Günlük Kariyer Burç Yorumları 6 Temmuz 2023

Bugün kariyerinizde nasıl bir gün geçireceğinizi merak ediyor musunuz? Burçlarınızın size iş dünyasında ne tür bir etki yapacağını keşfetmek için buradayız. İş hayatınızdaki gelişmeleri takip etmek ve hedeflerinize odaklanmak için günlük kariyer burç yorumları size rehberlik edecek.

Koç Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Kariyer sektörünüzde Ay ile başlayan ve finansal çitin gelir tarafını destekleyen bir hafta, şimdi finansal çitin diğer tarafını da desteklemeye başlıyor. Bununla birlikte, Ay ve diğer güçler odağı finansal çitin bir tarafından diğerine kaydırırken, ay düğümlerinin gelen para ile giden parayı dengeleme görevinin son haftalarında bu, bunu çok daha kolay hale getiriyor.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür geçen hafta gelir sektörünüzü terk etmiş olabilir ve bu onu boş bırakmış olabilir, 10 aydan fazla gezegensel aktiviteden sonra, çalışma haftasının kalbinde yıldızlar iş ve kariyer cephelerinde bir araya geldiğinden yararlanılacak çok şey var. Bugün bir avantaj olacak olan sadece Merkür’ün para için akıllı kafası değil, aynı zamanda paranın nerede olduğu kalbine ulaşmak için harcanan aylardır.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay dün finans sektörünüzü terk etmiş olabilir ve bunun yarattığı Dolunay’ı sona erdirmek herhangi bir finansal gerilimi serbest bırakmış olabilir, finansal çitin her iki tarafında da faydaları yeni görmeye başlıyorsunuz. Değişim ve devrim gezegeni Pluto’dan bu yana yapılan bu ilk ziyaret, bir değişim çağrısına ilham verirken, finansal çitin diğer tarafında gelir cephesinde yeni bir kararlılık duygusu var.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Venüs, normalde gelir sektörünüze 24 günlük bir ziyaret için döndükten bir ay sonra, Ay, para gezegeninin hala burada olduğunu bulmak için finans sektörünüze geri döndü. Bir çatışma, Venüs’ün ayak parmaklarını kazması ve ayrılmayı reddetmesi, ancak Mars’ın ayrılmasına sadece dört gün kalması nedeniyle bir miktar mali gerilim yaratabilirken, bu sizin savaşma ruhunuzu ateşleyecek.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay yarın finans sektörünüze dönmeden önce bile, artan bir finansal güven, kararlılık ve ileri görüş duygusu var. Neptün, hafta sonu finans sektörünüzdeki geriye dönük dönüşünden sonra hala durgun durumda olabilir, ancak Satürn birkaç hafta ileride ve haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümünde gezegenlerden gelen destek, bu mali incelemeyi iyi bir başlangıç ​​yapıyor.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Dünkü dostane görünümlerinden sonra, Pluto’nun ayrılmasından bu yana iş sektörünüze ilk ziyaretini yapan Ay ve Ceres, gelir sektörünüzdeki ilk haftalarında hala uyum içinde çalışıyor. Ancak, sembolik bir el sıkışma ya da devir teslim olan dün onların el sıkışmasıydı, yılın ilk yarısı tamamen profesyonel olarak yapabileceklerinizi yatırım yapmakla, ikinci yarısı ise daha çok parayla ilgiliydi.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Haftanın erken kısmı ve hem hafta başındaki Dolunayın yüksekliği sırasında hem de sonrasında bu, finans sektörünüzdeki gezegenleri desteklerken, Ay dönüyor ve yarından itibaren finans sektörünün gelir tarafını desteklemeye başlayacak. çit.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür geçen hafta finans sektörünüzü terk etmiş olabilir ve bu, finans cephesindeki tüm gezegensel aktiviteyi sona erdirmiş olabilir, ancak bu size para için akıllı bir kafa ve yaklaşık 10 aylık gezegensel aktivite ve yararlanabileceğiniz deneyimler bıraktı. Finans sektörünüz normalde her yılın yalnızca iki ayı aktif olduğundan, güvenle ilerlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün gelir sektörünüzden ayrılması, size paranın nerede olduğuna dair daha iyi bir fikir vermekten fazlasını bıraktı. Bir Dolunay olarak, finans sektörünüzdeki Güneş ve gezegenlerle çarpışması bazı düğmelere basmış veya bazı finansal gerilimler yaratmış olabilir, bu aynı zamanda finansal çitin her iki tarafını da harekete geçirdi.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Venüs’ün finans sektörünüze normalde 24 günlük bir ziyaret için geri döndüğü günden bir ay önceydi, ancak Ay geçen ay gelir sektörünüze yaptığı ziyaretten sonra para gezegeninin hala orada olduğunu bulmak için tam bir daire çizdi. Bugün çatıştıklarında, bu bazı düğmelere basabilir, ancak Venüs’ün hala burada olduğunu ve yavaşladığını, burada kalacağını açıkça ortaya koyuyor.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yarın gelir sektörünüze dönüşü, para için burnunuzu keskinleştirecek ve Satürn ve Neptün’ü daha iyi okumanızı sağlayacak olsa da, artık her ikisi de burada geri hareket halindeyken, şimdiden artan bir güven ve içgörü duygusu var. Bu, Satürn’ün geçtiğimiz hafta iş cephesinde gezegenlerle oluşturduğu ve sonuncusu dün zirveye ulaşan üç dost yönü sayesinde oldu.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

6 Temmuz 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Yalnızca son beş gün içinde Ay, finansal çitin her iki tarafındaki her gezegen için dostane bir açı oluşturdu. Gelir sektörünüzde her iki gezegene de dostane bir bakış açısıyla başlayan şey, dün finans sektörünüzde Ceres’e dostça bir bakışla sonuçlandı.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html