Koç Günlük Burç Yorumları

Ay verimli Başak burcundaki yolculuğuna devam ederken, yaklaşan hafta sonunun tadını çıkarmak için şimdi ele alınması gereken şeylere odaklanın sevgili Koç. Ne yazık ki, Merkür ve Plüton arasındaki sert kare açı, cazip dikkat dağıtıcı unsurları ortaya çıkarabilir ve ekran başında geçirdiğiniz zamanı ve erteleme seviyelerinizi takip etmek akıllıca olabilir. Bugün ilerleyen saatlerde Ay ve Mars dengesiz bir görünüm oluşturduğunda kendinizi oyundan biraz sapmış hissedebilirsiniz ve meslektaşlarınızın sizden çok fazla ilgi talep ettiğini düşünüyorsanız hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Bu gecenin ilerleyen saatlerinde Kuzey Düğümü etkinleştirildiğinde kendi ihtiyaçlarınızla bağlantı kurarak stresi yok etmek için elinizden geleni yapın.
Koç, bugün ve yarın her zaman meydana gelecek baş ağrılarını nefes al. Zihinsel Merkür, solar ikinci gelir ve zenginlik evinizden geçerken, solar on birinci dostluk evinizde yörüngede bulunan güç merkezi Plüton ile çatışacak. Eski sevgiliniz, birlikteliğiniz veya geçmişteki bir durumla ilgili, özellikle de işin içinde para varsa, gergin anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bir taraf (ister siz ister onlar) bu deneyim nedeniyle küçümsenmiş ve travma geçirmiş hissedebilir. Fırtına tarafından hırpalanmak yerine ayakları yere basan, dengeli ve merkezde kalmaya çalışmak için elinizden geleni yapın. Bu da geçecek.
Neye ilgi duyuyorsun Koç? Şu an itibariyle, gökyüzündeki birçok gezegen Boğa burcunda olduğundan finansal açıdan daha dikkatli olabilirsiniz. Boğa burcu stelyumu, finansal konularınız konusunda sizi daha proaktif ve mantıklı olmaya teşvik edecektir. Nasıl tasarruf edeceğiniz veya para kazanacağınız konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz, bu da refahın artmasına yol açabilir. Bir fırsat etrafında daha fazla heyecan olabilir, o yüzden kendinizi oraya koymaktan korkmayın. Ve açık fikirli olun çünkü hiç beklemediğiniz bir anda daha fazla para kazanma fırsatı doğabilir!
Artık her şey arkadaşlarınızla ilgili. Şimdilik kendi işinizi bir kenara bırakın ve halkınıza nasıl yardım edebileceğinizi düşünün. Cazibeyi artırın ve yolda yardımınıza gelecekler.
Yeni kültürün size öğreteceği çok şey var ve paranıza nasıl bakacağınız buzdağının sadece görünen kısmı. Finansal stratejilerinizin her zaman yazılı olduğunu düşünüyorsanız, hoş bir sürprizle karşı karşıyasınız demektir. Tutumunuzdaki değişikliğin tadını çıkarın.
Ofise ilk giren olmaktan hoşlanmıyorsunuz; kahveyi demlemek, çay için suyu kaynatmak size kalıyor. Ancak yerel kahve kafede takılarak da zaman öldürmek istemezsiniz. Rahat kanepeler, kremalı latteler ve nefis meyveli kruvasanların arasında ayrılmak istemeyebilirsiniz. Ne yapalım? O günlerden biri olmasını bekleyin.
Biraz çekicilik şu anda çok işe yarayacak – ve hiçbir şey en parlak parlaklığınızdan, en ışıltılı küpelerinizden veya en şımarık arkası açık ayakkabılarınızdan daha çekici olamaz. Görünümünüzü bugün güçlendirin!
Bu kursa veya komiteye kaydolmakta tereddüt mü ediyorsunuz? Bunu yapmak başka bir ülkeden veya kültürden insanlarla tanışma fırsatı sağlayabilir. Bu insanları tanımak, küçük çocuğunuzun daha açık fikirli olmasına yardımcı olacaktır.
Gerçekten istediğiniz hemen hemen her şeyi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dev cazibe fenerinizi açmak. İnsanlar bu ışığın cazibesine kapılmadan duramazlar; sadece onu hafife almayın ve her zaman teşekkür edin.
Sezonun en yoğun dönemindesiniz ve bitkileriniz biraz sudan başka bir şey istemiyor. Bu aynı zamanda tam da ihtiyacınız olan şey çünkü doğanın doğal güçlerini ilerletmekle ve bahçenizin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olmasını sağlamakla yetiniyorsunuz.
Bugün duygularınız size galip gelebilir ama sorun değil; siz sadece bir insansınız!