Kova Aylık Burç Yorumları

Proaktif İletişim
Sevgili Kovalar, konuşma ve düşünce sektörünüz bu ay iyi bir şekilde meşgul olacak. Ağ kurmaya, müzakere etmeye ve her türlü konuşma ve sözlü anlaşmayı ilerletmeye hazır olacaksınız. Muhtemelen sosyal medyada da aktif olacaksınız ve bu da ödüller getirebilir. Herhangi bir platformda takipçilerinizi artırma konusunda istekliyseniz, bunu yapmak için enerji harcamaya hazır olacaksınız.
Cıva Merkür 1 Nisan’dan 25 Nisan’a kadar geri harekette olacak ve iletişimle ilgili her şey üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacak, dolayısıyla etkilerini bazı insanlardan daha fazla fark edebilirsiniz. Gecikmeler ve yanlış anlamalar olabilir, bu nedenle bu tür olasılıklara önceden hazırlanmaya çalışın.
Bununla birlikte, uyumlu Venüs dördüncü ayda Koç burcuna geçiyor ve bu da bazı pürüzleri giderebilir ve daha diplomatik konuşmaların önünü açabilir. Ayrıca devam ettiğiniz projelere dikkat çekmenin ve destek vermenin bir yolunu bulacaksınız.
8 Nisan’da Koç burcunda yeni bir ay gerçekleşecek ve bu, projeleri başlatmak ve işleri ilerletmek için yararlı olabilir. Eğer bir ilişkiyi onarmak istiyorsanız bu, Chiron’un da iyileşmesiyle mümkün olacaktır.
On dokuzuncuda, güneş Boğa burcuna girerken ev ve aile sektörünüzde bir değişim var. Bu, doğal olarak daha fazla kişisel bakımın tadını çıkarmaya meyilli olacağınız, çok rahatlatıcı ve uyumlu bir zaman olabilir. Hayattan bir adım geriye çekilip güncel konulara ve sorunlara perspektiften bakmak daha kolay olacaktır.
23 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ve hedef ve kariyer sektörünüz oldukça duygusal olabilir. İş/yaşam dengeniz bozuksa, bu ay evresi dengesizliği vurgulayacaktır. Bir şey yapmazsanız sağlığınızın zarar görebileceğini fark edeceksiniz. Devam etmek istiyorsanız şimdi başlayın ve hayatınızın her yönünden keyif alabilmeniz için bu değişiklikleri yapın.
Merkür gerilemesi sırasında bazen kazanamayacakmışsınız gibi geliyor. Başka bir ters döngü, bu sefer düşüncesiz Koç burcunda, 1 Nisan’da başlıyor, sözlerinizi çarpıtıyor ve potansiyel olarak birinin duygularını incitiyor. Ancak gerçekte nasıl hissettiğinizi ifade etmekte zorluk yaşıyor olsanız bile bu, doğru olanı yapana kadar denememeniz gerektiği anlamına gelmez.
Sevgi dolu Venüs dördüncüde coşkulu Koç burcuna geçerek cesur romantik eylemi teşvik ediyor. Birinden hoşlanıyorsanız, bunu herkese açık bir şekilde söyleyin. Eğer onları seviyorsanız, bunu dünyanın duyması için bağırın. Kova burcu, işleri kapalı tutmak için hiçbir neden yok. Hiç sevmemektense sevip de kaybetmek daha iyidir!
19 Nisan’da agresif Mars, asi lideriniz Uranüs’e altmışlık açı yapacak ve bunun sonucunda yüksek risk/yüksek ödül fırsatı penceresi ortaya çıkacak. Çok kazanmak için çok bahis oynamanız gerekiyor, değil mi? Bu yön hiçbir şeyi geri tutmayı teşvik etmez. Tutunup kaçmanızı bekleyen yeni romantik fırsatlar var. Ne için bekliyorsun?
Venüs yirmi dokuzuncuda sabırlı Boğa burcuna girdiğinde tempo yavaşlar, bu da her şeyin bir an önce gerçekleşmesi gerekmediğini anlamanızı sağlar. Son zamanlarda anın etkisinde kaldınız ama işleri yavaştan almak da eğlenceli olabilir. Beklenti oluşturmaya ve sabırsızlıkla bekleyecek bir şeye sahip olmaya odaklanın. Gerçekten önemli olanın farkına varmak yardımcı olur.
Nisan, sorunları çözme ve karar verme konusunda benzersiz bakış açınızı ve kalıpların dışında düşünme yeteneklerinizi benimsemenizi teşvik edecek. Kariyerinizi geliştirebilecek yeni programları denemeye açık olacaksınız.
1 Nisan’da Merkür Koç burcunda geri gitmeye başladığında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Uyumlu olduğunuzu ve yaratıcılığınızın yanınızda olduğunu unutmayın. Karşılaşabileceğiniz her türlü engele yaratıcı çözümler bulabileceksiniz.
Sekizinci gün Koç burcundaki yeni ay ve güneş tutulması sizin için vizyoner fikirlere ilham verecek. Süreçleri nasıl kolaylaştıracağınıza dair olumlu geri bildirimleri kullanarak sektörünüzde değişim yaratmak isteyebilirsiniz. Bu ay iş hedeflerinizi takip ederken yeniliği benimseyin. Nisan size normal kısıtlamalardan kurtulma fırsatları sunuyor. Bu, başarınıza giden yeni bir yol yaratma şansınızdır.
Bahar havasındayken, 1 Nisan’da Merkür geri hareketine geçtiğinde flört etmek veya tarih planlamak için bu pek iyi bir zaman değil. İşleri yavaşlatmanız gerekecek, aksi takdirde randevular kolayca geri tepebilir. Venüs dördüncü ev olan Kova burcunda Koç burcuna girdiğinde sakin olun ve şimdilik sıradan kahve randevularına sadık kalın.
8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında flört bile stresli hissetmeye başlayabilir. O kadar meşgul olabilirsiniz ki yanlışlıkla birini hayalet olarak görebilir veya ona yanlış mesaj gönderebilirsiniz. Yavaşla! On dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girdiğinde kendiniz için sağlam bir romantik temel oluşturmaya odaklanın. Önce hayatınızın istikrarlı olması gerekiyor.
23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında odak noktanızı profesyonel yaşamınıza kaydırın. Bir kariyer zaferi kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayabilir. Yirmi beşincisinde Merkür ileri hareket ettiğinde hoşlandığınız kişiye çıkma teklif etmek için bu güveni kullanın. Sonunda söyleyecek doğru kelimeleri bulacaksın.
29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde Nisan ayını umutsuz bir romantik gibi hissederek bitirin. Şehvetli bir aşk ilişkisi istiyorsanız, kendinizi oraya koymanız gerekecek. Otuzuncu ayda Mars Koç burcuna girdiğinde aradığınız şey konusunda dürüst olmayı unutmayın.