Kova Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta başkaları benzersiz bakış açınıza hayran kalacak.
19 Mayıs Pazar günü Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile sözleşmeler ve anlaşmalar eviniz ile birleşecek. Kova, bugün bazı evrak işlerine bakıyor olabilirsiniz. Başvuruları doldurmak veya önemli bir projeye başlamak için iyi bir gün. Yeni bir araba veya daire için pazarlık yapıyorsanız bugün çok başarılı olabilirsiniz.
20 Mayıs Pazartesi günü güneş İkizler burcuna giriyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca kendini ifade etmek çok önemli olacak. Resim yapmayı, yazmayı, beste yapmayı veya tasarlamayı içeren yaratıcı projeler üzerinde çalışmak için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yabancılar çalışmanıza iltifat edebilir. Toplumda tanınabilirsiniz.
20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna girmesiyle birlikte, açık ve dürüst diyaloğun sevdiklerinizle daha derin bağları güçlendirdiğini göreceksiniz. Benzersiz benliğinizi ifade etmeye ve sizi siz yapan tuhaflıkları benimsemeye öncelik verin. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle açık iletişimi ve karşılıklı anlayışı teşvik edin, birbirinize kendinizi tam olarak ifade etme özgürlüğü tanıyın.
23 Mayıs’ta Yay burcundaki dolunay, aynı gün Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle birlikte bu konuda size yardımcı olacak. Bekarsanız, gerçek renginizi göstermekten ve özgün benliğinizle örtüşen, sizi siz olduğunuz için takdir eden benzer düşünen insanları cezbeden bağlantıların peşinden gitmekten korkmayın. Yirmi beşincisinde Venüs İkizler burcuna girdiğinde iletişim genişliyor. Sevdiklerinizle nasıl konuşacağınız ve ihtiyaçlarınızı onlara nasıl ileteceğiniz konusunda yeni yaklaşımlar bulacaksınız.
Sevgili Kova, bu hafta ses tonunuza, tarzınıza ve zamanlamanıza dikkat edin. 19 Mayıs Pazar günü Koç’taki Mars, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığı ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığı için işyeri tartışmalarınızda daha güçlü bir çekime sahip olabilirsiniz. Kozmik enerji, önemli bir sohbete ve hatta bir tartışmaya neden olabilir. Ne kadar denerseniz deneyin, yine de muazzam bir zevkle, iddialılıkla veya saldırganlıkla konuşabilirsiniz. Sonuç olarak bu kozmik enerji sırasında hararetli bir konuşma ortaya çıkabilir. Güç ve şefkatle bu yolda ilerlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın.
Ertesi gün, güneş İkizler burcuna girdiğinde tutku projeleriniz ve yaratıcı girişimlerinizle daha fazla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bu kullanışlı zodyak mevsiminde işin yanı sıra yapmayı sevdiğiniz bir şeyi dengelemek daha kolay olabilir. Ne olursa olsun, İkizler sezonunu hobilerinizi, yeteneklerinizi ve fikirlerinizi denemek ve iş hayatınıza neyin uyabileceğini görmek için kullanabilirsiniz.
Çalışma haftanız devam ederken, Venüs İkizler burcuna girerken yeni projelere ve diğer profesyonel tutkulara başlamak için ilham alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, Jüpiter İkizler burcuna girdiğinde kendinizi işte tutkulu olduğunuz birkaç yeni çabanın içinde bulabilirsiniz.
Çoğu insan gibi siz de Pazartesi ve Salı günleri normalden çok daha yavaş hareket edeceksiniz. Çoğu insanın aksine, bu konuda çıldıracaksınız (sadece biraz, dürüstçe). Onun seni en iyi şekilde etkilemesine izin vermemeye çalış. Arkadaşlarınız Çarşamba günü kurtarmaya gelecek ve sizi, onlarla neden takıldığınızı hatırlatacak bazı tatlı sosyal etkinliklere götürecek. Eğlenceli şeylere ulaşmak istiyorsanız bu hafta sonu yolda kalmanız gerekecek.