Koç Haftalık Burç Yorumları (3 Haziran – 9 Haziran Haftası)

Koç burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası neler bekliyor? Koç burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 3 Haziran – 9 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 3 Haziran – 9 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta dağları yerinden oynatabilirsiniz. Hafta, 2 Haziran Pazar günü, İkizler burcundaki Jüpiter’in Kova burcundaki Plüton’a ve gelecek planlarınızın evine üçgen açı yaptığı zaman başlıyor.
Koç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta işte sana kim ilham verecek Koç? 6 Haziran Pazar gününden itibaren, İkizler’deki Jüpiter Kova burcundaki geri giden Plüton ile üçgen açı yaptığında size güven artırabilecek bir meslektaşınız veya iş arkadaşınızla yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Bir fikir ya da sırdaşınızın mesleki bir arzu hakkında söyleyecekleri konusunda güçlü hislere sahip olabilirsiniz.
Koç burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi yavaş geçse de ondan sonraki günler hızlanacak. Hepiniz öyle ya da böyle bağlantı kuracaksınız ve aklınıza gelebilecek hemen hemen herkese kolayca ulaşabileceksiniz.
Koç burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 3 Haziran – 9 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta aşk hayatınız önemli olumlu değişikliklere hazırlanıyor. Aşkın gezegeni Venüs, 17 Haziran’a kadar İkizler burcunda kalacak ve çekiciliğinizi artıracak, ilişkilerinize güzellik katacak.
Koç burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun