İkizler Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta fırsatlar çok fazla.
Hafta, 13 Mayıs Pazartesi günü, güneşin Boğa burcundaki Uranüs’le ve ruhsal aydınlanma eviniz ile kavuşumuyla başlıyor. Harika bir rüyadan uyanabilirsiniz veya geleceğinizle ilgili bir vizyona sahip olabilirsiniz. İkizler, yeni bir konsept karşısında gözleriniz kamaşabilir veya o kadar ilham verici bir podcast bulabilirsiniz ki onu tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Bugün fikirlerinizi not almak için zaman ayırın. Onlar altındır.
Merkür 15 Mayıs Çarşamba günü Boğa burcuna giriyor. Merkür 3 Haziran’a kadar Boğa burcunda olacak. Bu biraz para büyüsü yapmak için iyi bir zaman. İyi bir karşılama minderi sererek, pencere kenarlarınıza bozuk para yığınları koyarak veya ön kapınızın yanındaki onurlu bir yere şanslı bir para kurbağası yerleştirerek zenginlik fırsatlarını ön kapınıza çekmek için feng shui ilkelerini kullanabilirsiniz. Bolluğu çekmek için para tütsüleri veya metalik altın mumlar yakmak için iyi bir zamandır.
Aşkınızla aranızda işler kızışıyor ve ağırlaşıyor. İyi haber şu ki, Mercy’nin Plüton’la kare açı yaptığı 17 Mayıs’ta ilişkinin seviyesini yükseltmeyi tartışacak kadar yakın hissediyorsunuz. Ancak reddedilmekten korktuğunuz için konuyu tartışmaktan korkuyorsunuz ama stres yapmayın. Muhtemelen sizinle aynı sayfadadırlar. Hareketleri bunu gösteriyor, çünkü sizinle sürekli iletişim halindeler ve tüm boş zamanlarını yanınızda geçirmek istiyorlar.
Güvensizliklerinizin mutluluğu bulmanızı engellemesine veya sizi daha fazlasını istemekten alıkoymasına izin vermeyin. Sizi önemseyen ve sizinle birlikte olmak isteyen biriyle tanıştığınızı bilmek sizi heyecanlandırıyor olmalı. Kıskançlık hissediyorsanız, geçmiş ilişkilerinizdeki duygularınızı veya sorunlarınızı önemsediğiniz kişilere, özellikle de sevgilinize yansıtmadığınızdan emin olmak için enerjinizi kontrol etmelisiniz.
Aklından neler geçiyor İkizler? 13 Mayıs Pazartesi günü Boğa burcundaki güneş Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında başınızı düz tutamayacağınızı hissedebilirsiniz. Bu kavuşum sizi zihinsel olarak çılgın bir yolculuğa çıkarabilir. Bir an için işinizle ilgili kendinizi iyi hissedebilir, ancak bir sonraki an için emin olamayabilirsiniz.
Aynı anda çok fazla şey hissedebileceğiniz için mesleki taahhütlerinizle ilgili hızlı kararlar vermeyin çünkü Boğa burcundaki Venüs, Balık burcundaki Satürn’ün de altmışlık açısını yapacaktır. Zihinsel olarak her yerde olsanız bile profesyonel olarak istikrarlı kalabilmeniz için kendinizi topraklamaya çalışın.
Önümüzdeki birkaç gün içinde, özellikle de 15 Mayıs Çarşamba günü Merkür Boğa burcuna girdiğinde kendinizi daha sakin hissetmelisiniz. Boğa burcundaki Merkür, iş meseleleri üzerinde düşünürken zihinsel olarak daha sağlam temellere oturmanıza yardımcı olabilir. Hızlı sonuçlara, kararlara veya yargılara varamazsınız. Bu Mercurial geçişi sırasında işte ve iş arkadaşlarınızla neler olup bittiğini düşünmek için zaman ayırın.
Hafta sonuna gelindiğinde Boğa burcundaki Venüs, Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında profesyonel bir bağlılıkla ilgili beklenmedik bir indirme yaşayabilirsiniz. Taahhütleriniz hakkında fark ettiğiniz şeyleri işlemek için zaman ayırın.
Pazartesi ve Salı sizin için hafif, yumuşak ve önemsiz olacak; eğer işleri yüzeysel tutmaya hazırsanız bu çok eğlenceli olabilir. Hafta ortasında durum daha da ciddileşmeye başladığında, şüphesiz iyi tavsiyeler almak isteyeceksiniz ve bunu şaşırtıcı birinden bulabileceksiniz. Hafta sonu güzel ve dinlendirici olacak ve eğer kendinizi onlara açarsanız kafanızda birkaç yeni fikrin uçuştuğunu görebilirsiniz.