Koç Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta ev konforunu arıyorsunuz.
Hafta, 16 Haziran Pazar günü İkizler burcundaki Venüs’ün Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapmasıyla başlıyor. Ve o günün ilerleyen saatlerinde Venüs, 11 Temmuz’a kadar kalacağı Yengeç burcuna giriyor. Artık hayatınızdaki enerji yumuşar ve dikkatinizi beslenmeye ve rahat bir yer bulmaya çevirir. Koç burcu, aradığınız şeye dair bir vizyona sahip olabilirsiniz ve hafta ilerledikçe zihninizde gördüklerinizi tezahür ettirme fırsatları bulabilirsiniz.
17 Haziran Pazartesi günü Merkür, 2 Temmuz’a kadar kalacağı Yengeç burcuna girecek. Daha sonra Merkür, Yengeç burcundaki Venüs ile ev ve aile eviniz ile kavuşum yapacak. Akrabalarınızla bir araya gelebilir veya herkesin konuştuğu, güldüğü ve evde ne yemek istediğinizi somutlaştırdığı bir aile yemeği yiyebilirsiniz. Bekarsanız, birkaç arkadaşınızı bir yemeğe davet etmeyi veya birinin evine daveti kabul etmeyi düşünün.
İktidardaki bazı kişilerin dikkatini çekmeniz gerekiyorsa, bu hafta toplantılarınızı yöneteceğiniz, fikirlerinizi satacağınız ve son birkaç haftadır süzdüğünüz bazı projelerin üzerinde çalışmaya başlayacağınız haftadır. Hatta 18 Haziran’da Akrep ayı Balık burcundaki Satürn ile uyum sağladığında yardımcı olan kişi iktidardaki bir kadın bile olabilir. Zihinsel metanet şu anda güçlü ve herhangi bir duygusal sorunla ilgilenilmesi gerekiyorsa, bunları ele almanın şimdi tam zamanı. sorunlar.
Normalde çoğu Koç için bir mücadele olan dürtü kontrolü şu anda olumludur, bu nedenle kişisel yaşamınızda veya programınızda bazı büyük değişiklikleri hayata geçirecek disiplini bile bulabilirsiniz.
İsrafa olan özleminiz geçici olarak söndüğü için gereksiz harcamalar bu hafta sorun olmamalı. Duygusallık, kendiliğindenliğin gerçekten mevcut olduğu tek alandır ve ilişkileriniz aldatma veya yalan söyleme gibi sinsi olmadığı sürece bu herhangi bir sorun yaratmamalıdır. Bu, gerçeğin yüzeye çıkma zamanıdır, o yüzden doğru tarafta olduğunuzdan emin olun.
Neye öncelik vermek istiyorsun Koç? 17 Haziran Pazartesi gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Yengeç burcuna girdiğinde kariyer yolunuz öncesinde kişisel hayatınıza odaklanmaya hazır olabilirsiniz. Yengeç enerjisi sizi kontrolü ele almaya ve ayarlamaya teşvik edecektir. Eviniz, aileniz ve kişisel hedeflerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Eğer durum buysa, o zaman bunun hakkında konuşmak faydalı olabilir. Bu kozmik enerjiyi işten izin istemek veya çalışma programınızı etkiliyorsa plan değişikliğini bildirmek için kullanabilirsiniz.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, İkizler burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacağından ne yapacağınızdan veya ne yapacağınızdan emin değilseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Şans eseri, 20 Haziran Perşembe günü güneş Yengeç burcuna girdiğinde netliğiniz gelebilir. Yengeç mevsimi başladığında, iş-yaşam dengenizdeki vitesi başka önceliklere kaydırma arzunuzu doğrulayabilir.
Ardından Oğlak burcundaki dolunay da profesyonel odaklı bir dönemin sonunu vurgulayacak. Ancak mesleki taahhütlerinize ne kadar dahil olduğunuzu ayarlamanız gerekiyorsa bu değişiklikleri yapmak kolay olmayabilir. Tüm düzenlemelerinizi ayarlamak için zaman ayırın.
Pazartesi günü öfkenize karşı dikkatli olun, yoksa kendinizi bunu kesinlikle hak etmeyen birine saldırırken bulabilirsiniz. Bir anlaşmazlığın tırmanma riski olsa bile önümüzdeki birkaç gün boyunca açılabilir ve açılmalıdır. Büyük olasılıkla bunu yapmayacaksınız ve iyi zamanların dürüstlüğünüzden kaynaklandığını göreceksiniz. Hafta sonu boyunca, özellikle sizi ilgilendiren dedikoduları takip etmek isteyeceksiniz. Birisi yanlış bir fikre sahip olabilir. Pazar günü yeni yönlere başlamak için mükemmeldir.