İkizler Günlük Burç Yorumları

Venüs ve Plüton gökyüzümüzde karşı karşıya gelirken, evrenimiz ve onun içindeki yeriniz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olacaksınız sevgili İkizler. Bu kozmik koşullar altında, hem ışığın hem de karanlığın nerede var olduğu konusunda dürüst olarak sezgilerinizi onurlandırın. Yıldızlar yeraltı dünyasına giden yolları aydınlatırken, şimdi atalarınızla bağlantı kurmak için de iyi bir zaman. Bu öğleden sonra Kader Düğümleri hareketlendiğinde, özellikle de güven artışına ihtiyacınız varsa, kenara düşen yaratıcı satış noktalarıyla bağlantı kurun. Popülerliğiniz bu akşam Jüpiter’in harekete geçmesiyle artıyor ve ilgi odağı olmak için ideal zamanı işaret ediyor.
Çoğu zaman ne kadar kaygısız ve spontan olursanız olun, İkizler burcu, sizin de içinizde var olan bir gölge taraf var. Sembolünüz İkizler, dünyaya gösterdiğiniz daha parlak, daha sosyal bir doğaya sahipken, ruhunuzun daha derin, daha gizli bir parçasının da olduğunu gösteriyor. Bugünün kozmik havası içinizdeki gölgeyi ortaya çıkaracak. Venüs, gökyüzünün diğer ucundan Plüton ile oldukça zorlu bir karşıt açıda çarpışacak. Bu gezegensel muhalefet hiç kimse için eğlenceli olmayacak. Bu sizin için kıskançlık, manipülasyon veya güç mücadelesi olarak ortaya çıkabilecek içsel korkuları tetikleyecektir. Etkileşime girmeyin. Daha yüksek bir yerde durun.
İhtiyacınız olan bilgiye sahip misiniz İkizler? Profesyonel yolculuğunuz hiç beklemediğiniz şekillerde değişiyor. Yollar, mentorlar ve fırsatlar size açıklanabilir. Bu heyecan verici olsa da, Aslan burcundaki Venüs Kova burcundaki geri giden Plüton ile karşıt açı yaptığı için bunaltıcı da olabilir. Profesyonel yolculuğunuzda farklı bir rotaya geçmeden önce çizim tahtasına geri dönmeniz gerekebilir. İkinci bir fikir almak için meslektaşlarınızla konuşun ve profesyonel gidişatınızı etkileyebilecek yeni bir eylem planına geçmeden önce ödevinizi yapın.
Şu anda güçlü bir enerji kaynağına bağlandınız, ancak devreyi en yakınınızdaki kişilerle tamamlamanız gerekiyor. Onları gözünüzün önünden ayırmayın.
Bir yol haritanız yok ama buna da ihtiyacınız yok. Şu andan itibaren üç hamlede tam olarak ne yapmanız gerektiği hala belirsiz, ancak kafanızın karışması devam etmenizi engellemeyecek. Her seferinde bir hamle yapın ve ilerledikçe anlayın.
Bugün ofisteki birçok doğum günü partisinde fazla yemek yememeye çalışın. İrade gücünüz tüm bu pizza, kek ve keklere rakip olmayabilir. Partilerde sosyalleşmenizde sorun yok ama yemek için yalvarın. Daha sonra masanıza dönüp salata ve bir fincan yoğurt içebilirsiniz. Ah, sağlık için yaptığınız fedakarlıklar!
Dergi kapaklarındaki yıldız adaylarından, otobüste karşınızdaki kadına ve iki odacık ötedeki iş arkadaşınıza kadar karşılaştığınız her stili dikkatlice gözlemleyin. Bir sonraki moda ilham kaynağınızı bulabilirsiniz.
Bebeğiniz için bir şeyler tam olarak net olmayabilir. Dışarıda kafa karıştırıcı bir dünya var ve gerçekten de bunu anlamlandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bugün onlara önemli içgörü ve rehberlik sağlayabilirsiniz. Orada ol.
Gerçekten harika bir şeyler oluyor, ancak planlarınızı genişletmek istiyorsanız birkaç arkadaşınızı bu işe dahil etmeniz gerekebilir. Ancak çok da zor olmasa gerek.
Büyükannenizin tarif kutusuna bir göz attığınızda, en sevdiğiniz yemeğin çok değerli tarifini ortaya çıkaracaksınız. Talimatlar biraz karmaşık görünse de, bir deneyin. Denemediğiniz sürece bu yetenekleri büyükannenizle paylaşıp paylaşmayacağınızı asla bilemezsiniz.
Eğer insanlar üzerlerine düşeni yapmak istemiyorlarsa, fikirlerini değiştirmeye çalışarak zaman kaybetmeyin.