Koç Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta kendinize bir fırsat yaratacaksınız.
19 Mayıs Pazar günü Mars, kendi Koç burcunuzda ve güven ve inanç evinizde Kuzey Düğümü ile kavuşum yapacak. Koç, büyük bir projeyi üstlenme isteğin var ama bir ortağa ihtiyacın var. Bugün, bir iş girişimi, ev projesi veya kariyerinizdeki bir sonraki adım için birlikte çalışacağınız birini bulabilirsiniz.
20 Mayıs Pazartesi günü güneş İkizler burcuna giriyor. Önümüzdeki dört hafta sizin için oldukça yoğun bir dönem olabilir. Çok sayıda davet alabilir ve planlanmış birçok etkinliğiniz olabilir. Popülerliğiniz yüksek olacak, bu nedenle yeni insanlarla tanışmak için iyi bir zaman. Ayrıca kardeşleriniz ve kuzenlerinizle fazladan zaman geçirebilirsiniz.
Bu hafta evren aşk hayatınızı tutku ve yoğunlukla aşılıyor. Venüs, ortaklıklarınızı aydınlatmak için 23 Mayıs’ta İkizler burcuna giriyor. Anlamlı bağlantılara doğru manyetik bir çekim hissedeceksiniz. Bekar veya bağlı olmanızın bir önemi yok; bu enerji sizi daha derin duygusal bağları keşfetmeye ve arzularınızı açıkça ifade etmeye teşvik edecektir.
Bu aynı zamanda karşıt burcunuz Yay burcundaki dolunayın enerjisiyle de artıyor. Zaten bir ilişkiniz varsa, partnerinizle aranızda kıvılcımlar uçuşacak. İçten sohbetlere katılmaya ve samimi anları paylaşmaya hazırlanın. Bekarsanız, açık fikirli ve kalbinizi koruyun, çünkü bu hafta birisi sizi büyüleyecek ve ruhunuzu ateşleyecektir. Bu hafta güç mücadelelerinden uzak durmayı unutmayın. Ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmek için sağlıklı iletişime ve karşılıklı saygıya odaklanın.
Koç, çalışma haftanız boyunca yerinizi koruyun. 19 Mayıs Pazar günü burcunuzdaki Mars, burcunuzdaki Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumdayken ve Terazi’deki Güney Ay Düğümü ile karşıt açı yaptığında, mesleki taahhütlerinizde kendinizi öne çıkarmaktan korkmayın. Kozmik enerji, sınırlarınızı ve beklentilerinizi ortaya koymanın kader olacağını ima eder. etkinlik. Bunu yaparak, çalışma haftanızın geri kalanında başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilirsiniz.
Daha sonra ertesi gün güneş İkizler burcuna girdiğinde dikkatiniz çalışma ilişkilerinize ve iletişim becerilerinize kayabilir. İkizler sezonu sizi iş arkadaşlarınızla yakın ilişkiler kurmaya, iletişim becerilerinizi geliştirmeye ve mesleki fırsatlarınız hakkında biraz araştırma yapmaya teşvik edecektir.
Çalışma haftanızın sonuna doğru Boğa burcundaki Venüs, Boğa burcundaki Jüpiter ile kavuşum yaptığında mali durumunuzda olumlu bir değişiklik görebilirsiniz. Kozmik enerji, büyük bir fırsat yakalamak veya zam almak gibi finansal şansla sonuçlanabilir. Kısa bir süre sonra, 23 Mayıs Perşembe günü Yay burcundaki dolunay sırasında profesyonel yolculuğunuzda ne kadar ilerlediğinizi düşünmelisiniz. Son altı ayda profesyonel yolculuğunuza rehberlik eden umut verici şeyleri not edin.
Dünya size yetişmesi gerektiğinin farkına varmaya başladığında, bu hafta başında birkaç yavaş güne katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak daha gidilecek bir yere kadar var, o yüzden Çarşamba gününe kadar iyileşmiş olursunuz. Aslında, fiziksel ya da ruhsal olarak uzanıp yeni bir alanı keşfetmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu en son hoşlandığınız kişiye yardımcı olmak için arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kullanmanın bir yolunu bulacaksınız ve tamamen yeni bir yöne doğru yola çıkabilirsiniz.