Günlük Kariyer Burç Yorumları 19 Haziran 2023

8

Koç Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay sadece gelir sektörünüzü terk ettikten sadece üç gün sonra değil, aynı zamanda gelir, iş ve kariyer cephesinde yıl içinde büyük bir dönüm noktasında, bugün dikkatini finansal çitin diğer tarafına çeviriyor. Finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemeye yardımcı olan ve özellikle ev cephesindeki finansal konular söz konusu olduğunda, finans sektörünüzdeki Güney Düğümü için dostane bir özelliktir.

Pluto ve Ceres cüce gezegenler olsa da, önümüzdeki günlerde bu profesyonel yılın geri kalanının izleyeceği yolu belirlemede hayati bir rol oynuyorlar. Kariyer sektörünüzün ilk günlerinde olan Plüton ile iş sektörünüzün son günlerinde olan Ceres arasındaki dostane bir açıdır ve bu, ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi tanımlamak için harcanan ayları sırtınıza almak için profesyonel seçeneklerinizi yeniden düşünmenize olanak tanır. iş cephesi.


Boğa Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün gelir sektörünüzden ayrılması, size para için keskin bir burun ve paketten çıkarmak için bir bilgi indirme işleminden daha fazlasını bıraktı. Finansal çitin gelir tarafındaki tüm gezegensel faaliyetlerin rotasını sürdürmek üzere olmasına sadece sekiz gün kala, gelir potansiyeline yeşil ışık ve yeni bir ivme dalgası veren, Güneş ve Yeni Ay ile bir hizalanmaydı.

Plüton’un sekiz gün önce kariyer evinizden ayrılışı ile cüce gezegen Ceres’in iki gün sonra iş sektörünüze dönüşü arasında, profesyonel tanrılar ara veriyor ve bu da paraya daha fazla odaklanmanızı sağlıyor. Dün Ay gelir sektörünüzden ayrılırken, Yeni Ay olarak bunun yarattığı ileriye dönük momentum, gelir potansiyeline yeşil ışık yakıyor. İş sektörünüzden sadece üç hafta uzakta olan Mars ile bu, iş cephesindeki yeni potansiyelin yararlanmaya devam edeceği bir şey.


İkizler Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, gelir sektörünüze aylık sıradan bir ziyaret yaparken, para için burnunuzu bilerken ve Güneş’in dönüşünden üç gün önce duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlarken, bu yeniden toplanmak için bir fırsattır. Kariyer sektörünüzde geri hareket halindeki ilk tam gününde Satürn’e ve şimdi iş sektörünüzde son ayında olan Güney Düğüm’e dostça bir bakış, gelir, iş ve kariyer cephelerinde yönünüzü bulma şansıdır.

Satürn durmuş olabilir, ancak kariyer sektörünüzdeki geri hareketteki ilk tam günü geride kalacak bir şeyse, o zaman adımlarınızın izini sürme şansı potansiyelle dolu olacaktır. Ay tesadüfen gelir sektörünüzdeyken, Satürn’e ve iş sektörünüzdeki Güney Düğüme dost yönü, Güneş’in yerini almasına sadece üç gün kala, gelecek şeylerin bir tadıdır.


Yengeç Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Plüton’un finans sektörünüzden ayrılmasının üzerinden yalnızca bir haftadan biraz fazla zaman geçti, gelir sektörünüzdeki Venüs ve Mars üzerindeki baskıyı kaldırdı, ancak bu, baskıyı ve rekabeti hafifletmenin yanı sıra, gücünüzü geri almaya başlamanız için size güven veriyor. Mars, gelir sektörünüzdeki son üç haftasına girerken sizi hak ettiğiniz şey için savaşmaya ve aynı zamanda harcanabilir gelirinizi iyileştirmek için proaktif bir yaklaşım benimsemeye çağırıyor.

Jüpiter’in kariyer sektörünüzü terk etmesinden bu yana bir aydan biraz fazla zaman geçmişken, geri kalan gezegenler sadece kendi ayakları üzerinde durmakla kalmıyor, Mars’ın daha somut bir etki yaratmasına sadece birkaç gün kaldı. Venüs ve Mars gelir sektörünüze döndüğünde, bu onları her zaman kariyer sektörünüzdeki iki gezegenle uyumlu hale getirecekti, ancak şimdi ilk dostluk yönünden ve bunun her iki cephede de tetikleyebileceği potansiyelden sadece birkaç gün uzaktasınız.


Aslan Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali çitin her iki tarafı da bugün güçleniyor. Para meseleleri için, Satürn’ün finans sektörünüzde geri hareketindeki ilk tam gününde ve finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü beslemeye yardımcı olan günümüzün sezgisel ve yaratıcı ay titreşimleri arasındaki dostane bir açıdır. Mali çitin gelir tarafında, işteki Plüton ile artık gelir sektörünüzdeki son günlerini yaşayan cüce gezegen Ceres arasındaki dostane bir açıdır.

Hâlâ iş sektörünüzdeki ilk günlerinde olan Pluto ile gelir sektörünüzdeki son günlerinde olan cüce gezegen Ceres arasındaki olumlu bir açı, yalnızca hala yerinde sabitlenmekle kalmıyor, aynı zamanda iki gün daha zirveye çıkmayacak. Bu, tam Ceres ayrıldığında zirveye ulaşacak ve bu, yeni çalışma haftasının gelir ve iş cephelerinde iyi bir başlangıç ​​yapmasını sağlayacak, ancak sürekli bir etkiye sahip olabilecek bir şey.


Başak Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali çitin her iki tarafında da, açıklamakta veya kanıt görmekte zorlanabileceğiniz bir beklenti duygusu vardır. Bir araya gelmesine hala birkaç gün varken, Mars finans sektörünüzdeki gezegenlerle dostane bir açıya yaklaşırken, bu finansal güveninizi artırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda, cüce gezegenin gelir sektörünüze dönmesine sadece iki gün kaldığı için, artan bir beklenti duygusu var.

Ay, dün kariyer sektörünüzü terk etmiş olabilir, ancak bu size yalnızca profesyonel içgüdülerinizden, körüklenen hayal gücünüzden ve paketten çıkarmanız gereken bir bilgi yüklemesinden daha fazlasını bıraktı. Ayrılmadan hemen önce Güneş’le hizalanma, yalnızca bir ileri momentum dalgası yaratmakla kalmayıp, aynı zamanda yılın kariyer cephesindeki tüm gezegensel aktivitenin son sekiz gününe girdiğiniz sırada bir Yeni Ay yarattı.


Terazi Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, üç gün sonra Güneş dönmeden önce kariyer sektörünüze yaptığı son ziyaretle, gelir, iş ve kariyer cephelerinde yıldızları bir araya getirmeye yardımcı olarak bugün kendini doğru zamanda doğru yerde buluyor. Bunu önemli kılan zamanlamadır; Ay, iş sektörünüzde geri hareket halindeki ilk tam gününde Satürn’e ve şimdi gelir sektörünüzde son ayında olan Güney Düğüm’e dostça bir açı oluşturur.

Ay’ın kariyer sektörünüzde Güneş’in dönüşünden üç gün önce hareket etmesi, mesleki içgüdülerinizi keskinleştirmek ve vaktinden önce duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlamak için bir şanstır. Bu arada, Satürn’ün iş sektörünüzdeki geri hareketindeki ilk tam gününde ve gelir sektörünüzdeki Güney Düğümüne dostça bir bakış açısı, satır aralarını daha iyi okumanızı ve gelir, iş ve kariyer cephelerindeki noktaları birleştirmenizi sağlar. bu profesyonel yılda çok önemli bir dönüm noktası.


Akrep Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün finans sektörünüzden ayrılması, sizi finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün ateşlediği bir durumda bırakmaktan daha fazlasını yaptı. Ayrılmadan hemen önce Güneş’le hizalanma, Yeni Ay’ı yarattı ve bu yıl boyunca mali çitin bu tarafındaki tüm gezegensel faaliyetlerin son günlerinde her şeyi daha şeffaf hale getirirken para meselelerine yeşil ışık yaktı.

Mars kariyer sektörünüzdeki son üç haftasına girerken, geçen ay Jüpiter ayrıldıktan sonra iş sektörünüzde kalan iki gezegenden ilkiyle dostane bir açı oluşturmaya sadece birkaç gün kaldı. Mars ve Venüs’ün dönüşü onları zaten uyum içinde hale getirdi, ancak bunun daha somut bir etkisi olmaya başlıyor ve yeni çalışma haftası boyunca bu, iş ve kariyer cephelerinde her şeyin bir araya geldiğini görebilir.


Yay Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, üç gün içinde Güneş dönmeden finans sektörünüzü terk edecek olsa da, bu, finansal içgüdülerinizin ve hayal gücünüzün ateşlenmesini ve duygusal ve sezgisel olarak vaktinden önce meşgul olmanızı sağlamak için bir şanstır. İki hafta önce ayrılan para gezegeni Venüs’ten bu yana bu ilk ziyaret, aynı zamanda size bıraktığı finansal dilek listesini yeniden ziyaret etme şansı.

Cüce gezegen Ceres kariyer sektörünüzdeki son iki gününe girerken, Mars da iki yıl sonra ilk ziyareti için geri dönmesine sadece üç hafta kaldı. Evrenin savaşçı gezegeni iş cephesinde işleri alevlendirmek için geri döndüğünde Ceres gitmiş olacak olsa da, mesleki ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olma misyonu, bir sonraki adımın önünü açmaya yardımcı olmaktır.


Oğlak Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars, iletişim sektörünüzdeki son üç haftasına girerken, kozmosun savaşçı gezegeni daha da cesaretleniyor. Pluto gelir sektörünüzü bir haftadan daha uzun bir süre önce terk ederken, paranın gezegeni Venüs’le birlikte güven içindeyken, savaş ve devrim gezegenleri arasındaki çatışma, sizi ne için savaştığınız konusunda daha iyi bir fikir sahibi yaptı. başladığın şeyi bitirebilmen için.

Ay, dünkü Yeni Ay’dan kısa bir süre sonra iş sektörünüzü terk etmiş olabilir, ancak bunun yarattığı ivme ve coşku devam ediyor. Bu aynı zamanda, yalnızca Güneş’e ve asteroit Juno’nun iş sektörünüzdeki son üç gününe girerken değil, aynı zamanda size bu son günleri değerli kılma kararlılığını vermek için hizalandıklarında, sizi daha duygusal ve sezgisel olarak meşgul etti.


Kova Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Satürn’ün gelir sektörünüzde geri hareketteki ilk tam gününde Ay’ın iş sektörünüzde olması bile onları uyumlaştıracak, gelir meselelerinin durmuş olabileceği bir zamanda farkındalığınızı ve güveninizi artıracaktı. Bununla birlikte, Ay sadece Satürn ile değil, aynı zamanda kariyer sektörünüzdeki Güney Düğümü ile de dostça bir açı oluşturuyor, Güneş’in gelir, iş ve kariyer cephelerinde bir ortaklığa devam etmek için geri dönmesinden sadece birkaç gün önce.

Ay, iş sektörünüze aylık olağan bir ziyaret yapıyor, bu her dört haftada bir size iş ve işle ilgili konularda sezgisel bir okuma sunabilir, ancak bunu önemli kılan zamanlamadır. Güneş’in üç gün içinde dönüşünden önce duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlama şansının yanı sıra, gelir sektörünüzde geri hareketindeki ilk tam gününde Satürn’ün dostane bir yönü, yeni işi kullanılmayan gelir potansiyeliyle ilişkilendirme şansıdır. .


Balık Burcu

19 Haziran 2023 Pazartesi Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Cüce gezegen Ceres’in finans sektörünüze dönmesine sadece iki gün kala bu, gelir sektörünüzdeki gezegenler için biraz rekabet yaratabilir, ancak bu, gelen para ile giden para arasında daha iyi bir denge kurmanıza yardımcı olacaktır. Ceres, yılın başlarında askıya aldığı bir şeye geri dönmeye hazırlanırken paraya daha az, sizin mali ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize daha çok odaklandığından, bu, gelir potansiyeli için bir tehdit olmayacak.

Mars iş sektörünüzdeki son üç haftasına girerken, ayrıldığında iki yıl daha geri dönmeyeceğini bilerek, bu genellikle kozmosun savaşçı gezegeni çabalarken işlerin daha acil ve çok daha yoğun hale geldiği noktadır. Ayrılmadan önce mümkün olduğu kadar çok eşya toplamak. İkincisi hala geçerli olsa da, Venüs’ün devam etmesi ve gelir sektörünüzdeki gezegenlerin artan desteğiyle, daha az aciliyet ve daha akıllıca çalışmak için daha iyi bir şans var.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html