İkizler Yıllık Burç Yorumları

Akıllı zihniniz bu yıl bazı ilginç fikirler ve kavramlar bulmanıza yardımcı oluyor Sevgili İkizler, ancak dikkatinizin dağılması eğiliminiz başarınızı gölgeleyebilir. Şans eseri, ciddi, hırslı Satürn, yılı ilham verici Balık burcunda ve kariyer bölgenizde geçiriyor, hayallerinizi ve isteklerinizi vurguluyor, aynı zamanda onları gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan odağı da size veriyor. Satürn sert ama adil bir öğretmendir ve onun kararlı ve tutarlı enerjisini, önemli olana odaklanmak ve en önemli önceliklerinizi ele almak için kullanabilirsiniz.
Bu yılki Merkür gerileme döngüleri sizi diğer burçların çoğundan daha fazla etkiliyor (yine Merkür tarafından yönetilen Başak hariç), bu nedenle bu tarihleri ​​takviminizde iletişim, teknoloji ve seyahatte aksamalar için potansiyel sıcak noktalar olarak işaretleyin: 1-25 Nisan Koç, 4-28 Ağustos Aslan ve Başak burcunda ve 25 Kasım-15 Aralık Yay burcunda. Tüm bu tarihler için plan yapmaktan kaçınamayacak olsanız da alternatif seçeneklerin mevcut olması faydalı olacaktır.
Kader Jüpiter, Mayıs ayının sonunda çok yönlü burcunuza geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar orada kalacak. İlk eviniz bu şanslı enerjiyle dolduğunda, şansınız arttıkça kendinize olan güveniniz de artıyor. Ancak tembelleşmenin zamanı değil! Her ne kadar bunu başarmış gibi görünseniz de, bu önemli geçiş sırasında kararlı olmanız yine de önemlidir!
Sevgili İkizler burcu, hayatınız bu yıl çok yoğun ama aşk için hala zaman var mı? Kesinlikle! Satürn sizi iş ve diğer sorumluluklarla meşgul etse de, enerjisini işiniz aracılığıyla yeni insanlarla tanışmak için veya diğer gerekli günlük görevlerle ilgilenirken de kullanabilirsiniz. Çevrimiçi toplantılarınız, daha iyi tanımak isteyebileceğiniz diğer ofis çalışanlarını içerse de, iş eğitimi sınıfınızda gözünüze çarpan başka ateşli bekarlar da olsa, ya da bir komşunun ayak işlerini yapıyorsanız ve sevimli bir yabancıyla tanışıyorsanız, her zaman bir tane vardır. İşi zevkle karıştırmak için çok az zaman var.
Yılın başlarında Venüs asi, deneysel Kova burcundan etkilenir, bu nedenle bekar hayatınızı seveceksiniz. Mutlu bir şekilde bir araya gelen arkadaşlarınızı küçümsemiyorsunuz, ancak bunu kendiniz için gerçekten hayal edemiyorsunuz, en azından şu anda. Bu nedenle, Şubat ortası ile Mart ortası arasında, duygusal olarak dahil olmadan zihninizi ve romantik deneyimlerinizi genişletme fırsatlarını arayın. Diğer hava işaretleri, özellikle de zeki, tartışmayı seven Kova burcu, bu zaman diliminde sizin için mükemmel eşleşmelerdir.
Ekim başında zarif Terazi burcundaki yeni ay, aşk hayatınıza güzellik arayışını getiriyor ve eğer muhteşem birini istemek yüzeyselse, bu sizin için sorun değil. Temel olarak şu anda çoğunlukla dışarıdan güzel olan bir IG modeli arayışındasınız ve eğer aynı zamanda iyi bir insansa, o zaman bu bir bonus. Orada keşfedilecek daha derin bağlantılar var, ancak tatil partilerine katılabileceğiniz sığ bir bağlantı şimdilik sorun değil!
Konu sadık olmak olduğunda merakınız ve huzursuzluğunuz size kötü bir itibar kazandırır Sevgili İkizler, ancak gerçek şu ki, işleri heyecan verici tuttuğunuz sürece kesinlikle tek eşli olabilirsiniz.
Satürn’ün bu yıl hırs bölgenize ulaşmasıyla kariyeriniz kesinlikle en önemli önceliklerden biri. Bununla birlikte, hayalleriniz ve özlemleriniz sıcak bir şekilde ortaya çıktığında, bu, partnerinize daha önce yapmadığı bir şekilde destek verme ve destek verme şansı verir, bu güven verici ve dolayısıyla tahrik edicidir. Aslında 2024’te birbirinize öğretecek çok şeyiniz var ve bu da bir çift olarak büyümenize yardımcı olacak.
Sıcak Mars’ın hareketleri seks yaşamınızın önemli bir bileşenidir ve bu buharlı gezegenin daha güçlü yerleşimlerinden biri, çalışkan Oğlak burcunda ve yoğun sekizinci evinizde Ocak başından Şubat ortasına kadar zaman geçirdiğinde ortaya çıkar. Tüm hayatınız boyunca yatak odasında işleri yoluna koymaya hiç bu kadar odaklanmamıştınız ve sevgiliniz çabalarınızı inanılmaz derecede takdir edecek (eğer ne demek istediğimizi anlıyorsanız)! Zaten harika bir fiziksel kimyanız olsa bile, akıllara durgunluk veren seks her zaman bir süre birlikte olduğunuzda gerçekleşmez. Ancak bu iddialı geçiş sırasında detaylara ve dayanıklılığa gösterdiğiniz ekstra özen sayesinde havai fişekler düzenli olarak gerçekleşiyor! Ve eğer yeni bir numara öğrenirseniz, onları tüm yıl boyunca rotasyonda tutun.
Yıl sonu, Venüs’ün Oğlak burcundan geçmesi ve Aralık ayındaki dönüşümsel sekizinci evinizden geçmesiyle de heyecan verici olabilir ve size 2024’ü bir çift olarak son derece samimi hissederek bitirme şansı verebilir. Artık birbiriniz hakkında hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmeyin. Her ikiniz de bunu gerçekleştirmeye kararlıysanız, yeni bir yıl başlamadan önce derin bir iyileşme gerçekleşebilir.
Sevgili İkizler, sen de herkes kadar para kazanmayı seviyorsun, ama bu yıl sadece çek toplamaktan çok, bir şeyi daha iyi ve daha verimli yapmayı öğrenmekle ilgileniyorsun. Bildiğiniz gibi bilginin ve hırsın ciddi gezegeni Satürn bu yıl kariyer evinizde, dolayısıyla elde ettiğiniz her şey için çok çalışacaksınız. Daha fazlasını öğrenmek elbette büyümeye ve fırsatlara yol açar, ancak asıl umut yılı kendinize ve parlak potansiyelinize inanarak bitirmektir. Geçmişteki tüm kariyer hatalarınızı unutun ve ileriye bakmaya başlayın.
Mali açıdan şanslı Jüpiter, yılın son birkaç ayını çok yönlü, huzursuz burcunuzda geçirecek, bu da yeni yönlere doğru ilerlerken kendinize ve para kazanma potansiyelinize inanmanıza yardımcı olacak. Yatırım fırsatlarıyla karşılaşırsanız, kendi araştırmanızı yapın ve bunların zorlukla kazandığınız parayı yatırmaya değer olup olmadığını öğrenin. Mayıs sonundan Aralık ayına kadar güçlü benliğinizin ilk evinizdeki genişleyen Jüpiter ile, etrafınızı saran bu enerjik güçle yapabileceklerinizin sonu yok. Modaya uygun veya kağıt üzerinde iyi görünen seçenekler yerine, sizin için doğru olan seçenekleri seçtiğinizden emin olun.
Para tanrıçası Venüs, Haziran sonlarında ve Temmuz başlarında aile merkezli Yengeç burcunda ve para evinizde olacak (bu sürenin bir kısmında güçlü güneşe katılarak), bu da bir aile etkinliği veya büyük bir iş için bir miktar paradan ayrılmanın güçlü bir göstergesidir. -bilet öğeleri iyi harcanacaktır. Herkesi rahat ettiren (yeni kanepe veya şilteler) veya mutlu eden (tropikal kaçamak, herhangi biri?) Bir şeyle yanlış yapmış olamazsınız. En çok sevdiğiniz insanlara harcayamayacaksanız paranın ne faydası var, değil mi?