Koç Haftalık Burç Yorumları (20 Mayıs – 26 Mayıs Haftası)

Koç burcunun 20 Mayıs – 26 Mayıs haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 20 Mayıs – 26 Mayıs haftası neler bekliyor? Koç burcunun 20 Mayıs – 26 Mayıs haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 20 Mayıs – 26 Mayıs haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 20 Mayıs – 26 Mayıs haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 20 Mayıs – 26 Mayıs haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 20 Mayıs – 26 Mayıs Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendinize bir fırsat yaratacaksınız. 19 Mayıs Pazar günü Mars, kendi Koç burcunuzda ve güven ve inanç evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum yapacak.
Koç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 20 Mayıs – 26 Mayıs Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Koç, çalışma haftanız boyunca yerinizi koruyun. 19 Mayıs Pazar günü burcunuzdaki Mars, burcunuzdaki Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumdayken ve Terazi’deki Güney Ay Düğümü ile karşıt açı yaptığında, mesleki taahhütlerinizde kendinizi öne çıkarmaktan korkmayın.
Koç burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 20 Mayıs – 26 Mayıs Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Dünya size yetişmesi gerektiğinin farkına varmaya başladığında, bu hafta başında birkaç yavaş güne katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak daha gidilecek bir yere kadar var, o yüzden Çarşamba gününe kadar iyileşmiş olursunuz.
Koç burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 20 Mayıs – 26 Mayıs Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta evren aşk hayatınızı tutku ve yoğunlukla aşılıyor. Venüs, ortaklıklarınızı aydınlatmak için 23 Mayıs’ta İkizler burcuna giriyor.
Koç burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun