Kova Günlük Burç Yorumları

Aslan ayı geri giden Merkür ve Kayron ile aynı hizadayken, kendi geçmişinizi daha iyi anlamanız için fırsatlar sunarak geçmişi romantikleştirme eğiliminde olacaksınız. Bu enerjiyi ilişkilerinizi incelemek, pozitif dinamiklerle yeniden bağlantı kurmaya ve onlara daha fazla yatırım yapmak için kullanın. Zihinsel dengeyi nasıl geliştirdiğiniz de odak noktasına gelecektir ve eğer düşünceleriniz son zamanlarda karışıksa biraz öz bakımla yeniden enerji toplamanız gerekebilir. Şans eseri, Venüs ve Kader Düğümleri sizi farkındalık ve şımartmayla dolu bir öğleden sonraya doğru itmek için hizalanıyor. Ay, Jüpiter ve Uranüs’le karşı karşıya geldiğinde evinizde ve aileniz arasında barışı korumak için elinizden geleni yapın.
Kova burcu, hayata benzersiz bir bakış açısıyla her zaman biraz denemeye açıksın. Her zaman kalıpların dışında düşünmeye isteklisin! Bu size yalnızca daha fazla zevk ve eğlence için fırsatlar vermekle kalmaz, aynı zamanda daha fazlasını, daha fazlasını, daha fazlasını isterken çığlık atarken yeni mutluluk seviyelerine ulaşmanıza da olanak tanır! Sevgiliniz de her zaman cesaretinize ve bağlılığınıza hayran kalır. Bu haftanın kozmik havası erotikanın en yaramazlığını haber veriyor! Seks ve tutku gezegeni olan güçlü Mars, kendiliğindenliğin gezegeni ve gezegensel yöneticiniz olan elektrik Uranüs ile cızırtılı bir altmışlık açıyla bağlantı kuracak. Vahşileşmek!
Ne tür bir konuşma daha fazlasına yol açabilir Kova? Koç’taki Venüs, Koç’taki Kuzey Düğümü ile kavuşum yaptığında ve Terazi’deki Güney Düğümü ile karşıt açı yaptığında her şey olabilir. Görünüşte basit bir sohbet, işyerinde harika bir şeye yol açabilir. Daha iyi avantajlar veya daha yüksek maaşlı bir pozisyon gibi çok daha fazlasına dönüşen bir iş görüşmesine sahip olabilirsiniz. Kozmik enerji aynı zamanda sizi iş konuşmalarınızda daha açık olmaya teşvik edebilir, bu da beklediğiniz bir şeye yol açabilir. İşyerinde daha fazlasını istemekten korkmayın.
Neredeyse her yerde eğlenceyi bulabilecek kadar zeki ve yenilikçisiniz, bu yüzden kendi eğlencenizi yaratın. Eğer şu anda sıkıldıysanız kendinizden başka suçlayacak kimseniz yok.
Bugün kendinizi pek hırslı hissetmiyorsunuz. Ama yine de duygularınız yavaşlamış olsa bile ödenmesi gereken faturalar var. İlhamın gelmesini bekleyemezsiniz, bu yüzden içinde bulunduğunuz durumda ilerlemeye devam edin.
Bugün kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz, o yüzden devam edin ve kendinizi şımartın. Mücevher veya elektronik eşya satın almak size ihtiyacınız olan tatmini vermeyecektir. Bu yüzden bunun yerine yemekte rahatlık arayın. Sörf ve çim akşam yemeği size memnuniyet verecektir, özellikle de söz konusu sörf dolgun bir Maine ıstakoz kuyruğuysa ve çim, tuğla büyüklüğünde bir porterhouse levhasıysa.
Sosyalleşmeyi ayak işleriyle birleştirmek için iyi bir gün. Genellikle bağımsız bir alışverişçisiniz, ancak bugün size eşlik edecek birini arıyorsunuz. Mağazalara gittiğinizde yanınızda olması için bir arkadaşınızı arayın.
Sosyal direktör olmaya hazır olun. İş yerinde planlama gerektiren bir durum olabilir. Ya da belki çocuğunuz o doğum günü partisini bir araya getiremiyordur. Fikirleriniz eğlenceli, yaratıcı ve büyük bir hit olacak.
Bugün tuhaflığa gidin. Normalde mutfaktan kaçınır mısınız? Kek pişirmek. Mülayim bir yiyici misiniz? Biraz acı sos dene. Karakterinize o kadar aykırı bir şey yapın ki herkes cesaretinizin kaynağını sorsun.
Tebrikler, gelişen dikiş becerilerinize güzel büzme sanatını da eklediniz. Karmaşık, masum tasarımları, en yakın arkadaşınızın anaokuluna giden çocuğu için bir elbise üzerinde çok hoş görünecek.
Daha temelli bir aşamaya giriyorsunuz. Bugün basit şeylerin tadını çıkararak biraz zaman geçirin.