Günlük Kariyer Burç Yorumları 14 Temmuz 2023

Kariyerinizi şekillendiren burçlarınız bugün size neler söylüyor? İş hayatınızda yeni bir döneme girmek veya mevcut durumu iyileştirmek için buradayız. Sizin için hazırladığımız günlük kariyer burç yorumları, kararlarınızı desteklemek ve potansiyelinizi maksimum düzeyde kullanmanıza yardımcı olmak için burada.

Koç Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Koç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın dün gelir sektörünüzden ayrılması, sizi sadece para için keskin bir burunla bırakmaktan ve gelir, iş ve kariyer cephelerinde paketinden çıkarmak için bilgileri indirmekten daha fazlasını yaptı. Mars’ın dört gün önce iş sektörünüze dönmesinden bu yana yapılan bu ilk ziyaret, herhangi bir yılın en yoğun ayları olabilecek ayları baştan itibaren kazançlı bir yön duygusu ve yol boyunca orada olacak desteğe bir pencere verdi.
Koç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Boğa Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Boğa Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, yalnızca Güneş’i değil, orada olan diğer gezegenleri bulmak için gelir sektörünüzdeki geçen ayki Yeni Ay’dan tam bir daire çizdi. Gelir sektörünüz artık boş olduğundan ve Mayıs ayında Güneş dönene kadar bu şekilde kaldığından, bu aylık ziyaretler doğru yolda kalmanın anahtarıdır ve para için burnunuzu bilemenin yanı sıra tetikleyici görevi görebilir.
Boğa burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


İkizler Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma İkizler Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta sonu Ay’ın gelir sektörünüze dönüşü ve önümüzdeki hafta başlarında Yeni Ay’a giden yol için sıraya girmeye başladığınızda, gözlerinizi açık tutmanız ve kumdan çıkmanız önemlidir. zihin ve seçeneklerin açık.
İkizler burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yengeç Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Yengeç Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Önümüzdeki 10 gün içinde sadece Venüs gelir sektörünüzde değil, aynı zamanda kariyer sektörünüzde de her iki gezegen de geri hareket edecek. Hepsi 48 saatten daha kısa bir süre içinde geri hareket edecekleri ve zaten yakından hizalanmış oldukları için, bu birlikte gerçekleşecek bir şey.
Yengeç burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Aslan Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Aslan Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay dün kariyer sektörünüzü terk ettiğinde, bu size sadece profesyonel içgüdülerinizden ve hayal gücünüzden daha fazlasını ve paketini açmak için gelir, iş ve kariyer cephelerinden bir bilgi indirme bıraktı. Mars’ın gelir sektörünüze dönmesinden dört gün sonra bu, ister gerçek ister hayali olsun, cam tavanlar, barikatlar ve bariyerlerle altı buçuk haftalık savaşının rüya gibi bir başlangıcı oldu.
Aslan burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Başak Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Başak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Aynı zamanda, kariyer sektörünüzde geçen ayki Yeni Ay’dan tam bir dönüş yapmış olan Ay, profesyonel olarak check-in yapmak için değerli bir şans getiriyor, bu aynı zamanda finansal olarak da iyi bir haber. Cüce gezegen Ceres’in kariyer sektörünüze dönmesinden bu yana bu ilk ziyaret, onları bugün dostça bir görünüme sokuyor ve önümüzdeki hafta Güney Düğümü’nün dönüşü ve gelecek ay Mars’ın dönüşü öncesinde, yeni bir profesyonel ivme dalgasına nerede olduğuna dair daha iyi bir fikir veriyor.
Başak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Terazi Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Terazi Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, her dört haftada bir finans sektörünüze geri dönebilir ve ayrıldıktan bir gün sonra, bu sizi her zaman finansal içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü harekete geçirir ve bu sefer çok daha önemli bir şekilde duygusal ve sezgisel olarak daha meşgul hissedersiniz. Ay düğümleri iki para evinizden ayrılmadan önceki bu son ziyaret, size her ikisine de yenilenmiş bir bakış açısı kazandırıyor.
Terazi burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Akrep Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Akrep Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay, finans sektörünüzdeki geçen ayki Yeni Ay’dan itibaren tam bir daire çizdi ve sadece Güneş’in değil, orada kalan son gezegenlerin de gittiğini buldu. Önümüzdeki Mayıs’ta Güneş dönene kadar mali çitin bu tarafında gezegensel bir faaliyet olmadığından, bu aylık ziyaretler para meselelerinin üstünde kalmanın anahtarıdır ve bu ilk ziyaret aynı zamanda yarım kalmış işleri halletmek için bir şanstır.
Akrep burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Yay Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Yay Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Dün iş sektörünüzden ayrılmadan önce Ay, son saatlerini gelir sektörünüzdeki Plüton’la dostça bir açıda geçirmekle kalmadı, son birkaç gününü iki profesyonel evinizdeki gezegenlere bağlanarak geçirdi. Bu gezegenlerden biri, kariyer sektörünüze döndükten sadece dört gün sonra rüya gibi bir başlangıca sahip olan ve ayrıca gelir, iş ve kariyer cephelerinde önünüzdeki olasılıklara açılan bir pencere olan Mars’tı.
Yay burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Oğlak Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Oğlak Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Pluto’nun gelir sektörünüzden geriye doğru hareket etmesi bir aydan biraz daha uzun bir süre önceydi ve Yeni Yıla kadar geri dönmeyecek olsa da bu, paranın nerede olduğu hissini ve geri döneceği tohumları ekmesini geride bıraktı. hasat.
Oğlak burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kova Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Kova Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Geçen hafta sonu Ay’ın sadece gelir sektörünüzde hareket ettiğini görmekle kalmadı, aynı zamanda buradaki her iki gezegenle ve ayrıca işteki Güneş ve kariyer cephesinde Güney Düğümü ile bağlantı kurduğu için. Bu, haftaya gelir, iş ve kariyer cephelerinde iyi bir başlangıç ​​yaptı ancak o zamandan beri, Mars’ın dört gün önce finans sektörünüze dönüşü, mali çitin her iki tarafında da benzer destek gördü ve bu devam edecek bir trend .
Kova burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Balık Burcu

14 Temmuz 2023 Cuma Balık Burcu Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mali çitin gelir tarafına odaklanılan ve bunun daha baskın taraf olmaya devam edeceği bir haftada, Ay bugün mali çitin diğer tarafına destek veriyor. Ay’ın paraya daha az odaklandığı ve finansal ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi anlamaya daha çok odaklandığı bir zamanda, finansal güveninizi, içgüdülerinizi ve hayal gücünüzü besleyebilecek olan, finans sektörünüzdeki cüce gezegen Ceres’e Ay’ın dostça yönüdür.
Balık burcunun Günlük Kariyer yorumunun devamını okuyun


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html