başka yerlerde yeni fırsatlar bulmaya motive edecek. Ayrıca bu ateşli geçiş sırasında herhangi bir kapasitede hareketsiz kalmakta da çok zorlanacaksınız, bu nedenle işinizde mümkün olduğunca aktif olmak isteyeceksiniz. İş arıyorsanız, iyi iş seçenekleri sizi hareket halinde tutan ve sürekli yeni şeyler öğrenen alanlardadır. Başka bir deyişle, oturarak yapılan bir masa işi muhtemelen işe yaramayacaktır.
Hem yenilikçi ana gezegeniniz Uranüs hem de şanslı Jüpiter, yılın ilk yarısında sabit Boğa burcunda seyahat ediyor ve bu, mali durumunuzda önemli olumlu değişiklikler getirebilir. Bu kozmik ortaklıklar, sabırlı olduğunuz ve uzun vadeli yatırımlarınızın karşılığını almayı beklemeye istekli olduğunuz sürece zenginlik oluşturmak için çok iyi olabilir. Küresel finans haberlerini takip ettiğinizden ve kişisel mali durumunuzu buna göre ayarladığınızdan emin olun veya bunu sizin için yapması için başka birini işe alın. Dünya çapındaki finansal trendleri yakından takip etmek bu yılın finansal başarısının anahtarlarından biri.