Günlük Kariyer Burç Yorumları 17 Temmuz 2023

Günaydın! Burçlarınız bugün kariyer hayatınızı nasıl etkileyecek? İş dünyasında daha fazla ilerleme kaydetmek ve hedeflerinize ulaşmak için buradayız. Günlük kariyer burç yorumları size doğru yolu gösterirken, yeteneklerinizi nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da size rehberlik edecek.

Koç Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri son tam günlerini iki para evinizde geçirirken, odak noktaları yalnızca finansal çitin farklı taraflarında değil, her iki durumda da güven ve destekle olsa da farklı yönlerdedir. Gelir sektörünüzdeki son tam gününde, Kuzey Düğümü geleceğe güvenle bakmanızı sağlarken, finans sektörünüzdeki son tam gününde Güney Düğüm, geriye dönük bakış açısıyla olayları perspektife koymanızı sağlar.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün gelir sektörünüzden ayrılması her zaman size paranın nerede olduğu konusunda daha iyi bir fikir bırakacaktı, ancak cüce gezegen Ceres iş sektörünüze döndüğünden beri bu ilk ziyaret, bunun iş tatmini ve amaç duygusu çok daha önemli hale geldi. Paranın nerede olduğunu bilmek, ay düğümleri yarın iş şapkanızı ne zaman takacağınızı ve ne zaman çıkaracağınızı ne kadar iyi bildiğiniz konusunda 18 aylık denetimleri olduğunda daha akıllıca çalışmanıza da yardımcı olacaktır.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, yarının Yeni Ay’ından önce yalnızca gelir sektörünüzde değil, aynı zamanda dün dönüş, kariyer cephesinde Satürn’le ve şimdi iş sektörünüzdeki son dolu gününde olan Güney Düğümü ile dostane bir görünüm oluşturdu. Gelir potansiyeline yeşil ışık yakacak bir Yeni Ay için sıraya girerken, gelir, iş ve kariyer cephelerinden bilgi ve tarih indirilebilir.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars gelir sektörünüzden ayrıldıktan bir hafta sonra ve Venüs gerileme dönüşünden önce yavaşlarken ve Merkür başınızı oyunda tutmanıza yardımcı olurken, işler o kadar acil veya manik değil. Ay’ın yarın dönüşüne ve Güneş’in beş gün sonra dönüşüne giden yolda, bu, para tanrılarının bugün talep ettiği bekle ve gör yaklaşımını benimsemeyi kolaylaştırıyor.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars, gelir sektörünüze yalnızca yedi gün önce geri döndü, ancak kariyer sektörünüzdeki son tam gününde Kuzey Düğümü’ne dostane bir görünüm de dahil olmak üzere, güvenle ilerlemenize izin vermek için köprünün altından yeterince su geçti. Aynı zamanda, yarınki Yeni Ay’a giden yolda bu, finans sektörünüzde şu anda geri hareket halinde olan iki gezegene biraz destek veriyor ve para meseleleri gözden geçirme moduna geçerken güvenle geriye bakmanıza izin veriyor.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir ve finansal cephelerde gezegenler arasında bir çatışma çıkması biraz zaman alacak olsa da, artık finansal çitin her iki tarafında da gezegensel aktivite olduğu gerçeği, ay düğümlerinin iki para evinize dönüşüne hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Yarın.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri, iki para evinizde son tam günlerine ulaşırken, finansal çitin her iki tarafında da güven için nedenler var. Kuzey Düğümü yarın finans sektörünüzü terk edecek, ancak finansal büyüme ve genişleme arayışına devam edecek olan Jüpiter de dahil olmak üzere iyi desteklenen gezegenleri geride bırakacak.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bu yıl ilk kez, dün Ay finans sektörünüzden ayrıldığında, mali durumunuza ve para meselelerinize odaklanmanızı sağlayacak hiçbir gezegen yoktu. Ay sizi her zaman finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün alevlenmesi ve paketten çıkarılacak bilgilerin indirilmesi ile bırakacak olsa da, süreci aceleye getirmemeniz daha önemlidir.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yalnızca finans sektörünüzde değil, dünden beri burada olması, bu size yarının Yeni Ayı’na kadar uzun bir yol gösteriyor. Güneş ve ay döngülerini senkronize edecek, para meselelerine yeşil ışık yakabilecek ve aynı zamanda bunu yeni başlangıçlar için iyi bir zaman haline getirebilecek bir ileri momentum dalgası yaratacak olan, yarının Güneş’le hizalanmasıdır.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars’ın finans sektörünüzü terk etmesinden yedi gün sonra, kozmosun savaşçı gezegeninin yarattığı motivasyon ve momentum emin ellerde, ancak aciliyet hemen geri çevrildi. Merkür’ün geri dönüşünün para meselelerine akıllı bir yaklaşımı tercih etmesi ve Venüs’ün geriye dönük bir dönüş öncesinde yavaşlaması gerçeğinin bir kombinasyonu, artık bir sürat koşusu değil, bir maraton koştuğunuz anlamına gelir.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

İş sektörünüzde yarınki Yeni Ay’a giden yolda, Ay zaten gelir sektörünüzdeki Satürn’e dostça bir açı yaptı ve yarın ayrılmadan önce orada Neptün’e de aynı açıyı oluşturacak. Finans sektörünüzdeki ilk günlerinde Mars’la dostane bir açı oluşturduktan sadece birkaç gün sonra, Ay bunu yine mali çitin diğer tarafında yapıyor ve tıpkı geri harekette olduğu gibi, Satürn ve Neptün daha çok geçmişe odaklanıyor, ikinci olarak şanslar ve kullanılmayan gelir potansiyeli.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

17 Temmuz 2023 Pazartesi Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüzde zaten iki gezegen varken Ceres’in geçen ay finans sektörünüze dönüşü, ay düğümlerinin yarın iki para evinize dönmesinden önce mali çitin her iki tarafında zaten gezegenlerin olduğu anlamına geliyor. Kuzey Düğümünün gelir sektörünüze ve Güney Düğümün finans sektörünüze dönüşü, gelen para ile giden para arasında 18 aylık bir denge denetimi başlatacak, ancak her iki cephede de geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek arasında bir dengenin korunmasına yardımcı olacaktır.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html