İkizler Aylık Burç Yorumları

Arkadaşlar ve Ortaklar
İkizler, kariyerinizde ilerleme niyetiniz güçlü olmaya devam ediyor. Bu sektöre yapılan vurgu, ilerleme kaydetmeye kararlı olduğunuzu gösteriyor ancak belki de bu istediğiniz kadar hızlı olmuyor.
İşleri hızlandırabilecek şey, doğru insanlarla sosyalleşmektir. Koç burcundaki güneş ve arkadaşlık bölgeniz, iletişim çevrenizi genişletmek ve ilgi alanlarınızı ve hedeflerinizi paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurmak için bir çağrı olabilir. İşinizde veya kariyer yolculuğunuzda size yardımcı olabilecek ilişkileri güçlendirebileceksiniz. Ayrıca sadece eğlence için ya da romantizm ya da arkadaşlık arıyorsanız gruplara ya da kulüplere katılmaya istekli olacaksınız.
8 Nisan’da Koç burcundaki yeni ay, bu tür girişimleri başlatmak ve doğru insanları tanıyarak yeni gelişmelerin önünü açmak için harika. Birisiyle bir sorunu çözmeniz gerekiyorsa, bunu yapmanın tam zamanı. Yeni bir temel üzerinde yeniden başlayabilirsiniz.
Ayrıca on dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna doğru hafiflerken gevşemek ve yeniden enerji toplamak için biraz zaman ayıracaksınız. Geçtiğimiz yılı ve önümüzdeki on iki aya ilişkin umutlarınızı düşünmeye hazır olacaksınız. Bu haftaları, sizi engelleyen sorunları çözmek veya en azından bunlara başlamak için kullanın. Amacına hizmet eden her şeyi hayatınızdan çıkarın. Senin için daha iyi olacak.
23 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay yoğun olabilir ve alışkanlıklarınız, işiniz veya sağlığınızla ilgili bir açıklamayla aynı zamana denk gelebilir. Bir çıkmaza saplandığınızı fark edebilir ve yeni seçenekleri keşfetmeye hazır olabilirsiniz.
Son olarak, dikkat edilmesi gereken bir şey, konuşkan Merkür’ün birinciden yirmi beşinciye kadar geri harekette olacağıdır ve bu, bazı planlarınızda gecikmelere neden olabilir.
Hızlı tempolu kozmik lideriniz Merkür, 1 Nisan’da Koç burcunda gerilemeye başlayacak ve bu, umut ve dilek evinize enerji verecek ve nerede olduğunuzu ve yakın gelecekte nerede olmak istediğinizi yeniden değerlendirmenize yardımcı olacak. Aşk hayatınız tam olarak istediğiniz havayı vermiyorsa, bir yakınınızdan veya kardeşinizden tavsiye isteyin. Sana doğrudan verecekler.
Zevk peşinde koşan Venüs, dördüncü evde asabi Koç’la birlikte olduğunda, aşk hayatınızı etkileyebilecek büyük kararlar vermeden önce çok uzun süre düşünmüyorsunuz. Diğer insanlar muhtemelen bu dürtüsel davranışın ne kadar büyük bir tren kazası olduğunu görebilirler, ancak siz mantıksız kendiliğindenliğinizin neden olabileceği sorunlardan mutlu bir şekilde habersizsiniz. Bu konuda iyi şanslar!
19 Nisan’da Koç burcundaki Merkür-Venüs kavuşumu, sizinle SO’nuz veya daha iyi tanımaya çalıştığınız biri arasındaki duvarları yıkmanıza yardımcı olacak samimi konuşmaları teşvik eder ve bunun sonucunda daha derin duygusal bağlantılar oluşur. Sevgili İkizler, ne kadar çok açılırsan kendini o kadar savunmasız hissedersin ama kötü bir şekilde değil.
Merkür istasyonları yirmi beşinde hala yüksek sesle Koç burcundayken sizi ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz şey için konuşmaya çağırıyor. Açık sözlülüğünüz bir sapma olabilir, ancak bu sizi fikrinizi söylemekten alıkoymayacaktır. Tartışmak ve tartışmak istemeyen biriyle birlikteyseniz, o kişi size göre olmayabilir. Ruh eşinizin sizinle sözlü ve zihinsel olarak takılabilmesi gerekir. Dönem.
Bu ay size işyerinde çok yönlülüğünüzü ve uyum sağlama yeteneğinizi sergileme şansı sunacak. Zorlukların üstesinden gelmek için değişimi ve yaratıcı düşünceyi benimseyin.
1 Nisan’da Merkür gerilemeye başlayacak ve Merkür tarafından yönetildiğiniz için sizi doğrudan etkileyecek. Çalışmanızı iki kez kontrol etmezseniz mesleki etkileşimlerinizde bazı yanlış iletişimler ve aksaklıklar yaşanacaktır. Herhangi bir dramadan kaçınmak için tüm iş ilişkilerinizde net olduğunuzdan emin olun.
Sekizincisinde yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. Uzun vadeli değişiklikler üzerinde çalışılıyor. Sizin için bir kariyer değişikliğinin gerçekleştiğini hissedebilirsiniz. Her şey sona erecek ama bunun dışında yeni başlangıçlar da olacak. Ağ oluşturma becerilerinizden yararlanın ve nerede büyüyebileceğinizi keşfedin.
Merkür nihayet 25 Nisan’da ileri hareket ederek durumu biraz sakinleştirecek, ancak endişelenmeniz gereken gölge döneminiz olduğunu unutmayın, bu nedenle ayrıntılara dikkat edin. Bu ay, profesyonel olarak ilerlemek için yeni fikirleri benimsemenizi teşvik edecek.
Kendinize bir iyilik yapın ve 1 Nisan’da Merkür gerilemeye başladığında flört uygulamalarına ara verin. Ruh eşinizi DM’lerde bulamayacaksınız. Bunun yerine, dördüncü ayda Venüs Koç burcuna girdiğinde bu kurak dönemden geçmenizi sağlayacak bir durumu düşünün.
8 Nisan’daki güneş tutulması sırasında yerel topluluğunuzda sevgiyi bulabilirsiniz. Gönüllü çalışmaya kaydolmak, sizin gibi kendini adamış, benzer düşüncelere sahip birini bulmanıza yardımcı olabilir. Ancak İkizler burcu, yeni bir ilişkiye başlamadan önce, on dokuzuncu ayda güneş Boğa burcuna girdiğinde romantik yüklerden kurtulmak için duygusal bir bahar temizliği yapın.
23 Nisan’daki Akrep dolunayı sırasında hayatınızı toparlayın. Bu zamanı eski sevgililerinizi engellemek, ayrılıklardan kurtulmak ve daha iyi ilişki alışkanlıkları oluşturmak için kullanın. Bunu şimdi yapın, çünkü Merkür yirmi beşinde ileriye doğru hareket ettiğinde ve kendinizi ortaya koymanız için sizi cesaretlendirdiğinde kendinizi yeniden sosyal hissedeceksiniz.
Ancak ciddileşmeden önce, 29 Nisan’da Venüs Boğa burcuna girdiğinde öz sevgi pratiği yapmayı unutmayın. Özellikle de Mars’ın otuzuncu ayda Koç burcuna girmesiyle romantik geleceğiniz parlak göründüğünden ve başkalarına yardım etmek güçlü bir aşk ilişkisine yol açabileceğinden.