Koç Haftalık Burç Yorumları (27 Mayıs – 2 Haziran Haftası)

Koç burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası neler bekliyor? Koç burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 27 Mayıs – 2 Haziran haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 27 Mayıs – 2 Haziran haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kalbiniz yolu gösteriyor. Hafta 26 Mayıs Pazar günü Oğlak burcundaki ayın Kuzey Düğümü ve Güney Düğümü ile kare yapmasıyla başlıyor.
Koç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında iyi bir enerjiyle dolusunuz ve büyük olasılıkla sosyal grubunuzu kasıp kavuracak büyük bir şeye ilk rastlayan kişi siz olacaksınız. Çarşamba ve perşembe günleri yavaşlayın.
Koç burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Koç, bu hafta romantik bir yenilenme ve daha derin bağlantıların olduğu bir döneme ilham veriyor. Balık burcundaki ay sizin üzerinizde büyük bir etkiye sahip olacak.
Koç burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 27 Mayıs – 2 Haziran Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Koç, bu hafta niyetlerinizi değerlerinizle uyumlu hale getirin. 27 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki Merkür Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısını yaparken değerlerinizle uyumlu fırsatların peşinden gitmek istiyorsanız zihinsel ve duygusal olarak güçlü olmanız gerekebilir.
Koç burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun