Günlük Kariyer Burç Yorumları 28 Haziran 2023

Sevgili okuyucular, bugün burcunuz kariyer yolculuğunuzda size yol gösteriyor. İş hayatınızda daha fazla başarı elde etmek için astrolojik ipuçlarını takip etmek isterseniz, doğru yerdesiniz. Günlük kariyer burç yorumları size motive edici ve ilham verici bir bakış sunacak!

Koç Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın bugün finans sektörünüze dönüşü, size para meselelerini kontrol etme şansı verirken aynı zamanda finansal içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü besleyen sıradan bir aylık olay olsa da, Güney Düğümü ayrılmadan önceki bu son ziyaret bundan daha fazlası olamazdı. önemli.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür dün ayrıldığında gelir sektörünüzü boş bırakmış ve yıl boyunca buradaki tüm gezegen faaliyetlerini sonlandırmış olabilir, ancak bu, bu mali yılın geri kalanında yolunuzu bulmanız için gereken her şeyi size bıraktı. Para için akıllı bir kafa bırakmanın yanı sıra, bu size Mars’ın geçen Ağustos ayında geri dönmesinden bu yana ve iş cephesinde işler açılmaya başladığından beri yaratılan tüm ivmeyi yönetmenin yollarını bıraktı.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür, gelir sektörünüzde ilk tam gününü geçirirken, yıldızlar hem gelir hem de iş cephelerinde hizalanır. Merkür ilk tam gününü bağlılık kraliçesi asteroit Juno ile aynı hizada geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda Ay geri dönerken iş sektörünüzde Güney Düğümü ile dostane bir açıda geçiriyor.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta sonu boyunca, artık gelir sektörünüzde son iki haftasında olan Mars, kariyer sektörünüzdeki Chiron ile dostane bir açıya geçti. Bugün, paranın gezegeni Venüs, sadece aynı şeyi yapmakla kalmıyor, aynı zamanda gelir ve kariyer cephelerinde gezegenler arasındaki bir ittifakla, sadece hafta ilerledikçe sıkılaşmakla kalmıyor, Ay’ın yarım kalan işleri bir araya getirmeye başlamasından sadece birkaç gün önce.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın gelir sektörünüzü terk etmesinden iki gün sonra, hala yüzeye çıkmakta olan bir bilgi indirme paketini açmaya ve işlemeye başladınız. Mars’ın iki yıl içindeki ilk ziyaretinden hâlâ 12 gün uzakta olması, aynı zamanda bekle ve gör yaklaşımını benimserken sezgilerinize güvenmenizi sağlar.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün kariyer sektörünüzü terk etmesinden ve yıl boyunca kariyer cephesindeki tüm gezegensel aktiviteyi sonlandırmasından bir gün sonra Ay, gelir sektörünüze yaptığı aylık ziyaretini tamamlıyor. Ay, Merkür’ün son 24 saati boyunca buradaydı ve Merkür’ün size bıraktığı profesyonel yön ve amaç duygusuyla paranın nerede olduğuna dair sezgisel bir his yaratma şansıyla birlikte buradaydı.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Çalışma haftasının kalbinde Ay’ın gelir sektörünüze dönmesi bir avantajdır ve özellikle bu, kariyer sektörünüzde Güneş’in ilk tam haftasının kalbi değil, Merkür’ün buradaki ilk tam günü olduğunda. Merkür zaten ilk tam gününü gelir sektörünüzdeki Güney Düğümü ile dostane bir açıda geçiriyor ve Ay, gelir, iş ve kariyer cephelerinde halihazırda inşa etmekte olana katkıda bulunuyor.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün dün finans sektörünüzden ayrılması, yalnızca kendi 16 günlük ziyaretini değil, aynı zamanda mali cephede yıl boyunca tüm gezegensel aktiviteyi de sona erdirdi. Ay her dört haftada bir check-in yapma şansıyla geri dönecek olsa da, şimdilik Merkür sizi para için akıllı kafayla baş başa bırakıyor ve onu buradan almanıza izin veren aylarca süren ivme ve deneyimler biriktiriyor.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür, 14 gün boyunca yalnızca finans sektörünüzde olacak, ancak buradaki ilk tam günü, her şeye o kadar iyi bir başlangıç ​​yapıyor ki, ihtiyacınız olan tek şey bu kısa ve etkili ziyaret. Bu, bağlılığın kraliçesi asteroit Juno ile bir uyumdur ve Mercury’nin para için akıllı kafasını finansal oyun planınızı ve kararlarınızı belirleme ve taahhüt etme kararlılığıyla bir araya getirir.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars’ın Chiron’a olan dostane yönü, finans sektörünüzdeki son iki haftasına girmek üzereyken, kozmosun savaşçı gezegenine destek verdiği hafta sonuydu. Bugün, paranın gezegeni Venüs, bugün aynı açıya giriyor, ancak bu kez, onu Ekim ayına kadar burada tutacak bir gerileme dönüşü öncesinde yavaşlıyor.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın sadece çalışma haftasının kalbinde kariyer sektörünüze dönmesi değil, aynı zamanda Merkür’ün çalışma sektörünüzdeki ilk tam gününde olması sadece profesyonel olarak bir avantaj değildir. Mesleki içgüdülerinizi keskinleştirmenin yanı sıra, bu, Ay’ın gelir sektörünüzdeki her iki gezegen için de, tıpkı gelir, iş ve kariyer cephelerinde her şeyin bir araya geldiği gibi, dostane bir görünüm oluşturmasını sağlayacaktır.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

28 Haziran 2023 Çarşamba Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, bugün finans sektörünüzden ayrılmadan önce gelir sektörünüzde her iki gezegenle çatışabilecek olsa da, zamanlama, herhangi bir finansal gerginliğin kayıt altına alınmasından önce muhtemelen motivasyona dönüşmüş olabileceği anlamına gelir. İş cephesindeki para gezegeni Venüs ile gelir cephesindeki Chiron arasındaki dostane bir açı olarak, bu, motivasyonunuzu ateşleyebilecek itici güçtür.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html