Koç Günlük Burç Yorumları

Bugün Venüs ve Plüton gökyüzünde karşı karşıya gelirken, sevgili Ram, sosyal çevrenizdeki değişimlerin farkına varabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda bazı arkadaşlarınıza daha az bağlı olduğunuzu hissettiyseniz, yeni dinamiklere odaklanma konusunda kendinizi suçlu hissetmeyin. Bugünün ilerleyen saatlerinde Kader Düğümleri hareketlendiğinde, size köklerinizi ve sizi şekillendiren insanları hatırlattığında, geçmişte kimin yanınızda olduğuna dikkat edin. Öğleden sonra geldiğinde ve Luna, Jüpiter’e bir öpücük gönderdikçe iyi hisler akıyor, arzuladığınız şey konusunda açık olduğunuzda şans ve sevgiyi size getiriyor.
Şimdi sakin ol Koç. Şu anda ateşle oynamayın. Gökyüzünde bir tanrıça gibi dans eden yumuşak ve tatlı Venüs, yeraltı dünyasının gezegeni Plüton’un kurduğu tuzağa yaklaşıyor. Bugün gökyüzünde karşı karşıya durdukça bu enerji içeri sızmaya başlayacak. Bu, en yakın ilişkilerinize yoğun bir baskı katacaktır. Siz veya partneriniz birdenbire muazzam bir kıskançlık, şüphe, sahiplenme ve hatta nefret hissedebilirsiniz. Ezici yoğunluk sizi, ikinizin de birbirinize kızmasına neden olacak keskin bir anlaşmazlığa sürükleyebilir. Gerginlik yerine şefkat ve sevgiye odaklanın.
Gerçek arkadaşlar birbirini destekler Koç. Aslan burcundaki Venüs, Kova burcundaki geri giden Plüton ile karşıt açı yaptığında iş hayatınızda hafif ama güçlü bir değişim fark edebilirsiniz. Fikirlerinize ne kadar bağlı kalırsanız topluluğunuz o kadar değişecektir. İş hayatınızın içindeki ve dışındaki gerçek arkadaşlarınız gerçek renklerini ortaya çıkaracak. Bağlantılarınızdan bazıları sizi ve tutku projelerinizi neşelendirirken tamamen destekleyici olacak. Ancak başkaları o kadar destekleyici olmayabilir ve profesyonel çabalarınızda kendinize güvenebilmeniz için onlardan uzaklaşmanız en iyisi olacaktır.
Bazı eski işleri arkanda bırakmalısın. O kadar canlanmışsınız ki, bir sonraki büyük yeni şeye giderek daha hızlı ilerlemekten kendinizi alıkoyamıyorsunuz.
Gününüzdeki her şey, nasıl baktığınıza bağlı olarak ya sizi geride tutabilir ya da ilerlemenize yardımcı olabilir. Doğru tutumla en kötü düşmanlarınız bile avantajınıza kullanılabilir. Her şeye bir fırsat olarak bakın.
Bugün sıkı çalışmanızın ödüllerini ilk elden fark edeceksiniz. Bütün bu çirkin kilolar nereye gitti? Bütün o abur cuburla birlikte pencereden dışarı. Kendinizi yozlaşmış bir şeyle ödüllendirin. Sizin için bu, ızgara tavuk ve roka salatanızın üzerine biraz da olsa bin ada sosu anlamına gelebilir. Vay vay!
Bugünün disiplini yarının savurganlığını kolaylaştırabilir, bu yüzden odaklanmış enerjinizi yeni kurallar koymak için kullanın! Kendi kahve makinenize veya evdeki pedikür kitinize yatırım yapın; yağmurlu gün fonunuz siz farkına bile varmadan patlayacak.
Küçük çocuğunuz için bir şey tam olarak net olmadığında onu (tekrar) parçalamak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra şekerlemelerinin ve tabaklarında bol miktarda sebze bulunmasının neden gerekli olduğunu sabırla açıklayın. Ve bu kurallar kurallardır.
Artık kesinlikle hareket halinde olan bir vücutsun. Nereye giderseniz gidin olabildiğince hızlı hareket etmenize engel olamazsınız. Buna değse iyi olur – ve siz de muhtemelen öyle olduğunu düşünüyorsunuz!
Normalde ev hayatınız ile iş hayatınız arasında bir denge kurabilseniz de bu hafta bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bir iş etkinliği, kurabiye süslemeyle geçen bir geceyi gölgede bırakırsa, eve döndüğünüzde sizi bekleyen birkaç kurabiye olacağından emin olabilirsiniz.
Aynı fikirde olmayanların öfkesiyle yüzleşin; kalbinizde onların hatalı olduğunu biliyorsunuz.