Koç Aylık Burç Yorumları

Dinamik Eylem
Koç, kalbinize en yakın fikirleri ve projeleri içeren en parlak hayalleriniz ve planlarınız doğrultusunda ilerlemeye istekli olacaksınız. 19 Nisan’a kadar burcunuzda olan güneş, en iyi niteliklerinizi ve liderlik becerilerinizi dünyaya yansıtmak ve en iyi yeteneklerinizi sergilemek için mükemmeldir. Görülmek ve duyulmak istiyorsanız geri durmayın.
Güzel Venüs dördüncüde burcunuza girerek sosyalleşme arzusunu da işin içine katıyor. Aynı zamanda çok çekici ve çekici olacaksınız, bu yüzden bu nitelikleri en üst düzeyde kullanın.
8 Nisan’da Koç burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için şansınızdır. İnisiyatif almaya hazırsanız yeni bir başlangıç ​​sizi bekliyor. Şu anda önceliğiniz hangi hayaller ve planlar? Bir strateji oluşturun ve üzerinde çalışmaya başlayın.
Geveze Merkür 1 Nisan’da burcunuzda geri dönüyor, bu nedenle dikkatli adım atmak ve ilerledikçe gecikmeleri beklemek akıllıca olacaktır. İvme kazanmanın birkaç deneme gerektirdiğini fark edebilirsiniz, ancak sabırla oraya ulaşacaksınız.
On dokuzuncuda Güneş’in Boğa burcuna geçişi, para ve finans sektörünüze olan vurguyu artırır ve sizi bu alanda devam eden sorunlarla başa çıkmaya teşvik eder. Bu aynı zamanda para kazanma faaliyetlerine odaklanmak ve hatta ek bir uğraş sunmak için de bir şanstır.
23 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay Plüton’a doğru açı yapıyor, dolayısıyla bu, finansal veya başka önemli bir konunun gündeme geldiği son derece duygusal bir gün olabilir. Bir süredir ertelediğiniz bir kararı vermeniz gerekebilir, ancak devam etmek sizi rahatlatabilir.
Evrenin bir 1 Nisan Şaka Günü şakası olarak Merkür, 1 Nisan’da ilk kimlik evinizde gerilemeye başlıyor ve bu da sizi gerçekten oyundan atabilir. Flört etme ve sevimli olma girişimlerinin garip sessizlikler ve rahatsız edici yanlış anlamalarla sonuçlandığı aşk hayatınızdaki bu zor dönemden geçmekte zorlanacaksınız.
Ancak dördüncüde güzel Venüs ateşli burcunuza girdiğinde şansınız artar, o yüzden devam edin ve atışınızı yapın. Açık tavrınız size yeni takipçiler kazandırıyor ya da aklınızda ne olduğunu tahmin etmekten yorulmuş mevcut bir partneriniz arasında popüler oluyor. İnisiyatif alın ve duygularınızı güvenle ifade edin.
Aktif burcunuz 8 Nisan’da yeni ay ve güneş tutulmasına ev sahipliği yapacak, enerjinizi ve muhtemelen hayal kırıklığı seviyenizi artıracak. Eğer bir ilişkiniz varsa seks hızlı ama tatmin edicidir. Ancak istikrarlı bir partneriniz yoksa gerginliğinizi atmak ve sizi olumlu bir ruh halinde tutmak için sağlıklı bir çıkış yolu (spor, egzersiz, fazla mesai) bulmanız gerekecektir.
Güçlü, azimli ev gezegeniniz Mars otuzuncuda rekabetçi burcunuza girdiğinde, aşk hedeflerinize ulaşmaya ve ne pahasına olursa olsun “kazanmaya” kararlısınız. Ama ne için oynadığını biliyor musun Koç? Sonucun araçları haklı çıkarmasının tek yolu, bu sorunun cevabını bilmenizdir.
1 Nisan’da Merkür’ün burcunuzda geri hareketine geçmesiyle aya başlıyorsunuz. Karar vermek için kendinizi dinamik enerjinin harekete geçirdiğini görebilirsiniz. Yapmaya çalıştığınız şeye zaman ayırın. Doğrudan yirmi beşine gidene kadar yanlış iletişim ve yanlış anlamalar olabilir.
Bu ay Merkür gerilemesi nedeniyle her şey kaybolmadı. Mars 30 Nisan’da burcunuza giriyor. Tüm çabalarınızda kendinizi kazanan gibi hissetmek için ihtiyaç duyduğunuz ekstra desteği alacaksınız. Bu, ayınızın verimli bir sonu olacak.
İşyerinde yeni insanlarla işbirliği yapmak veya patronunuza yeni fikirler sunmak için ilham almak istiyor olabilirsiniz. Benzer düşünen kişilerle ortaklıklar ve bağlantılar yoluyla fırsatlar ortaya çıkacaktır. Doğru planlama ve odaklanma ile kariyer yolunuzda önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz.
1 Nisan’da Merkür burcunuzda geri hareketine geçtiği için 1 Nisan şakası değil. Önümüzdeki birkaç hafta zor olabilir çünkü ayağınızı kolayca ağzınıza sokabilirsiniz. Dördüncü ayda Venüs burcunuza girdiğinde iyi bir ilk izlenim bırakmaya çalışın.
En iyi randevu geceniz, 8 Nisan’da güneş tutulması burcunuzda olduğunda. Tutkular artar ve kendinizi yeni aşka açmaya hazırsınız, bu nedenle bu ilk buluşma için harika bir gece. Hatta ayın on dokuzunda güneş Boğa burcuna girdiğinde kendinize yeni bir gardırop ısmarlamak isteyebilirsiniz.
23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında bahar havasında romantizm hakim oluyor ve sizi sevgilinizle yakınlaşmaya teşvik ediyor. Flört hayatınızı kolayca daha iyiye dönüştürebilirsiniz. Özellikle Merkür yirmi beşincide ileriye doğru hareket ederek güveninizi geri getirdiğinde. Kendini oraya koy Koç.
29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde istikrarlı ve destekleyici bir aşk arayın. Otuzuncu ayda Mars burcunuza girdiğinde, size büyük bir güven ve bir yaz romantizmi aramak için enerji verdiğinde onu bulabilirsiniz.