Günlük Kariyer Burç Yorumları 25 Temmuz 2023

Kariyerinizle ilgili günlük astrolojik rehberliğe hazır olun! Bugün burcunuz sizi iş dünyasında nelerin beklediğini anlatmak için burada. Etkileyici bir iş performansı sergilemek ve hedeflerinize ulaşmak için hangi adımları atmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Koç Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri geçen hafta iki para evinizi terk ettiğinden beri, tüm odak noktası finansal çitin gelir tarafına kaydı, ancak yarın Ay finans sektörünüze döndüğünde teraziyi dengeleme şansı var. Gelen para ile giden para arasındaki denge her zamanki kadar önemli olmaya devam ederken, bu size gelir, iş ve kariyer cephelerinde artan ivmeyi okumanız için zaman veriyor.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün gelir sektörünüzü terk etmesinden bu yana iki hafta geçmiş olabilir, ancak size bıraktığı akıllı para hırsı şimdi değerini kanıtlıyor. Polislik yapmaya başlamadan önce Ay, Ay düğümlerini ilk kez geçerken, iş şapkanızı ne zaman takacağınızı ve ne zaman çıkaracağınızı ne kadar iyi bildiğinizi, para için akıllı bir kafa daha akıllıca çalışmanıza yardımcı oluyor.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

25 Temmuz 2023 Salı İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş’in hafta sonu gelir sektörünüzden ayrılması, bağlılığın kraliçesi asteroit Juno’yu burada tek başına bıraktı ve Ay’ın dört haftada bir dönüşü dışında, Eylül ayında ayrılana kadar bu şekilde kalacak. Bu, sizi kararlarınıza bağlı kalma kararlılığıyla baş başa bırakırken, aciliyeti ve herhangi bir mali gerilimi ortadan kaldırdı.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta sonu Güneş’in gelir sektörünüze dönüşü, güneş ışığını yalnızca gelir durumunuza, meselelerinize ve seçeneklerinize değil, aynı zamanda farklı etkilere de çevirdi. Bu, Venüs’ün geri hareketindeki ilk günlerine ve geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan gelir potansiyeline odaklanmasının yanı sıra Merkür’ün para için akıllı kafasına ve nereye gittiğinize odaklanmaya daha fazla ışık tuttu.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın hafta sonu gelir sektörünüzden ayrılması, size paranın nerede olduğuna dair daha iyi bir fikir vermekten ve gelir, iş ve kariyer cephelerinden indirebileceğiniz bilgileri indirmekten fazlasını yaptı. Mars’ın dönüşünden bu yana ve finans sektörünüzde Satürn’le karşı karşıya geldiği bu ilk ziyaret, onun savaşçı ve rekabetçi ruhunu, hak ettiğiniz şey için savaşmaya hazır olduğunuz bir noktaya kadar güçlendirdi.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüzdeki her iki gezegen de geri hareket ettiğinde, Ay gelir sektörünüze aylık ziyaretini yapıyor, bu da bugün onları karşıt konuma getiriyor. Bu, Ay düğümlerinin geçen hafta iki para evinize geri dönmesinden bu yana Ay’ın ilk ziyareti, bugün sadece gelen para ile giden para arasındaki dengenin polisliğine değil, aynı zamanda her iki cephede de geriye ve ileriye bakmaya odaklanmanın nerede olduğu konusunda bir pencere açılıyor.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yarın gelir sektörünüze geri dönmesine giden yol, bekle ve gör yaklaşımı benimserken antenlerinizi açık tutmanız için sizi her ay önemli bir noktaya getiriyor. Her iki cephede de geçen hafta yoğun bir şekilde sona erdikten sonra işler sadece iş ve kariyer cephelerinde yerleşmekle kalmayıp, ay düğümleri geçen hafta iki para evinizden ayrıldığından beri Ay ilk ziyaretine hazırlanırken, bu ay daha da fazla.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, gelir sektörünüzden hâlâ üç gün uzaktayken, bu size son birkaç gün içinde hem iş hem de kariyer cephelerinde bazı büyük değişimlerin ardından işleri halletmek için zaman veriyor. Her iki cephede de, son üç günden biraz daha uzun bir süre önce gezegenler geri hareket ederken yeni kapılar da açıldı.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş’in finans sektörünüzden ayrılmasıyla birlikte, finansal çitin her iki tarafını da daha şeffaf hale getirmeden önce asteroit Juno, bağlılığın kraliçesi uzun yalnız kalışına yerleşiyor. Juno, Güneş ile birlikte geri döndü ve ay boyunca buradaydı ve güneş ışığı gelir durumunuz, meseleler ve seçenekleriniz üzerindeydi ve şimdi tek başına, Eylül ayında ayrılana kadar finansal oyun planınıza ve kararlarınıza bağlı kalmanıza yardımcı olacak.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş, Venüs’ün burada geri hareketine geçmesinden sadece 17 dakika sonra finans sektörünüze geri döndüğü için, aynı anda iki farklı vardiyaya uyum sağlamak zorunda kalıyorsunuz. Aynı zamanda, Venüs şimdi dikkatinizi geçmişe çekiyor, Güneş, mali durumunuz, para meseleleriniz ve önünüzdeki yol üzerinde güneş spot ışığına sahip.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali açıdan Mars ile gelir cephesinde Satürn arasındaki çatışmanın zirve yapmasından bu yana sadece birkaç gün geçmişken, diğer yandan, Ay artık güçlü duygusal tepkileri körüklemek için orada olmadığı için tüm mali gerilimler azalıyor. Aynı zamanda, iki gün önce iş sektörünüzden ayrılmadan hemen önce, Güneş’in gelir sektörünüzdeki Neptün’e dostane yönü, bunun motivasyona dönüşmesine yardımcı oldu.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

25 Temmuz 2023 Salı Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüzdeki her iki gezegen de geri hareketin ilk günlerine girerken ve Ay düğümleri geçen hafta iki para evinize döndüğünden beri finans sektörünüze ilk ziyaretini yaparken, bugün neredeyse çok fazla bilgi geliyor. Bu, bilinçaltınızın daha sonra işleyebileceğiniz bilgileri indirdiğine güvenerek, olayları fazla düşünmeden gözlemlemeyi önemli kılar.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html