Günlük Kariyer Burç Yorumları 16 Temmuz 2023

Sevgili okuyucular, bugün burcunuz kariyer yolculuğunuzda size yol gösteriyor. İş hayatınızda daha fazla başarı elde etmek için astrolojik ipuçlarını takip etmek isterseniz, doğru yerdesiniz. Günlük kariyer burç yorumları size motive edici ve ilham verici bir bakış sunacak!

Koç Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay düğümleri, iki para evinizdeki son hafta sonlarına ulaşırken, her ikisinden de en iyi şekilde yararlanmak için destek var. Mali çitin gelir tarafında, sadece momentumu devam ettirecek gezegenler değil, aynı zamanda iş ve kariyer cephelerinde de var.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın bugün gelir sektörünüzden ayrılması, sizi her zaman para için keskin bir burun ve paketten çıkarmak için bir bilgi indirme ile bırakacaktı. Bununla birlikte, son gezegen geçit töreninden bu yana ilk ziyaret yapıldığından, yalnızca paketlenecek çok şey değil, aynı zamanda iş cephesinde yeni gelişmelerin başlamasıyla birlikte, paranın nerede olduğuna dair bir fikir gerçek bir avantaj olacak.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay bugün sadece gelir sektörünüze geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda çok fazla ileri ivme yaratacak Yeni Ay’a giden yolu başlatmak için Güneş’e katılıyor ve aynı zamanda yeni başlangıçlar için bir şans ya da yeni bir çizgi çizmek için. kum.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Aynı zamanda Venüs, gelir sektörünüzdeki doğrudan hareketinde son yedi gününe girerken yavaşlayarak emeklemeye başlarken, burada Mars ile başlayan bir hafta Merkür’ün yerinde olmasıyla sona eriyor. O sırada fark etmiş olsanız da olmasanız da, yaptığı atılımları keşfetmek için daha ölçülü bir yaklaşım benimsemek için artık para için akıllı kafaya sahipken, Mars’ın aciliyeti ortadan kalktı.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars, gelir sektörünüzdeki ilk haftasonuna henüz ulaştı, ancak kariyer sektörünüzde son haftasonuna ulaşan Kuzey Düğümü’nün dostça bir yönü de dahil olmak üzere, köprünün altından çok su geçti. Bununla birlikte, Mars sizi 2023’ün en kazançlı olabilecek aylarına götürürken, size gelir, iş ve kariyer cephelerinde neler olup bittiğine dair bir pencere açan, Ay’ın son ziyaretiydi.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Eris, finans sektörünüzdeki son hafta sonu doğrudan hareket halindeyken zaten durmuşken ve Chiron 48 saatten daha kısa bir süre sonra burada geri hareket edeceği için, finansal çitin bu tarafında odak geçmişe kaymaya hazırlanırken Kuzey Düğümü’nde iki gün içinde dönüş, geleceğe göz kulak olacak. Aynı zamanda, cüce gezegen Ceres zaten gelir sektörünüzdeyken, Güney Düğümü önümüzdeki hafta geri dönüyor ve Mars gelecek ay, gelen para ile giden parayı dengelemenin yanı sıra geçmişe, şimdiye odaklanma ihtiyacı var.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güney Düğüm iki gün içinde gelir sektörünüzden ayrıldığında, finans sektörünüzdeki ortağının aksine Eylül’de Ceres, Ekim’de Güneş, Merkür ve Mars dönene kadar boş kalacaktır. Güç dengesi, mali çitin daha çok ne yaptığınıza ve bu süre zarfında sahip olduğunuz parayı nasıl yönettiğinize odaklandığı, doğru olanı bulmak için son günlerinde ay düğümleriyle birlikte çalıştığı tarafa kaymaya ayarlı.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın bugün finans sektörünüzden ayrılması, sizi yalnızca finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzün ateşlenmesiyle bırakmaz, aynı zamanda daha duygusal ve sezgisel olarak kendinizi meşgul hissetmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda paketi açmak için bir bilgi indirir. Bu sıradan bir aylık ziyaret olsa da, Ay’ın 10 aylık gezegensel aktivite sona erdiğinden beri ilk ziyareti olduğundan, paketten çıkarılacak çok şey olacak ama aynı zamanda bunu çözmek için de zaman olacak.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay bugün yalnızca finans sektörünüze geri dönmekle kalmıyor, aynı zamanda iki gün uzakta olan Yeni Ay’a giden yolu başlatmak için Güneş’e katılıyor. Bu, finansal içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü, Güneş’in para meselelerine daha gerçekçi yaklaşımından ayrı bir şekilde, ama aynı zamanda bunlar yavaş yavaş bir araya gelip hizaya geldikçe dinlemeniz için zaman verir.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Paranın gezegeni Venüs, hâlâ finans sektörünüzde olmakla kalmayıp, yedi gün içinde onu Ekim ayına kadar burada tutacak bir gerileme dönüşü öncesinde yavaşlarken, burada Mars ile başlayan bir hafta Merkür’ün burada yerinde olmasıyla sona eriyor. Mars’ın finansal tutkularınızı beslemek ve mücadeleci ruhunuzu beslemek için yedi hafta harcadığı yerde, Merkür daha çok ne zaman, nerede ve nasıla odaklanabilen para için akıllı kafayla geri döndü.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars finans sektörünüzde yalnızca altı gündür, ancak buradaki ilk haftasonuna geldiğinde, güveninizi artırmaya yardımcı olan Ay ve Kuzey Düğümü bağlantılarının yanı sıra köprünün altından çok sular geçmiştir. Ay ilerledi ve Yeni Ay’a doğru ilerlemeye başlamak için iş sektörünüzde Güneş’e katılırken, gelir sektörünüzdeki Satürn’ün dostane bir yönü, finansal çitin diğer tarafında da güveninizi artırıyor.
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

16 Temmuz 2023 Pazar Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Cüce gezegen Eris, altı gün içinde gelir sektörünüzdeki geri hareketinden önce dururken, Chiron da geri hareketine bir haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı. Bu yıllık bir olaydır ve her yıl gelir odağının dikiz aynasına kaydığı noktadır, ancak Kuzey Düğümü sadece iki gün uzaktayken ve gözü her zaman gelecekteyken, bu size her iki dünyanın da en iyisini verecektir.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html