Günlük Kariyer Burç Yorumları 20 Temmuz 2023

Merhaba, sevgili okuyucular! Bugün burcunuzun size ne getireceğini öğrenmek için buradayız. Kariyerinizle ilgili ne tür fırsatlar ve zorluklarla karşılaşabileceğinizi merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Haydi, burçlarımızın bize bugün sunacağı kariyer ipuçlarına göz atalım!

Koç Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri iki para evinizden ayrıldıktan iki gün sonra, Ay yarın iş sektörünüze dönmeden önce bir duraklama şansı var, bu da gelir, iş ve kariyer cephelerindeki gezegenlerin yeniden bir araya gelmesi için bir şans getiriyor. Finans sektörünüzde gezegensel bir faaliyet olmadığı için, son 18 ayda mali durumunuzun ve para konularınızın sizi götürdüğü yolculuğu yansıtmaya daha fazla eğilmeniz gerekiyor.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali çitin her iki tarafında da, esas olarak mali çitin gelir tarafına odaklanan bir yıldan mali çitin diğer tarafının sırasını alacağı bir yıla geçiş yaparken duraklama şansı vardır. Şimdilik, gelir cephesinde 10 aylık sürekli gezegensel aktivite, hala devam eden ve bu profesyonel yılın geri kalanını etkileyecek bir miras bıraktı.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, kariyer sektörünüzdeki Neptün ile dost açıda gelir sektörünüzdeki son saatlerini geçirdikten iki gün sonra, Güneş de aynısını yapıyor. Bu kez, finans sektörünüzde Ay Plüton ile çarpışırken savaşın duygusal sisi olmadan ve bunun yerine, Güneş’in bugün hem gelir hem de profesyonel konularda verdiği netlik ve güvenle.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın gelir sektörünüze aylık ziyaretleri, kariyer sektörünüzdeki her iki gezegen için de dostane bir yön oluşturduğunu görecek olsa da, son doksan yıldır her dört haftada bir kozmosun savaşçı prensesi Eris söz konusu olduğunda. Bu seferki fark şu ki, her iki cephede de yeni kapılar açılırken aynı zamanda geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan potansiyele açılıyor.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün yıldızların karışık mesajlar göndermesinden çok, finans sektörünüzdeki iki gezegenin farklı koşullar yaşaması ve birbirlerini iptal etmek yerine dengelemeleri daha fazladır. Gelir konusunda Mars ile finans cephesinde Satürn arasındaki bir çatışma bir miktar finansal gerginlik yaratabilirken, Güneş’in finans sektörünüzdeki Neptün’e dost yönü, bunu finansal çitin her iki tarafında da motivasyona çevirebilir.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, bugün Kuzey Düğümünün finans sektörünüze dönüşünden bu yana haritanızın nostaljik ve yansıtıcı bir kısmına ilk ziyaretini yapmakla kalmıyor, aynı zamanda oradaki her iki gezegen de gerilemeye başlamadan önceki son ziyaretini yapıyor. Tam da geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan finansal potansiyele kapıları açmaya hazırlanırken, bugün finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü besleyebilecek olan, Ay’ın her iki gezegen için de dostane yönüdür.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güney Düğümü’nün iki gün önce gelir sektörünüzden ayrılması, finansal çitin gelir tarafını boş bırakırken, iş ve kariyer cephelerinde işler gelişmeye devam ettikçe, paranın nerede olduğuna dair yerleşik bir anlayışla birliktedir. Bu, kalıcı bir mirasa sahip olacak bir şeydir ve aynı zamanda, Ay’ın Kuzey Düğümü ayrıldıktan sonra hala finans sektörünüzdeki gezegenlere dostane yönü, finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemeye yardımcı olur.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bu mali yılda, odağın mali çitin yanından kaydığı, odak noktasının daha çok ne yaptığınıza ve sahip olduğunuz parayı nasıl yönettiğinize odaklandığı, ancak henüz gelir tarafına geçmediği bir noktaya ulaştınız. mali çit.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş finans sektörünüzdeki son üç gününe girerken, Ay rüya gibi Neptün ile dostane bir açıya giriyor. Bu, Ay’ın iki gün önce Yeni Ay’ı tamamlamadan hemen önce oluşturduğu yönün aynısıdır ve bir kez daha, bu, finansal güveninizi ve hayal gücünüzü besleyebilecek bir şeydir.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, finans sektörünüze olağan aylık ziyaretini yaparken karışık mesajlar veriyor gibi görünebilir, ancak daha çok farklı mesajlar gönderen gezegenlerle bağlantı kuruyor. Aynı zamanda, Merkür sizi hızlı aramalar yapmaya çağırırken, ayaklarınızın üzerinde düşünürken, geriye dönük bir dönüşün önünde yavaşlıyor, Venüs daha ölçülü bir yaklaşım benimsemenizi istiyor.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün finansal çitin her iki tarafında da çok fazla enerji ve aynı zamanda bir dizi tepki var. Bir yandan, mali açıdan Mars ve gelir cephesinde Satürn arasındaki bir çatışma bir miktar mali gerilim yaratabilirken, iş başındaki Güneş ile gelir cephesinde hayalperest Neptün arasındaki dostane bir açı bunu motivasyona çevirebilir.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

20 Temmuz 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

İş sektörünüze aylık ziyaretini gerçekleştiren Ay ile gelir sektörünüzdeki her iki gezegen arasındaki dostluk açısı aylık bir olay olsa da, fark, bunun her iki cephede de yıl içinde çok önemli bir dönüm noktasında gelmesidir. Bu, hem gelir hem de iş cephelerinde açılan yeni ve eski kapıları daha fazla birbirine bağlamaya yardımcı oluyor.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html