Günlük Kariyer Burç Yorumları 19 Temmuz 2023

Burçlarınızın size bugün iş hayatınızda ne tür bir enerji sunduğunu merak ediyor musunuz? İşte kariyer burç yorumlarıyla dolu bir günün başlangıcı. Sizi bekleyen olası fırsatları ve meydan okumaları keşfetmek için dikkatlice okumaya devam edin.

Koç Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali çitin her iki tarafında, dün ay düğümleri iki para evinizden ayrıldıktan sonra duraklama ve hatta nefes verme şansı var. Güney Düğüm size finansal olarak büyük miktarda arka görüş ve Kuzey Düğüm gelir sektörünüzdeki gezegenlerin yapabileceği kazançlı bir yön duygusu bıraksa da, finansal çitin zıt yönlerinden birbirlerine uyguladıkları ince baskı ortadan kalktı.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın hafta sonu gelir sektörünüzden ayrılmasının size bıraktığı keskin para burnundan yararlanabilmeniz, yalnızca çalışma haftasının kalbinde değil, Güney Düğümünün iş sektörünüzdeki ilk tam gününde de geçerlidir. Bu yıl ilk kez, gelir sektörünüzde gezegen yok, bu da içgüdülerinize güvenmeyi her zamankinden daha önemli hale getiriyor.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün gelir sektörünüzden ayrılması, sizi sadece para için keskin bir burunla ve gelir, iş ve kariyer cephelerinde paketinden çıkarmak için bilgileri indirmekle bırakmaktan daha fazlasını yaptı. Yeni Ay olarak bu, hafta sonu ayrılmadan önce Güneş’in buradaki son günlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için gereken her şeyi size bırakırken, çok fazla ileriye dönük ivme yarattı.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bu yıl sadece 18 gün boyunca gelir sektörünüzde Merkür ve her 28 günde bir dönen Ay ile, bırakın çalışma haftasının kalbinde ve Kuzey Düğümü’nün ilk tam gününde buluşacakları bile belli değildi. kariyer sektörünüzde.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Son birkaç gün içinde ve mükemmel zamanlamayla finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemenize yardımcı olan, Ay’ın finans sektörünüzdeki her iki gezegene de dostane yönüydü. Finans sektörünüzdeki Satürn ile gelir sektörünüzdeki Mars arasında bir karşıtlığa girmek, bunu finansal gücünüzü geri almak için bir fırsat olarak görerek size en başından doğru tutumu verebilir.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri ilk tam günlerini iki para evinizde geçirirken, etkilerini hissetmeniz açısından sahip olduğunuz tek şey zamandır. Ay düğümleri 18 aydır burada ve bununla ilgili ilk tutulma üç ay uzakta, ancak Kuzey Düğümünün finans sektörünüzdeki ilk tam gününde ve Güney Düğümünün gelir sektörünüzdeki ilk gününde, Ay finansal durumunuzu beslemeye yardımcı oluyor.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri iki para evinizden ayrıldıktan bir gün sonra, artık birbirinize uyguladıkları ince baskıya artık sahip olmamaya alışırken, duraklama ve hatta nefes verme şansı vardır. Son 18 aydır, gelir sektörünüzdeki Güney Düğümü ve finans sektörünüzdeki Kuzey Düğümü, gelen para ile giden para arasında bir denge sağlarken, bundan yararlanmaya devam edeceğiniz bir şey olarak, sürekli bir karşıtlık içinde oldular.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, gelir sektörünüze bir sonraki ziyaretini önümüzdeki hafta sonuna kadar yapmayacak olsa da, bu para için burnunuzu keskinleştirebilecek ve tetikleyici bir şey olabilir, bu size ilk önce profesyonel ördeklerinizi sıraya koymanız için zaman verir. Şimdi ve o zaman arasında köprünün altından çok su geçecek, ancak çalışma haftasının kalbinde, iş sektörünüzde Kuzey Düğümü’nün ilk tam gününde kariyer sektörünüzde Ay ve Merkür arasındaki hizalanma sadece küçük bir parçasıdır.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün finans sektörünüzden ayrılması, sizi finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün ateşlenmesi ve paketten çıkarılacak bir bilgi indirmesi ile baş başa bırakmaktan daha fazlasını yaptı. Bir Yeni Ay olarak, bu hem çok fazla ileri ivme yarattı hem de Güneş’in güneş spot ışığını finansal durumunuzdan ve para meselelerinizden çekmesinden sadece birkaç gün önce, kuma yeni bir çizgi çizme şansı yarattı.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Merkür’ün finans sektörünüzdeki ilk, son ve tek tam haftasının tam kalbinde, Ay’la hizalanmanın yalnızca finansal içgüdülerinizi keskinleştirmekle kalmayıp, bunu zaten akıllı bir para kafasına hizalamasıdır. Ay, olağan bir aylık ziyaretini yaparken, Venüs’ün gerilemesine ve Güneş’in geri dönmesine günler kala ve bu yıl sadece Merkür buradayken, zamanlama bundan daha iyi olamazdı.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Dün Ay’ın iş sektörünüzden ayrılması, Yeni Ay’ı sona erdirmekle kalmadı, aynı zamanda gelir sektörünüzdeki her iki gezegenle de dostane bir görünüm oluşturdu. Bu, Güneş’in üzerine inşa etmeye devam edeceği bir şeydir, ancak oluşmaya başlayan finansal baskı varsa, o da odağı finansal çitin diğer tarafında tutmak için mücadele eden sadece Mars’tır.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

19 Temmuz 2023 Çarşamba Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın iş sektörünüzde, çalışma haftasının kalbinde olması bile bir avantajdır ve özellikle sadece burada değil, aynı zamanda gelir sektörünüzdeki Kuzey Düğümü’nün ilk tam gününde Merkür ile aynı hizada olduğu için. Zihinsel ve sezgisel olarak işe ve işle ilgili konulara odaklandığınız bir zamanda, Kuzey Düğümü’nün gelir sektörünüze dönüşü, diğer gezegenler geçmişin kapılarını açmaya hazırlanırken, gelir ve iş potansiyelinin ilerlemesini sağlayacak bir eğilimin parçasıdır.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html