Haftalık Burç Yorumları (8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası)

Bu hafta Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını neler bekliyor? Burçların 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftasında aşk hayatında neler olacak? Burçların 8 Temmuz – 14 Temmuz haftasında iş hayatı nasıl geçecek? Burçların 8 Temmuz – 14 Temmuz haftasında ilişki hayatı nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.

Koç Burcu

Koç Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, dönmeye hazırsınız. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve fiziksel hareket evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Koç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

Boğa Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kapının dışında iyi durumdasın. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve mali refah evinizdeki altmışlık açıyla başlıyor.
Boğa burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

İkizler Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta pozitif enerji akıyor. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün kendi İkizler burcunuzdaki ve varlık ve karizma evinizdeki Jüpiter’e altmışlık yapmasıyla başlıyor.
İkizler burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

Yengeç Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ekstra yardımınız var. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve koruyucu melekler ve aktif rehberlerden oluşan evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Yengeç burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

Aslan Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta derin bir bağ kuracaksınız. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, kendi Aslan burcunuzdaki Merkür’ün İkizler’deki Jüpiter’e ve gelecekle ilgili planlar evinize altmışlık yapmasıyla başlıyor.
Aslan burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

Başak Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta yeni bir kapı açılıyor. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter ile itibar ve sosyal statü eviniz arasında altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Başak burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

Terazi Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta önümüzde yol belli. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve bilgelik ve anlayış evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Terazi burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

Akrep Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendi yolundasın. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter ile güç ve finansal başarı eviniz arasında altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Akrep burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

Yay Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta istediğiniz şey odak noktasına geliyor. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve ilişkiler ve ortaklıklar evinize altmışlık yapmasıyla başlıyor.
Yay burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

Oğlak Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta değişime hazırsınız. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’le ve sağlık ve esenlik evinizdeki altmışlık açısıyla başlıyor.
Oğlak burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

Kova Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkalarına neler yapabileceğinizi göstereceksiniz. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’e ve yaratıcılık ve çocuk evinize altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Kova burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

Balık Burcu 8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta esnekliğiniz fırsatları beraberinde getiriyor. Hafta, 8 Temmuz Pazartesi günü, Aslan burcundaki Merkür’ün İkizler burcundaki Jüpiter’le ve aile tarihiniz, atalarınız ve soyağacınızla ilgili evinizde altmışlık açı yapmasıyla başlıyor.
Balık burcunun Haftalık yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html