Günlük Kariyer Burç Yorumları 22 Temmuz 2023

Bugün kariyerinizde nasıl bir gün geçireceğinizi merak ediyor musunuz? Burçlarınızın size iş dünyasında ne tür bir etki yapacağını keşfetmek için buradayız. İş hayatınızdaki gelişmeleri takip etmek ve hedeflerinize odaklanmak için günlük kariyer burç yorumları size rehberlik edecek.

Koç Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, Kuzey Düğümü’nün gelir sektörünüzden ayrıldığını bulmak için iş sektörünüze geri döndü, ancak oradaki Jüpiter’in dostça bir yönü, gösterinin devam ettiğini ortaya koyuyor. Dün iş sektörünüze dönüşünden bu yana ilk kez Mars’la aynı hizaya geldikten sonra ve yarın ayrılmadan önce kariyer sektörünüzdeki Plüton’a dostça bir bakış attıktan ve profesyonel olarak güven ve içgörüde bir artıştan sonra, konu para olduğunda bu güvencedir.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Artık profesyonel tanrıların elinde devam eden gelir ivmesi ile, Ay’ın iş sektörünüze dönüşü öncesinde zihninizi ve seçeneklerinizi açık tutmak daha da önemlidir. Hafta başında Güney Düğümü iş sektörünüze döndüğünden ve Merkür geçen hafta gelir sektörünüzden ayrıldığından beri bu ilk ziyaret, giriş yapmak ve yeniden toplanmak için değerli bir şans olacak.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş, gelir sektörünüzdeki son tam gününde finans sektörünüzde Plüton’dan baskı altına girerken, kariyer sektörünüzde henüz dün zirveye ulaşan Neptün’e dostça bir açıdan ayrılıyor gibi geliyor. Bu, son 15 yıldır her yıl Pluto’nun, güneş ışığı hala gelir durumunuz, meseleleriniz ve seçenekleriniz üzerindeyken, sizin gelen paraya yaptığınız kadar, giden paraya odaklanma ihtiyacını eve ittiği bir çatışmadır.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tıpkı paranın gezegeni Venüs’ün yarın gelir sektörünüzde geri hareketinden önce durma noktasına gelmesi gibi, cüce gezegen Eris de bugün kariyer sektörünüzde geri hareketine giriyor. İkisi zaten bir ekip olarak çalışıyor, ancak geçmişe, ikinci şanslara ve gelir ve kariyer cephelerinde kullanılmayan potansiyele odaklanmak için ekip oluşturmaya ayarlanmış, ancak Güneş nereye gittiğinizi takip etmek için yarın gelir sektörünüze dönüyor, bu size her iki dünyanın da en iyisini verir.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, finans sektörünüzdeki Mars ile Satürn arasındaki çatışma ayrılmaya başladığından, yalnızca gelir sektörünüzde olmakla kalmıyor, aynı zamanda herhangi bir finansal gerginliğin motivasyona dönüşmesinde önemli bir rol oynuyor. Bu, her zaman Mars’ın savaşçı ve rekabetçi ruhunu ateşleyecek bir şeydi, ancak tutku, şans ve değişim gezegenlerini bir araya getiren, bugün kariyer sektörünüzde Ay’ın Jüpiter’e ve yarın ayrılmadan önce çalışma sektörünüzde Plüton’a dost yönüdür.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Para gezegeni Venüs yarınki haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümünde geri hareketinden önce durma noktasına geldiği gibi, cüce gezegen Eris de bugün finans sektörünüzde geri hareketine giriyor. Geçen hafta dostça bir görünümden sonra Venüs ve Eris, finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemek için bir ekip olarak çalışıyorlar ve şimdi dikkatlerini geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan potansiyele çeviriyorlar.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümüne ilk ziyaretini yaptığında, Kuzey Düğümü finans sektörünüzü haftanın başlarında terk ettiğinden, gitmiş olduğunu görecek ve 18 ay sonra ilk kez, dostane bir açıya geçmeyecek. Bununla birlikte, finans sektörünüzdeki Jüpiter’in dostane bir yönü, Kuzey Düğümü yokken, şans ve genişleme gezegeninin hala burada olduğunu ve para meselelerinin emin ellerde olduğunu ortaya koyuyor.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mercury’nin geçen hafta finans sektörünüzden ayrıldığında size bıraktığı para için akıllı kafaya sahipken, artık 7/24 para şapkanızı takmanıza gerek yok. Bunun yerine, bugün iş sektörünüzde geri giden cüce gezegen Eris ve yarın kariyer sektörünüzde para gezegeni Venüs ile, kapılar geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan potansiyele açıkken yeni potansiyele de açık kalırken, daha çok profesyonel şapkanızı takmakla ilgilidir.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüzdeki son tam gününde olan Güneş ile gelir sektörünüzdeki Plüton arasındaki bir karşıtlık biraz finansal gerginlik yaratabilirken, finansal çitin her iki tarafında o kadar çok destek var ki, bunu motivasyona dönüştürmek çok uzun sürmeyecek. Bu, Güneş’in dostça bir açıdan rüya gibi Neptün’e ayrılması ve Ay’ın bunu gelir, iş ve kariyer cephelerinde iyi bir gün haline getirmesiyle gerçekleşir.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş’in finans sektörünüze geri dönmesinden bir gün önce ve güneş spot ışığını yalnızca mali durumunuza ve para meselelerinize değil, önünüzdeki yola da çevirmeden önce, Venüs burada doğrudan hareketle son dolu gününü yaşarken durma noktasına geldi. Venüs, Güneş dönmeden dakikalar önce geri hareket edecek ve geleceğe yeni kapılar kapatmak zorunda kalmadan geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan finansal potansiyele kapıları açacak.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın finans sektörünüzde, buradaki Mars ile gelir sektörünüzdeki Satürn arasında bir çatışma olarak olması, herhangi bir finansal gerilimi veya güçlü duygusal tepkileri artırabilir, ancak aynı zamanda bunu motivasyona dönüştürme potansiyelini de artırır. Ay’ın şanslı Jüpiter’e dost yönü ve iş sektörünüzdeki Güneş’in gelir sektörünüzdeki her iki gezegen için desteği, bunu finansal çitin her iki tarafında da motivasyona dönüştürebilir.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

22 Temmuz 2023 Cumartesi Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tıpkı paranın gezegeni Venüs’ün yarın iş sektörünüzde geri hareketine girmesinden önce durma noktasına gelmesi gibi, cüce gezegen Eris de bugün gelir sektörünüzde geri hareketine giriyor. Geçen hafta dostane bir şekilde bir araya gelen ve halihazırda yerleşik bir ekip olan, 24 saat içinde gerilemeye dönüş, Venüs ve Eris’e geçmişe, ikinci şanslara ve gelir ve iş cephelerinde kullanılmayan potansiyele odaklanmak için güçlerini birleştirme şansı veriyor.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html