Günlük Kariyer Burç Yorumları 18 Temmuz 2023

Günaydın! Burçlarınız bugün kariyer hayatınızı nasıl etkileyecek? İş dünyasında daha fazla ilerleme kaydetmek ve hedeflerinize ulaşmak için buradayız. Günlük kariyer burç yorumları size doğru yolu gösterirken, yeteneklerinizi nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da size rehberlik edecek.

Koç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelen para ile giden para arasında 18 aylık bir denge sağlamaya çalıştıktan sonra, ay düğümleri iki para evinizi terk ederek baskıyı hafifletir, ancak mali gücünüzü daha iyi geri almanıza olanak tanır. Güney Düğüm’ün finans sektörünüzden ayrılması onu boş bırakırken, Kuzey Düğüm gelir sektörünüzü terk ederken, kazançlı yön duygusundan yararlanmaya devam edecek gezegenleri geride bırakır.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay hafta sonu gelir sektörünüzden ayrıldığında, bu sizi para için keskin bir burunla bırakmaktan daha fazlasını yaptı, ancak Kuzey Düğümü bugün iş sektörünüzde cüce gezegen Ceres’e katıldığı için bu kesinlikle bir avantaj. Bu, geçen ayki Yeni Ay’dan itibaren tam bir daire çizen sıradan bir aylık ziyaret olsa da, Güneş’in ayrılmasından bu yana bu ilk ziyaret, ördeklerinizi dizginlemek için bir şans oldu.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

18 Temmuz 2023 Salı İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş’in gelir sektörünüzdeki son günlerinde, ancak güneş ışığı hala gelir durumunuz üzerindeyken, bugünün Yeni Ay’ının gelir potansiyeline yeşil ışık yakabileceği ve aynı zamanda bir tetikleyici görevi görebileceği konular ve seçenekler. Aynı zamanda finans sektörünüzde Ay’ın Plüton ile çatışması bir miktar finansal gerginlik yaratabilir ancak Neptün’ün kariyer cephesinde dostane bir yönü bunu motivasyona çevirebilir.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mükemmel bir zamanlama durumunda, Ay, Merkür’ün buradaki ilk, son ve tek tam haftasını veya Venüs’ün doğrudan hareket halindeki son günlerini yakalamak için bugün gelir sektörünüze tam zamanında dönmekle kalmaz, aynı zamanda para için burnunuzu bilemek için geri döner. tam Kuzey Düğümü kariyer sektörünüze dönerken bir tetikleyici.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, haritanızın sezgisel ve yaratıcı bir bölümünden ayrılmadan ve Yeni Ay’ı burada sona erdirmeden hemen önce, son saatlerini finans sektörünüzde Neptün’e dost bir açıdan geçirecek. Bu, her dört haftada bir finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü besleyebilecek bir şeydir, ancak Yeni Ay olarak, bu sadece daha fazla ağırlık taşımakla kalmaz, aynı zamanda haftanın ilerleyen saatlerinde Güneş’in daha da güçlü etkisi ile takip edilir.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüzdeki her iki gezegenin de sadece birkaç gün içinde geriye dönük dönüşler öncesinde yavaşlaması ve cüce gezegen Ceres’in gelir sektörünüzdeki ilk haftalarına yerleşmesi gibi, bu mali yılın tüm dinamikleri değişir. Bugün iki para evinize dönen ay düğümleri, yalnızca 18 aylık para girişi ve çıkışı arasında bir denge sağlamaya başlamakla kalmaz, aynı zamanda mali çitin her iki tarafındaki çıtayı da yükseltir.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelen para ile giden para arasında 18 aylık bir denge sağlamaya çalıştıktan sonra, ay düğümleri bugün iki para evinizi terk ediyor. Bir yandan, Kuzey Düğüm finans sektörünüzü ve Güney Düğüm gelir sektörünüzü terk ederken, bu, mali çitin iki tarafı arasındaki gerginliğin azaldığını görecek, aynı zamanda mali çitin her iki tarafını da güçlenmiş ve güçlü bırakacaktır.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın hafta sonu finans sektörünüzden ayrılması, yeni haftaya finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzü besleyerek ve baştan duygusal ve sezgisel olarak meşgul hissederek geçmenize izin vermekten daha fazlasını yaptı. Geçen ayki Yeni Ay’dan tam bir daire çizerek ve Güneş’in ayrılmasından bu yana ilk ziyaret olarak, bu, yarım kalmış işleri halletmek için bir şanstı ve size hala paketini açmakta olduğunuz bir bilgi yüklemesi bırakıyordu.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Finans sektörünüzde Ay’ın son saatlerinde çok şey oluyor ve Yeni Ay, Güneş’in gitmesine birkaç gün kala yeşil ışık yakıyor. Bir yandan, gelir sektörünüzde Ay’ın Plüton ile çarpışması bir miktar finansal gerginlik yaratabilir, ancak hayalperest Neptün’ün dostça bir yönü, tam da ileri momentum dalgasında bir yolculuk yapma şansı olduğu gibi, bunu motivasyona çevirecektir.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay dört haftada bir finans sektörünüze geri dönebilir ve bu her zaman kontrol etmek için değerli bir fırsattır, ancak bugün dönüşünü önemli kılan zamanlamadır. Finansal içgüdülerinizin ve hayal gücünüzün haftanın ilerleyen saatlerinde Güneş’in dönüşünden önce ateşlenmesini sağlama şansının yanı sıra, bu sadece Merkür buradayken ve Venüs hala doğrudan hareket halindeyken son ziyaret keskin bir burun ve kafa getirebilir.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın iş sektörünüzdeki son saatlerinde ve tam burada Yeni Ay rotasını sürdürürken, Ay gelir sektörünüzdeki Neptün ile dostane bir açı oluşturacak. Bu aylık bir olay olsa da, bu günü gelir ve iş meseleleri için iyi bir gün kılsa da, Neptün’ün gerileme dönüşünden bu yana bu ilk karşılaşma, yeni iş ve kullanılmayan gelir potansiyelini bir araya getirirken, haftanın ilerleyen saatlerinde Güneş’in aynı dostane yönünün önünde bu bir tat.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

18 Temmuz 2023 Salı Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün, mali çitin her iki tarafında da büyük bir etkisi olacak 18 aylık bir yolculuğa başlamak için ay düğümlerinin iki para evinize geri dönmesiyle, sizi bu mali yılda önemli bir noktaya getiriyor. Kuzey Düğümü gelir sektörünüze geri döndüğünde, halihazırda yeni ve kullanılmayan geliri ve iş potansiyelini bir araya getiren bir ekibin parçası olacak, Güney Düğümü ise finansal ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi derinlemesine incelemek için cüce gezegen Ceres’e katılacak.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html