Günlük Sağlık Burç Yorumları 18 Temmuz 2023

Merhaba! Bugün burcunuzun sağlıkla ilgili yönlerini keşfedeceğiz. Burcunuzun size sağlık konusunda neler söylediğini öğrenmek, sağlığınızı güçlendirmek için önemli bir adım olabilir. Hazırsanız, başlayalım!

Koç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Koç Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Kendinizi zorlamak ve enerjinizi korumak arasındaki çizgide yürümek, sağlıklı bir diyetin desteğini gerektiren hassas bir uygulamadır. Çok fazla karbonhidrat ve yağ tüketimi, canlılığı doğrudan sisteminizden alabilir! Kendinizi temizlemek için birkaç gün ayırın.
Koç burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Boğa Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Egzersiz yapma arzunuza teslim olun! Şu anda, mümkünse spor salonuna gitmek veya canlandırıcı yürüyüşler veya koşular için evden çıkmak için çekim hissedeceksiniz ve bu dürtüleri yakalayıp onlara göre hareket etmek önemlidir. Vücudunuz enerji yenilenmesi için haykırıyor.
Boğa burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

18 Temmuz 2023 Salı İkizler Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Yaptığınız her şeyde olumlu olanı aramaya devam edin. Sağlıklı eylemler için kendinize olumlu bir destek verdiğinizde, gelecekte bu adımları atmaya daha yatkın olursunuz.
İkizler burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yengeç Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Bugün gezegensel hizalanmayı, iyi niyetlerini eyleme dönüştürmeye istekli olanları destekleyen olumlu bir yön olarak hissediyorsunuz. Bu geçişin gücü, duygusal yaşamınızda egzersizin ve sağlıklı beslenmenin faydasını deneyimlemenizde yatmaktadır.
Yengeç burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Aslan Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Burcunuzun fiziksel bileşeninin ana faydası, üçüncü çakra etrafındaki enerjiyi uyarmakta yatmaktadır. Bunu yapmanın pek çok yolu vardır ve çoğu zaman “seks”, özellikle gezegenlerin şu anki konumu göz önüne alındığında, daha karmaşık yollardan biri olabilir.
Aslan burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Başak Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Gezegenlerin konumları olumlu bir enerji yaratır ve kulağınıza cesaret verici düşünceler fısıldar. Bunun fiziksel ve duygusal yaşamınıza aktardığı potansiyeli hissedebilirsiniz.
Başak burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Terazi Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Banyo dolabınızı kendinizi şımartacak ürünlerle donatmak istiyorsanız, satın almanız gereken ilk şeylerden biri çay ağacı yağıdır. Bu yağ, en hassas anatomik bölgelerimizden biri olan cildi yatıştırıcı özelliklere sahiptir.
Terazi burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Akrep Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Kendine iyi davran, çünkü başka kimsenin seni mutlu etme gücü yok – George Michael bunu şarkılarından birinde söylemişti ve pekala seni düşünüyor olabilirdi! Gücü kendi elinize almanız ve içinde mutlu olabileceğiniz fiziksel gerçekliği yaratmanız gerekir. Bu, vücudunuzda farklı olmasını dilediğiniz her şeye gözlerinizi açmak ve idealinize daha yakın bir gelecek formuna doğru adımlar atmak anlamına gelir.
Akrep burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yay Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Temsil ettiğiniz harika empati kalitesi, yalnızca size hissettirdiği kadar iyidir. Yani, bir ilişkide bir başkasına istediğini veremiyorsan, bunda bir sorun yok.
Yay burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Oğlak Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Günün her dakikasında yapmak istediğiniz şeye kendinizi kaptırmak harika bir fantezi olabilir ama çok sağlıklı bir uygulama olmayabilir! Bir vücuda sahip olmak, bir işe sahip olmaya benzer ve bunu şimdiye kadar sahip olduğunuz en iyi veya en zorlu iş haline getirebilirsiniz! Vücudunuzla olumlu bir “çalışma ilişkisi” için düzenli, iyi düşünülmüş bir program önerilir. Sağlığınızla ilgili günlük verdiğiniz kararlarda vücudunuza gerçek bir oy verip vermediğinizi fark etmeye başlayın.
Oğlak burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Kova Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Bugün kendinizi biraz şımartmak isteyeceksiniz ve bu, seçtiğiniz hoşgörüye karşı koymak için bir şeyler yaptığınız sürece sorun değil. Örneğin, dondurma ise, laktozun parçalanmasının zor olduğunu ve aynı zamanda mukus birikmesine neden olduğunu anlayın, bu nedenle bu etkileri ortadan kaldırmak için fazladan su için.
Kova burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Balık Burcu Günlük Sağlık Burç Yorumu

Dışarıda pek çok ayartma var ama bir dakikanızı ayırın ve vücudunuzun aşırı düşkünlüğe verdiği tepkiyi düşünün. “Yolda” olmanın ve düzenli sağlık rutini almanın zamanı gelmedi mi? Bazen tek yapman gereken kararların üzerinde düşünmek için zaman ayırmaktır ve cevabı beyninin tam ortasında bulursun! Bugün bir fincan Papatya veya başka bir bitki çayı ile yavaşlayın ve algılarınızdaki değişimi fark edin.
Balık burcunun Günlük Sağlık yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html