İkizler Günlük Burç Yorumları

Ay, Başak burcundaki yolculuğuna devam ederken, tatlı İkizler burcu, sizi son derece sezgisel ve kafa karıştırıcı bir konuma getirirken, tamamen kalpli olacaksınız. Başkalarına yardım etme ve duygusal destek sunma fikri karar vermenizi yönlendirebilir. Yine de bugün ilerleyen saatlerde Ay ve Mars dengesiz bir bağlantı kurduğunda enerjinizi nereye harcayacağınız konusunda seçici olmalısınız. Kendinizi tedirgin bir ailenizin veya akranlarınızın yanında bulursanız, bu kozmik iklim gergin duygulara yol açabilir. Bu arada Merkür ve Plüton sert bir kare oluşturarak sizi yalnızlığa ve manevi uygulamalara biraz zaman ayırmaya itiyor.
Sevgili İkizler bugün ve yarın çok dikkatli olun. Gezinmek için zorlu bir enerji var. Kozmik habercimiz ve gezegensel yöneticiniz olan zihinsel Merkür, sırlar ve karmayla ilgili solar on ikinci evinizde dans ederken, genişlemeyle ilgili solar dokuzuncu evinizdeki Plüton tarafından kuşatılacak. Özellikle gelecekle ilgili vizyonlarınız konusunda birbirinizle aynı hizada değilseniz, gizli bir durum ortaya çıkabilir. Bununla birlikte, bir başka olası tezahür de, özellikle şimdiye kadar bunu iletmediyseniz, seyahat planları veya göçün taşabileceği endişesidir. Bu oldukça gergin bir anlaşmazlığa yol açabilir.
Sessiz olmak sorun değil, İkizler. Birçok gezegen şu anda Boğa burcunda olduğundan ruh halinizde bir değişiklik fark etmiş olabilirsiniz. Gökyüzündeki Boğa burcu stelyumu göz önüne alındığında, daha ayakları yere basan ve yavaş hareket eden biri olabilirsiniz. Her zamanki gibi dışa dönük veya konuşkan değilseniz, iş arkadaşlarınız davranışınıza dikkat bile çekmiş olabilir. Her ne kadar bu garip bir aşama olsa da, o da geçecek. Hatta bu zamanı durup iş hayatınız üzerine düşünmek için ayırmanız bile yararlı olabilir. Daha fazla sessiz zamana ihtiyacınız varsa kendinize fazla yüklenmeyin.
Güzel zamanlar burada ve sen her şeyin ortasındasın. Eğer ilgileniyorsanız, kanatlarda bir aşk bağlantısı sizi bekliyor. Değilse, bu sadece bir ton hızlı ve öfkeli eğlence, eğlence, eğlence!
Hedefinize doğru çalışmak için insanların tamamen sizinle aynı şekilde düşünmesine gerek yok. Farklı bakış açılarına sahip olmak takımı daha da güzelleştiren şeydir. Doğru yere geldiğiniz sürece oraya vardığınız açının hiçbir önemi yoktur.
Bugün kendinizi iş yerinde potansiyel olarak patlayıcı bir durumun ortasında bulacaksınız. Duygular tutuşabilir, bu yüzden soğukkanlılığınızı korumak için elinizden geleni yapın. Masanıza uzanın ve o gizli bitter çikolata barını bulun. Bu sizi hemen Mutlu Yerinize geri döndürecektir!
Şu anda görünüşünüzün sağlıklı temelleriyle daha çok ilgileniyorsunuz. İşte bu yüzden iyi alışkanlıklar edinmenin tam zamanı; derinlemesine peeling yapın, bol su için, vitamin ve besin açısından zengin nemlendiriciler tüketin.
Çocuğunuz bugün yeni bir bebekle tanıştığında, devam edecek ve yeni bir arkadaşlık kuracaktır. İlk bakışta ikisi birbirinden çok farklı olduğundan tedirgin olabilirsiniz. Ama bunun bir dezavantajdan çok bir avantaj olduğu ortaya çıktı; kim bilebilirdi?
Şu anda birçok farklı şey oluyor ve her şey çılgına dönüyor gibi görünüyor. Dikkatli olmak! Eğer ısıyı bir an önce kısmazsanız su tencereden kaynar.
En yakın arkadaşlarınız, bölgenizdeki bir şelaleyi ziyaret etmek için sizi kendilerine katılmaya davet ediyor. Camembert peyniri, taze domates ve fesleğen ve rahat bir kareli battaniyeyle piknik yapın; günün tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.
Sağlıklı olmak ister misin? Spor salonuna katılmadan önce yürüyüş yapmayı ve formda kalmanın diğer yollarını keşfedin.