Koç Haftalık Burç Yorumları (15 Nisan – 21 Nisan Haftası)

Koç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası neler bekliyor? Koç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 15 Nisan – 21 Nisan haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 15 Nisan – 21 Nisan haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yardım siz isteyince gelir. Hafta, 14 Nisan Pazar günü kendi burcunuz Koç burcundaki Merkür’ün Boğa burcundaki Jüpiter’le yarı sekstil yapmasıyla başlıyor.
Koç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu hafta senin için keyifli bir macera olmaya hazırlanıyor Koç. Güneş 19 Nisan’da duygusal Boğa burcuna giriyor ve ilişkinize heyecan ve tutku aşılıyor.
Koç burcunun Haftalık Aşk yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Yorumların omuzlarından düşmesine izin vermeye çalış Koç. 15 Nisan Pazartesi günü burcunuzda geri giden Merkür burcunuzdaki Chiron ile kavuşum yapacağı için iş arkadaşlarınızla konuşurken kendinizi normalden daha hassas hissedebilirsiniz.
Koç burcunun Haftalık İş yorumunun devamını okuyun


Koç Burcu 15 Nisan – 21 Nisan Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü evinizi, yaşam alanınızı ve belki de ailenizi düşünerek oldukça fazla zaman harcayacaksınız. Ancak hemen büyük kararlar vermenize gerek kalmayacak.
Koç burcunun Haftalık İlişki yorumunun devamını okuyun